Skocz do zawartości

Sprawdzone sposoby na siwe włosy!


jerry

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia,

 

Siwe włosy powstają już po 30, z bliska je widać, jakie znacie sposoby aby zatrzymać i odwrócić ten proces? Tylko bez farbowania :)

 

Czy szampony odsiwiające działają?

 

I nie mówcie że siwizna jest sexy. Wiem że jest, ale nie po 30 gdzie jest tych włosków pare :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozwodzie. krótko przed 40-stką posiwiały mi boki i trochę tyłu. Góra na razie czarna z małym siwym pasemkiem :D

 

Kiedy 3 lata temu obcinałem długie ( prawie do połowy pleców) pani fryzjerka powiedziała że można moje kłaki "odsiwić" :D Się okazało że to zwykłe farbowanie było i musiałem się obciąć prawie na łyso :D

 

Wydaje mi się ze żadnych środków na to nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 28 lata i już trochę siwych jest..

Nadnercza sprawdzcie.

Chyba z odparowanej uryny robi się okłady, głodówki. Magnez chyba się powinno jeść.

Ale z tą uryną i głodówką to wpierw poczytajcie kilka książęk proszę. Róbcie to na własną odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem sobie raz to odsiwianie (namówili mnie!), no i faktycznie to jest niby pigmentacja włosa, i nie jest to typowe farbowanie które się zmywa. Jak masz procentowo nie wiele tych siwych, to możesz spróbować... natomiast UCZULAM - u mnie po zabiegu, fryzjer patrząc na moją skrzywioną minę, powiedział - no niestety tak to wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy, ma 35 lat, siwe włosy po bokach, ale zawsze fryzurę miał zrobioną świetną, to takie siwe włosy dodawały mu uroku, wiele kobiet mówiło że to u niego seksownie wygląda.

Ale wiadomo, inaczej jak zadbasz i przystrzyżesz a inaczej jak masz fryzurę rolnika co robił w konia pół dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, APSS napisał:

Po rozwodzie. krótko przed 40-stką posiwiały mi boki i trochę tyłu. Góra na razie czarna z małym siwym pasemkiem :D

Kuźwa już wiem skąd mi się robi siwy zarost ..... Rozwód.

A jednak jakieś plusy wychodzą z tego rozstania bo...

4 minuty temu, Doggie napisał:

Całkiem dużo kobiet mówi mi, że korzystnie z nimi wyglądam i dodają mi dojrzałości.

 

19 minut temu, The Motha napisał:

, wiele kobiet mówiło że to u niego seksownie wygląda.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, SzatanKrieger said:

Magnez chyba się powinno jeść

Nie polecam magnezu jeść. Polecam kupić sobie chlorek i siarczan magnezu i moczyć w nim nogi. Magnez w tabletkach (o ile tam jest) bardzo słabo się wchłania.

 

A na siwe włosy to chyba tylko farba, sam mam ich sporo i farbuje od jakiegoś czasu. Najgorzej ,że już na brodzie wychodzą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.