Skocz do zawartości

Kierunek warty podjęcia - praca. (oprócz programowania)


vand

Rekomendowane odpowiedzi

Kierunek warty podjęcia - praca. (oprócz programowania) - tak brzmi tytuł tego tematu.

 

A moje pytanie właśnie dotyczy tego, jaki kierunek, jeśli chodzi o pracę warto podjąć. Zawód w którym można rozpocząć pracę powiedzmy do 2 lat po rozpoczęciu nauk, kursów czy czegokolwiek innego. Widzicie jakąś niszę? Kiedyś czytałem o stolarstwie i tak dalej. 

 

Chętnie się dowiem ;) Dzięki z góry.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, vand said:

Kiedyś czytałem o stolarstwie i tak dalej. 

Jak dalej? Co dalej?

 

Kowalstwo artystyczne, technik stomatologiczny (no może to nie 2 lata), handlowiec (np. w branży pharma) - zależy co lubisz i potrafisz robić.

Można dorobić się majątku na wszystkim - ale 2 lata kursu do tego nie wystarczą. Potrzebne: ciężka praca, trochę talentu, trochę szczęścia i przede wszystkim pasja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti Zarządzanie sieciami internetowymi np. Nie są to mega trudne przedmioty, mata na poziomie normalnym studenckim, jakoś można przeboleć, a perspektywy rozwoju bardzo wszechstronne, same staże już w tym kierunku dość ambitne.

 

Wiem, że nie miało być z infą, ale to najciekawsze i najwygodniejsze o czym się dowiedziałem w mojej niezbyt znaczącej egzystencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.