Skocz do zawartości

Czołem Waćpanom!


książę elektor

Rekomendowane odpowiedzi

Wielcem rad, iż po wielkich bojach i trudach szczęśliwe - jak mniemam - wiatry przygnały mnie do waćpanów kompaniji. Słuchy chodzą, że brać samiecka prym na tym forum wiedzie. A przeca i ja do ułomków nie należę więc niech mi nie będzie wzbronno przyłączyć się do tak zacnego grona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Bombas napisał:

Witaj waćpan, zaś obyście się trollem jakim nie okazali jeno.

Trollem?

Ja?

Dla Boga, co waść rzeczesz!

 

Wielce miłościwy bracie Bombasie. Podnieś swe szczere oczy na me równie szczere awatarowe lico. Racz spojrzeć w gorejącą otchłań mych oczodołów i bez konfuzji odpowiedz: czy dostrzegasz tam knowania jakoweś niecne alibo najdrobniejszą okruszynę nieszczerości? Nie. Jeno żarcik dla poprawy nastroju ;) 

 

Przyznaję, żem swawolnik okrutny i piórem wesołym niezgorzej niż szablą fechtuję. Siła ja nawyczyniać umiem lecz na trollowaniu się nie wyznaję, bo obce mi ono. Dalibóg, pierwej padnę niżbym miał honor zdradą kalać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć @książę elektor, takiego modela tu jeszcze nie mieliśmy.

 

Twój nick przypomniał mi czasy dzieciństwa (nie, nie XVIII w. tylko film/serial w telewizji, gdzie był książę elektor, a co to był za serial??? Nie pamiętam' może faktycznie Ogniem i Mieczem albo coś...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Imbryk napisał:

Cześć @książę elektor, takiego modela tu jeszcze nie mieliśmy.

 

Twój nick przypomniał mi czasy dzieciństwa (nie, nie XVIII w. tylko film/serial w telewizji, gdzie był książę elektor, a co to był za serial??? Nie pamiętam' może faktycznie Ogniem i Mieczem albo coś...)

Czarne chmury!

Tam też był książę elektor.

50 minut temu, Exar napisał:

Heja,

Ale, hola, hola, książę elektor? Nawija jak Mości Zagłoba, ale czy to nie ten dziedzic Pruski, albo może pruski z Hohenzollernów? ?

Ukryta opcja NIEMIECKA!?! ?️‍♂️

Opcja niemiecka? Ja?

To już wolę opcję ruską.

 

Wtedy pisałbym nie w stylu Zagłoby, a w stylu tawariszcza kamandira i zwracałbym się do Was tak:

 

Ludu pracujący miast i wsi! Delegaci klasy robotniczo-chłopskiej!

Towarzysze! Na posiedzeniu kolektywu pracowniczego podjęto uchwałę wykonania 120% normy na część szesnastego zjazdu plenarnego Komitetu Centralnego Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej... - o już się zaczynam wciągać w rolę, HAHAHA :D:D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.