Skocz do zawartości

Czesc wszystkim


StatusQuo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich, forum znam od jakiegoś czasu, trochę biegałem po tematach, bez zbytniego zaangażowania, bo ostatni czas poświęcałem prostowaniu spraw zawodowych. Ten temat mam już z głowy, więc teraz przyszedł czas na zajęcie się swoim ogólno pojętym "życiem", a tym jak wiadomo nie da się w pełni cieszyć, jeśli nie będzie w nim jakichś przedstawicielek płci pięknej, a że nie należę do tej grupy społecznej, która się musi od nich opędzać, to też czytanie i słuchanie o relacjach damsko męskich zawsze mnie odpręża i zastanawiająco często też zadziwia:)Generalnie uważam, że pomysł forum jest zajebisty, bo faceci nauczeni są cierpieć w samotności, ale wszystko staje się łatwiejsze, kiedy się okazuje, że inni mają podobne problemy/doświadczenia, a niektórzy nawet mają za sobą okres nauki na błędach i mogą się podzielić radami, ..generalnie w kupie siła :). Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.