Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maliniak

Użytkownik
 • Content Count

  202
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

47 Świetna

About Maliniak

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 02/29/1968

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Z daleka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za poświęcony czas i energię na napisanie swoich opinii.
 2. Czy uważacie, że każdy facet nadaje się do "noszenia spodni" w związku? (Głowa rodziny.) Tak pytam, kiedyś w większym gronie (Panie i Panowie) sprowokowałem taką dyskusje i wojna się rozpętała. Ciekawy jestem opinii forumowiczów. Pozdrawiam.
 3. Dlaczego akurat taki alkohol? A jak szef nie lubi whisky? Jan wcześniej napisał @Pozytywniak 1. Przede wszystkim napisz odręcznie życzenia świąteczne na kartce. A dodatkowo jakiś drobiazg - alkohol dla faceta to zawsze dobry prezent (nawet dla alkoholika). Jak będziesz dawał prezent to powiedz, że dziękujesz za ..... jak ci się takie coś przeciśnie przez gardło. Taki gest zapamięta na zawsze.
 4. Myślę, że to dobry pomysł. Nie zaszkodzi, a może masz jakis "problem w głowie" tętniak albo guz, i neuroleg powinien to wykluczyć.
 5. Jeśli to nie problem i jest to zgodne z regulaminem forum, podaj proszę jedną lub kilka nazw aplikacji. Jestem w takim wieku, że bardzo muszę uważać co i kiedy zjadam, żeby nie "zapuścić" swojego samopoczucia i wyglądu. Dzięki.
 6. Mam nadzieję , że dasz rade wytrzymać w swoim postanowieniu. Doskonale że masz wsparcie w swojej rodzinie. I pamiętaj na zawsze; Nigdy nie wyprowadzaj się ze swojego domu, nigdy!
 7. Znajdziesz, wyjdz troche do ludzi, a bedzie dobrze.
 8. pawell, Z własnego doświadczenie wiem, że do pełnej akceptacji rzeczywistości zostało Ci, co najmniej jeszcze kilka miesięcy, pod koniec ciąży nie będziesz się już mógł doczekać na potomka (jeśli jesteś w miarę ogarniętym FACETEM), jedna rada wyśpij się, a jak zacznie chodzić i gadać (za 2-3 lata) to zwariujesz na jego punkcie. Z opisu wynika, że masz normalne relacje z przyszła matką Twojego dziecka i jej rodziną, swoją znasz i wiesz czego się możesz po nich spodziewać. Jak urodzi się dziecko wszyscy, dziadkowie „oszaleją” ze szczęścia, a „zimny i twardy dziadek” zmięknie jak pluszowy miś (ale nie od razu). Dacie rade, Jest Was dwoje plus kochające rodziny, będzie dobrze. Zacznij zdawać sobie sprawę, że będziesz czyimś Tatą, jedyna osoba na świecie z takim tytułem dla tego dziecka. Nie zmarnuj tego. Gratulacje, już dorosłeś.
 9. Znajomi od lat to wiedza, albo sie domyślają, ale nawet oni nie powinni pytac, sam im pwenie powiesz albo powiedzialeś. My często spotykamy się gdzies na obiad/kolacje zeby poświetować kolejną podwyżkę na zmywaku, ale nikt nie pyta ile ta podwyżka wynosiła.
 10. Witam, Kulturalni ludzie nie pytają o: Zarobki (stan majątkowy) Religię Przekonania polityczne. Pozdrawiam,
 11. Witajcie Barcia, Moim zdaniem kolejna wyssana z palca historia dla ożywienia forum. W piątkowy wieczór wyładujemy swoje pisarsko / doradcze ambicje. Pozdrawiam,
 12. Witaj Mr. Arioch, Program Pracuj i Podróżuj (Work and travel in Canada) jest doskonałym sposobem na rozpoznanie i sprawdzenie się w „boju”, jest to moja prywatna opinia. Potem, jeśli Ci się spodoba i będziesz spełniał warunki na inne programy to nie ma przeszkód, żeby w nich wziąć udział. Program, który opisałem trwa rok i musisz wyjechać z Kanady, w innym przypadku odetniesz sobie drogę do ponownego legalnego wjazdu tu z powrotem. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.