Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maliniak

Użytkownik
 • Content Count

  193
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

39 Świetna

About Maliniak

 • Rank
  Szeregowiec
 • Birthday 02/29/1968

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Z daleka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. pawell, Z własnego doświadczenie wiem, że do pełnej akceptacji rzeczywistości zostało Ci, co najmniej jeszcze kilka miesięcy, pod koniec ciąży nie będziesz się już mógł doczekać na potomka (jeśli jesteś w miarę ogarniętym FACETEM), jedna rada wyśpij się, a jak zacznie chodzić i gadać (za 2-3 lata) to zwariujesz na jego punkcie. Z opisu wynika, że masz normalne relacje z przyszła matką Twojego dziecka i jej rodziną, swoją znasz i wiesz czego się możesz po nich spodziewać. Jak urodzi się dziecko wszyscy, dziadkowie „oszaleją” ze szczęścia, a „zimny i twardy dziadek” zmięknie jak pluszowy miś (ale nie od razu). Dacie rade, Jest Was dwoje plus kochające rodziny, będzie dobrze. Zacznij zdawać sobie sprawę, że będziesz czyimś Tatą, jedyna osoba na świecie z takim tytułem dla tego dziecka. Nie zmarnuj tego. Gratulacje, już dorosłeś.
 2. Znajomi od lat to wiedza, albo sie domyślają, ale nawet oni nie powinni pytac, sam im pwenie powiesz albo powiedzialeś. My często spotykamy się gdzies na obiad/kolacje zeby poświetować kolejną podwyżkę na zmywaku, ale nikt nie pyta ile ta podwyżka wynosiła.
 3. Witam, Kulturalni ludzie nie pytają o: Zarobki (stan majątkowy) Religię Przekonania polityczne. Pozdrawiam,
 4. Witajcie Barcia, Moim zdaniem kolejna wyssana z palca historia dla ożywienia forum. W piątkowy wieczór wyładujemy swoje pisarsko / doradcze ambicje. Pozdrawiam,
 5. Witaj Mr. Arioch, Program Pracuj i Podróżuj (Work and travel in Canada) jest doskonałym sposobem na rozpoznanie i sprawdzenie się w „boju”, jest to moja prywatna opinia. Potem, jeśli Ci się spodoba i będziesz spełniał warunki na inne programy to nie ma przeszkód, żeby w nich wziąć udział. Program, który opisałem trwa rok i musisz wyjechać z Kanady, w innym przypadku odetniesz sobie drogę do ponownego legalnego wjazdu tu z powrotem. Jak masz jeszcze jakieś pytania to pisz.
 6. Cześć, Dbaj o siebie chłopie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.