Skocz do zawartości

Kanał "Ocal siebie"


Normalny

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, t0rek napisał:

Już został przejęty przez system.

Nie został "przejęty przez system" gdyż od samego początku działał dla systemu. Gość od samego początku był śliskim, bez kręgosłupa cwaniaczkiem. Na samym początku starał się ukrywać swój ideologiczny feministyczny przekaz wrzucając kilka filmików w miarę zrównoważonych - lecz z czasem ideologia wychodziła coraz bardziej na wierzch. Typowe zatrute źródełko - trochę popularnych, znanych przez wszystkich niewygodnych faktów i całe tony zatrutego przekazu - jak widać skuteczne od wieków, skoro tylu się ciągle na to łapie.

 

Przypomnę jedynie, że kilka lat temu działał przeciwko społeczności bracisamców. Było na ten temat kilka wątków, tak więc nie wiem, czy panowie promujący na tym forum tego człowieka stanowią piątą kolumnę, czy po prostu są przydatnymi ... (powiedzmy trybikami).

 

Edytowane przez oxy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oxy Po drodze jeszcze była akcja jak coś go ewidentnie przejęło i się zgolił na zero, wrzucił taką profilówkę z zimnym spojrzeniem. Potem została usunięta.
 

10 minut temu, oxy napisał:

Przypomnę jedynie, że kilka lat temu działał przeciwko społeczności bracisamców. Było na ten temat kilka wątków, tak więc nie wiem, czy panowie promujący na tym forum tego człowieka stanowią piątą kolumnę, czy po prostu są przydatnymi ... (powiedzmy trybikami).

Mam wrażenie, że na tym forum jest sporo podatnych trybików - patrz swojego czasu akcja z użytkowniczką ViolentDesires.

Edytowane przez t0rek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.02.2019 o 20:57, TheFlorator napisał:

Mam nadzieje, ze sie utrzyma. Jest swietny. 

W tle jest na szczescie jakis sponsor i doszedl Patronite takze jest nadzieja, ze bedzie dalej sie rozwijal.

 

Hejt bedzie. Ale hejt to oznaka pewnego sukcesu co moze potwierdzic wlasciciel tego forum.

 

 Waldemar Ogiński powiedział kiedyś: "Człowieka, którego się nie atakuje, najzwyczajniej w świecie się olewa"...

 

16 godzin temu, oxy napisał:

Nie został "przejęty przez system" gdyż od samego początku działał dla systemu. Gość od samego początku był śliskim, bez kręgosłupa cwaniaczkiem.

 

 Mnie zastanowiło jedno. Kilka miesięcy (?), może rok (?), może dwa (?) temu, nagrał materiał o manipulantach. Czemu nie poruszył najważniejszego wątku, co wg mnie jest kwintesencją manipulacji w dzisiejszych czasach? Mam na myśli to, że manipulant praktycznie zawsze stara się wmówić/zasugerować petentowi, kiedy ten będzie szczęśliwy a kiedy nie... To jest wg mnie fundament działalności wszystkich sekt w dzisiejszych czasach. I tych religijnych i tych politycznych i lewicowo - ideologicznych...

Edytowane przez Edelgeist
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.