Jump to content

Stradi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  574
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

375 Świetna

About Stradi

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,030 profile views
 1. Ostatnio jakiś gość napisał: Big Farmie zależy na twoim zdrowiu. Change my mind
 2. Żyjemy w znakomicie wytresowanym społeczeństwie. Nawet jak będzie można się nie zaszczepić, to ostracyzm zmarnuje ci życie. Poza tym, jaki problem stworzyć obecnie komara, który wszystkich zaszczepi? Nawet nie będziesz wiedział.
 3. Relacja z dzś: Pod koniec wywiad dla telewizji WRealu24
 4. Tatnajno próbował dostać się do premiera, został ukarany mandatem za nielegalne zgromadzenie (przed kancelarą był sam, potem z kolegą ), którego nie przyjął. Zapewne sprawa trafi do sądu. Sam Tanajno uważa, że sąd nie będzie miał prawa go ukarać, bo raz, że zgromadzenia nie było, a dwa, że ma prawo pzebywać w Warszawie w sprawach zawodowych. Spotkanie z premierem w sprawie przyszłości również jego przesiębiorstwa zapewne pod taki można podciągnąć. Przepustki na spotkanie zapewne nie otrzyma. Zapowiada jednak dalsze protesty.
 5. Dziś o 12 ma odbyć się w Warszawie strajk przedsiębiorców. Na stronie https://www.facebook.com/groups/przedsiebiorcy.zjednoczeni/ można śledzić wydarzenie. Mają być dodawane na żywo wiadomości z opisem. Pewnie niektórzy jeszcze zdążą się dołączyć, jeśli nie wiedzieli już o tym wcześniej.
 6. Dopóki nie zrobi testu DNA to się nie dowie, czy to nie jest dziecko jakiegoś samca, który chciał pomóc nieszczęśliwej kobiecie i nie wrobił przypadkiem kolegi.
 7. Dobra kobieta szczęścia nie da, ona go pomoże budować:) Na tym to polega.
 8. Kto wie, może czekała aż się inny określi. Skoro się określił to mogła spokojnie zerwać z tobą. Masy takich sytuacji. Odkąd przestałem myśleć, że szczęście = kobieta zacząłem normalnie żyć. Nie czekaj do 40 roku życia z tym podejściem. Skoro kobieta sę znudziła i nie jest Twoją żoną to nie widzę powodu dla kórego miałaby się znów Tobą zainspirować. Masa tego towaru, poszukaj innej.
 9. Jaki z tego wniosek? Może zamiast podnoszenia płacy, można spróbować obniżyć podatki, skoro ich podwyższanie nie pomaga. W końcu tego jeszcze nie grali
 10. Błagam...polityczna poprawność i brak asertywnośi w polityce to gwóźdź do trumny narodu. Czy obcy historyk może? Może, i niech sobie pisze, ale będzie pisał pod swoich, a nawet jeśli nasza polityka jest nieuczciwa, ale przynosi nam korzyści to jest to dobra polityka. Tak działają inne kraje i mają gdzieś konwenanse, ale my? Ojej...może nie jesteśmy fair, tak nie powinniśmy robić, bo co inni pomyślą... No to mamy co mamy i drwią z nas wszyscy równo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.