Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stradi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  566
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

360 Świetna

About Stradi

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

712 profile views
 1. Nie docenili co mieli, a ona zasługuje na więcej
 2. Dopóki nie zrobi testu DNA to się nie dowie, czy to nie jest dziecko jakiegoś samca, który chciał pomóc nieszczęśliwej kobiecie i nie wrobił przypadkiem kolegi.
 3. Dobra kobieta szczęścia nie da, ona go pomoże budować:) Na tym to polega.
 4. Kto wie, może czekała aż się inny określi. Skoro się określił to mogła spokojnie zerwać z tobą. Masy takich sytuacji. Odkąd przestałem myśleć, że szczęście = kobieta zacząłem normalnie żyć. Nie czekaj do 40 roku życia z tym podejściem. Skoro kobieta sę znudziła i nie jest Twoją żoną to nie widzę powodu dla kórego miałaby się znów Tobą zainspirować. Masa tego towaru, poszukaj innej.
 5. Jaki z tego wniosek? Może zamiast podnoszenia płacy, można spróbować obniżyć podatki, skoro ich podwyższanie nie pomaga. W końcu tego jeszcze nie grali
 6. Błagam...polityczna poprawność i brak asertywnośi w polityce to gwóźdź do trumny narodu. Czy obcy historyk może? Może, i niech sobie pisze, ale będzie pisał pod swoich, a nawet jeśli nasza polityka jest nieuczciwa, ale przynosi nam korzyści to jest to dobra polityka. Tak działają inne kraje i mają gdzieś konwenanse, ale my? Ojej...może nie jesteśmy fair, tak nie powinniśmy robić, bo co inni pomyślą... No to mamy co mamy i drwią z nas wszyscy równo.
 7. Są ci, którzy sie nie uczą, ale są i tacy, którzy się uczą, ale tej pisanej przez obcych historyków. To bywa jeszcze gorsze, bo często opisuje nas w złym świetle rujnując poczucie własnej wartości i budując ogromną kulturę poczucia winy za czyny, kórych często się nie dopuściliśmyt. Nie wierzę,że działają z własnej woli wiedzeni chęcią utrwalenia "obiektywnej" historii.
 8. Czy komuś nie rzuciło się w oczy, że Polska jest najbardziej szczutym krajem w Europie? Tak naprawdę nikomu nie bije się tak brawo, jak komuś propagującemu antypolonizm. Przyglądam się ostatnio tematyce zasobów naturalnych w PL i zarówno pogarszający się poziom edukacji, zwiększający sie poziom deprawacji jak i konsumpcjonizmu oraz wzrastające konflikty wewnętrzne nie mogą mieć drugiego dna? Celu, który ktoś naktreślił i jest on powoli realizowany? Sun Tzu czy Machiavelli tłumaczyli w swoich książkach w jaki sposób zdominować społeczeństwo bez użycia siły militarnej, by zdobyć jego zaufanie i wykorzystać później do własnych celów. Mam wrażenie,że jesteśmy idealnym, książkowym przykładem.
 9. Ja bym nie mylił niedostatku z naturą.
 10. Cała Unia teraz propaguje komunizm. Manifest z Ventotene Altiero Spinellego stał się głównym dokumentem UE. Jeden wspólny naród, jedna wspólna kasa, armia i grzeczny, posłuszny lud podległy jego "opiekunom". Gość pewnie się zainspirował.
 11. Alo kontynuacja, albo... jak to mówi ich hasło wyborcze. Myślę, że wypada chociaż dać im szansę. To co robił na przykład Sośnierz w Parlamencie Europejskim było rzeczowe i ciekawe. Reszta też na takich wygląda. Jak nie pójdziemy do sie nie dowiemy. Oczywiście Twoje prawo, jednak często pewne rzeczy ideologicznie sie nie zgadzają. O tym zawsze można porozmawiać. Jednak jeśli podstawowe i elementarne potrzeby człowieka są nie zapewnione, to trzeba najpierw w tym kierunku przedsięwziąć kroki. Z płnym brzuchem lepiej sie rozmawia, a te zmiany celują w lepsze jutro dla wszystkich, bez wyjątków ideologicznych.
 12. No to dziewczyna potrafi się sprzedać Tylko jak na początku relacji daje co najlepsze to co ona ci potem zaoferuje? Chyba juz tylko wymówki
 13. Biorąc pod uwagę wszelkie ostatnie mody dotyczące niedyskryminowania, to mówię stop nienawiści przeciw matkom prowadzącym wózek. Wózek ma koła, więc jest formą roweru. A rowerzyści to urodzeni oprawcy. Tyle.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.