Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam tylko xnxx%-)no ale najogólniej mówiąc mało to namnie działa.widocznie jestem mało zezwierzęcony albo zezwierzęcony w inna strone%-)

No i wyszło że jesteś efebofilem, a to fakt, że materiałów z tego przedziału wiekowego oficjalnie nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa aż w google musiałem sprawdzic oco kaman.sam lubisz nastoletnich chłopców%-)

Szczerze mówiąc, bardziej chodziło mi o zakres wiekowy kobiecych dupeczek(zakaz filmowania 16-18), no ale skoro uderzyłem w stół..... xDDDDD

 

 

No dobrze ;p ale wie ktoś coś,jak poradzić co do zaistniałej sytuacji z mozilla??

 

Odpaliłaś combofix'a?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi to jakiegoś pliku brakuje ,czy coś takiego

 

Marza, zrozum, że nikt Tobie nie pomoże, jak nie opiszesz dokładnie problemu.

 

Jeżeli dostajesz jakiś komunikat, to piszesz dokładnie, co pisze w komunikacie, a nie "czy coś takiego". Nie zdarzyło mi się, żeby combofix nie naprawił systemu. W normalnym lub awaryjnym trybie Windows.

Poproś kogoś kumatego o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Jenak udało się uruchomić program i działa już normalnie :)Co jak co,ale kumaci ludzie to znajdują się tu :)......

 

50zł się należy xDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos w tym jest.chociaż raz a dobrze tez popieram%-)

 

Tutaj działa też drugie prawo xD Zadowolona ceną Marza przyprowadzi mi 3 nowych klientów, wkurwiona odstraszy 10 xDDDD

 

W ten sposób można zbudować coś na dłużej. W raz a dobrze, trzeba zmieniać "biznesy" bo umówmy się, że uczciwe to nie jest post factum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm...sugerujesz ze budowanie rozpierdalających sie chat jest przyszłosciowym interesem?hm...no mozliwe,drogi tak sa robione%-)

 

Nie, nie sugeruję tego Tobie, bo pracę należy wykonać solidnie. Ale nie mogę też zabronić Tobie rozwalania własnego domu na twoje życzenie, lub z powodu Twojej nieodpowiedzialności xD.

 

I wtedy jak będziesz chciał to naprawić, zapłacisz za ekipę. Ponownie xD

 

 

, Saint bo ja zaraz reklsmacje zglosze :P jak place to wymagam :)

 

To że dostałaś poradę i zadziało to jedno. Zapłaciłaś i jest ok. Ale jak zepsujesz znowu, to nie reklamacja, ale ponowna zaplata za Twoją nieuwagę lub bezmyślność xDDDD

 

Aaaaa i jeszcze jedno, grosza nie zobaczyłem, a już pyskujesz. To jednak 500 xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak zrobie sobie ryse na scianie,trwa to chwile.a naprawe sobie bede liczył np 100pln.kurwa ale jestem podjarany bogactfo kurhwa%-)

 

Podam Tobie jeszcze jeden sposób na wzbogacenie. Nie tak dawno pewna mądra kobieta mnie uświadomiła, że mieć 100zł i nie mieć 100zł to już jest 200zł xDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.