Skocz do zawartości

[TEMAT SPAM - połączony] Rozmowy o wszystkim i o niczym, po obu stronach barykady!


Rekomendowane odpowiedzi

@Mac, faktycznie ten serial to niezła patologia. Główny wątek opiera się na tym, że matka i córka urodziły dziecko w tym samym momencie, dziecko córki zmarło i matka oddała jej swoje :blink: W imię MIŁOŚCI można wszystko...

 

@Pikaczu, wystraszyłeś chłopaka :(  Teraz już sobie nie pobajeruję :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mac, "Zbuntowany anioł" był mega nudny, ble. Mnie wkurzała ta laska co do wszystkiego czepiała sobie motyle :wacko:. Mój dziadek to oglądał namiętnie :lol:

Ja pamietam jeszcze czasy "Niewolnicy Isaury" i jakoś mi te młode, rude, wrzaskliwe i pstrokate później nie pasowały.

 

"Seks w wielkim mieście" poza "skandalizującym" tytułem nie ma nic ciekawego, zblazowane bohaterki, udające silne i po cichu szukające księcia z bajki (byle by się tylko koleżanki nie zorientowały).

 

"Gotowe na wzszystko" - mamuśki, żoneczki intrygantki - jedyny plus to atmosfera surrealistyczna (podkreślam atmosfera a nie fabuła), no i przystojniaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"Gotowe na wzszystko" - mamuśki, żoneczki intrygantki - jedyny plus to atmosfera surrealistyczna (podkreślam atmosfera a nie fabuła), no i przystojniaki :)

 

Zalajkowałaś posty Maca i Adolfa w temacie "Rycerzyka poznam na kilometr" co sugeruje, że jesteś przeciwna

dzieleniu ludzi ze względu na wygląd.

 

Lubię Waszą konsekwencję. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektyw inwektyw? ;)

 

"Przystojniak" to pojęcie względne. Jedna będzie sie ślinić na widok Brucea Willisa a inna na widok Denzela Washingtona.

 

@Pogromca, naprawdę wymagałeś konsekwencji od kobiety? :P Leżę ha ha ha :lol:

 

 

 

A może po prostu lubię @Maca i @Adolfa...

 

P.S. Chciałam polubić i Twój wpis o tym dentyście ale zabrakło mi lików :(

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Detektyw inwektyw? ;)

 

"Przystojniak" to pojęcie względne. Jedna będzie sie ślinić na widok Brucea Willisa a inna na widok Denzela Washingtona.

 

@Pogromca, naprawdę wymagałeś konsekwencji od kobiety? :P Leżę ha ha ha :lol:

 

 

 

A może po prostu lubię @Maca i @Adolfa...

 

P.S. Chciałam polubić i Twój wpis o tym dentyście ale zabrakło mi lików :(

 

Denzel jest mega :D "Człowiek w ogniu" był tak zajebisty, że łezka mi poleciała za pierwszym oglądaniem :D

 

Rozpierdalał bydlaków, aż miło :D Polecam film, bo rzadko się zdarza coś tak dobrego :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.