Skocz do zawartości

Weryfikacja Polek poprzez głos zza granicy - Obalanie mitu "Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma"


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Ksanti napisał:

Sorry zapomniałem, że Twoje podejście to tylko zamoczyć i nara, więc w sumie faktycznie bez różnicy. 

Ależ ból dupy :D. Jak miód na moje oczy hehehe. 

 

Jak coś pójdzie nie tak to wyciągnie apkę i ma stado orbiterów... Haahahhaha jebnę zaraz :D. Ty naprawdę jesteś tak naiwny, że laska "nie z portalu" tak nie zrobi czy żartujesz sobie? Bo nie wiem już sam. Nie wierzę w to co czytam :D. A normalna kobieta niby co innego zrobi? Pójdzie na imprezę czy gdziekolwiek. Tyle. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Tomko napisał:

Jak coś pójdzie nie tak to wyciągnie apkę i ma stado orbiterów... Haahahhaha jebnę zaraz :D. Ty naprawdę jesteś tak naiwny, że laska "nie z portalu" tak nie zrobi czy żartujesz sobie?

No kurła jakoś większości Polek nie ma coś na tych portalach randkowych. Powiedziałbym wręcz, że to mała część społeczeństwa.

A po co kobieta miała by wchodzić na taki portal skoro nie jest do tego przekonana? Wchodzą głównie te co już są od dawna z tym zaznajomione.

To tak jak sporo ludzi nie korzysta ze snapchata czy tik tok bo uważa, że nic im to nie da a i stracą czas.

 

11 minut temu, Tomko napisał:

Bo nie wiem już sam. Nie wierzę w to co czytam :D. A normalna kobieta niby co innego zrobi? Pójdzie na imprezę czy gdziekolwiek. Tyle. 

Jak wyżej, coś nie widać aby dużo było kobiet na tych portalach w odniesieniu do liczby mieszkańców miasta.

Swoją drogą zdarzyło mi się kiedyś przeklikać na tinderze wszystkie możliwości z dużego miasta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

No właśnie jest w chuu problem co było wielokrotnie wałkowane. Podobne tematy się tutaj przewalają non stop. Ja sam gdyby nie odrobina szczęścia zapewne nigdy bym żadnej dziewczyny nie miał. A miałem 2 duże związki (w dodatku z atrakcyjnymi dziewczynami) + kilka pseudo relacji, których nie chciałem dalej ciągnąć. Wielokrotnie to analizowałem i dochodzę do wniosków, które już zawarłem w tym temacie. Prawo popytu i podaży, demografia, wychowanie, internet, ekstremalna hipergamia itp. Znam masę młodych chłopaków, którzy też mają podobną sytuacje. Większość dziewczyn trzyma się w hermetycznie zamkniętych grupkach bo nie muszą o nic się starać czy zabiegać. Mała część z nich chodzi do klubów lub/i ma konto na portalu. Z resztą widzę to podobny schemat po ludziach na uczelni. Może takie czasy sam już nie wiem. Jedyna możliwość poznania to czasem na masowych wydarzeniach miejskich gdzie warunki są mocno nie sprzyjające. Swoją drogą chyba jesteś pierwszy dzień na forum. I nie mówię o 30-stkach, które z samej definicji są zdesperowane i nagle zaczynają szukać chłopa. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ksanti a nie wpadłeś na to, że być może kobietka sobie zakłada konto zwyczajnie po to, żeby kogoś poznać ponieważ:

- ma zamknięty krąg znajomych

- nie łazi po klubach i barach

- nie studiuje już lub w ogóle, tylko pracuje gdzie też nie ma kontraktu z ludźmi

 

?

 

Moim zdaniem, masz ból dupy że nie udało Ci się nikogo poznać przez te portale. Założyłeś konto, popularność znikoma- więc tam już najgorszy sort kobiet jest. Bo się nie udało.

Jakbyś nawiązał kontakt z jakąś fajną to momencik byś zmienił narrację.

 

Owszem, mają z dupy wymagania, też mnie One śmieszą ale te Panie niczym się nie różnią od tych które byś spotkał w puszczy Kampinowskiej, Tatrach, klubie go go, na roratach, na targach kieleckich.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Owszem, mają z dupy wymagania, też mnie One śmieszą ale te Panie niczym się nie różnią od tych które byś spotkał w puszczy Kampinowskiej, Tatrach, klubie go go, na roratach, na targach kieleckich.

Generalnie się nie zgodzę. Jeśli chodzą po górach (z własnej woli), to już jest duży plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kapitan Horyzont napisał:

Generalnie się nie zgodzę. Jeśli chodzą po górach (z własnej woli), to już jest duży plus.

A to łaski z portali społecznościowych nie mogę chodzić po górach, jeździć na nartach czy cokolwiek innego? ?

Edytowane przez Jan III Wspaniały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎01‎.‎03‎.‎2019 o 18:21, Jan III Wspaniały napisał:

Spotykam się obecnie z dziewuchą z Kazachstanu, od kilku lat w Polsce. Rzeczywiście, w porównaniu do polek i ich manier to jak postawić obok siebie Opla Astre 97’ i Mercedesa S.

Ale Merc też '97 czy 2019?

Dnia ‎01‎.‎03‎.‎2019 o 19:15, Grajek napisał:

poznałem małżeństwo/parę z długim stażem (polak + ukrainka) i widziałem jaki jest jej stosunek do niego. 

 

A w wielu sytuacjach był on delikatnie mówiąc negatywny.

tzn. jaki, podaj przykład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/1/2019 at 11:31 PM, Amnesia Haze said:

Nie idiota, tylko nieuświadomiony człowiek. Gdybyśmy nie trafili na Marka i na forum to sami byśmy mogli być tymi "idiotami".

To trochę jak spór o to czy pierwsze było jajko czy kura. Forum jest źródłem "uświadomienia" dla wielu ale są też tacy, którzy trafiają tutaj z wcześniejszą wiedzą/wnioskami.

Dla mnie mężczyzna (nie młody chłopak) który by nie rozumiał zegara biologicznego u kobiet i ich desperacji gdy szukają ojca dla swoich dzieci, gdy zbliża się ściana, nie jest zbyt bystrym facetem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.