Skocz do zawartości

Uchodźcy


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kryss napisał:

Poza tym  to zorganizowana akcja chca rozwodnic panstwa narodowe do reszty

 

Też tak uważam,

W USA się sprawdziło, (z tym, że tam nie musieli "rozwadniać") po xx latach mniejszość narodowości pejsatej jest na szczycie drabiny społecznej

to i w UE stosują, bo historia pokazała, że państwa w miarę jednolite narodowo i kulturowo radzą sobie z taką pejsatą nadbudową

Po podpisaniu TIIP zacznie się expansja gospodarcza korporacji z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brytyjczycy to podła, barbarzyńska i rasistowska nacja...Twórcy obozów koncentracyjnych, sa odpowiedzialni za śmierc milionów ludzi...

Co obserwuje u Brtyjczyków, to coraz wieksza chęc powrotu do korzeni...

Co drugi brytyjczyk jest wytatuowany, tatuże dawno dawno temu byly domeną plemion barbarzyńskich...

Dziwne zachowania, imprezy gdzie skaczą sobie do okoła czegos tam, narobic brudy, syfu w miejscach gdzie byli, brak umiarkowania w żarciu i piciu...

Tak jak robily to pierwsze plemiona germanskie na wyspach i na terenach podbitych

Mnóstwo dziwaków na ulicach...

 

Podobnie ma sie z innymi panstwami o rodowodzie germańskim, to kraje bardzo barbarzynskie, zwyrodniale i bezlitosne...

Wyjatek to Niemcy, bo Ci z reguly są porzadkowi i zdyscyplinowani, reszta j.w...

Podejrzewam ze ludzie z krajow kolonialnych doskonale to pamietaja, wiec rewanz moga wziasc praktycznie z dnia na dzien, tymbardziej że Brytole sa juz totalnie uspieni i wykastrowani...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kryss napisał:

To samo robią sobie nawzajem bez koloni(choćby mugabe, Idi amin, boko haram). Tam trzeba rządzić siłą albo sie spada ze stołka, uroki afryki. Traktowali sie jak zwierzęta przed koloniami , podczas koloni i po koloniach też się traktują

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzygot Rozwinęły się tak samo jak rozwinęła się Polska w czasie zaborów. To, że teraz nie ma zaborów to myśli, że to wygląda tam inaczej. W każdym z tych krajów występują silne powiązania gospodarcze i polityczne z byłymi kolonizatorami. Działają placówki szpiegowskie, które mącą, blokują rozwój i stabilizacje. Zresztą tak samo to wygląda u nas. Poza tym drenaż mózgów i kapitału. Tylko teraz to się nazywa ładniej.

@Assasyn Niby udział Polaków w II wojnie był wynikiem inteligencji. Gratuluje poglądów. Ta Polska inteligencja została pokazana w czasie powstania warszawskiego, gdzie młodych wystawili na pewną śmierć, a Warszawę zrównali z ziemią. 

Inteligencja to jest chronić własne życie za wszelką cenę a później tak kombinować aby wyjść na tym najlepiej, jak zrobili Czesi czy Węgrzy. 

Poza tym w wojnie na bliskim wschodzie nie chodzi o obronę kraju. To są wojny polityków i wielkich korporacji i akurat tutaj ciapaci mają rację, że nie chcą brać w tym udziału.

Edytowane przez PeresSzymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie napisałem ze udzial Polaków w wojnie to wynik inteligencji?

Pozatym udzial korporacji w wojnach i tak dalej ma nie tylko miejsce na Bliskim Wschodzie, ale wszedzie...Korporacje maja tak poteżne wplywy i pieniadze, ze ingeruja w decyzje rządów i polityków...

 

"Inteligencja to chronic zycie za wszelka cene"

 

Jesli zolnierz zabija drugiego w imie obrony swojego zycia, za wszelka cene jak twierdzisz to jest inteligentny czy nie? Wg Ciebie chroni zycie za wszelka cene, dlatego jest inteligentny...

Jesli tak, to czemu dał się w tą wojne wciągnac?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeresSzymon Porównywanie polski pod zaborami i skolonizowanej afryki jest chybione. Po pierwsze nie istniała mniedzy nami a zaborcami przepaść cywilizacyjna jak w przypadku Afryki byliśmy na jednym poziomie zostaliśmy ofiarą własnej głupoty narodowej. Po drugie motyw jest calkiem inny. Kolonie miały przynosić zyski a i od kilku wieków byli chłopcami do bicia dla arabów i innych,a tereny Polski miały być włączone do krajów, zgemanizowane zrusyfikowane itp. W Afryce mieli powód aby ich pchnąć do przodu bo co mieli w afryce? Gówno i to dosłownie bo sobie z nich chatki lepili. A nas w polsce nie mogli pchnąć cywilizacyjnie bo byliśmy na jednym poziome. W skrócie nie można kogoś rozwinąć jak jest na twoim poziomie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Assasyn tu nie chodzi o to czy mają silne genty (nigdzie tego nie twierdziłem) tylko, że nastąpi wymiana genów z innych rejonów świata (brak pokrewieństwa) co będzie in plus.

Problemem jest to, że przed wojną wmawiano Polakom siłę naszego wojska. A tu się okazała lipa. W takim przypadku trzeba było postąpić jak Czesi i się poddać bez walki. Druga sprawa to Powstanie Warszawskie, trzecie walka podziemia z sowietami po zakończeniu wojny. Żadna walka nie przyniosła efektu, tylko straty ludzkie. Młodych ludzi, którzy mogli budować kraj i dożyć spokojnie starości.

@Brzygot pchnęli do przodu ale w wiadomym celu, drenaż kapitału i zasobów. A może wojny i rozpad tych krajów jest powodowany przez kolonizatorów. Poprzez jątrzenie konfliktów. Wiadomo kraj słaby jest bardziej zależny i można go wykorzystywać a przy okazji sprzedać broń.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PeresSzymon I co cie tak w tym dziwi? Albo ruchasz albo jesteś ruchany , nie ma litości w polityce. Polsce sie zbierało na pomaganie i chujowo na tym wyszliśmy.Teraz pałeczke przejmują Chiny. Afrykańskie narody nie potrafią sobie same dać rady jeśli mówimy o jakimś rozwoju a nie "nie umieraniu" bo życiem tego nazwać za bardzo sie nie da. Spójrz na zimbabwe . Mugabe wywalił białych rolników a później tego żałował. I ja nie pałam jakąś nienawiścią do afryki, nie marnuje tak swojej nienawiści. Tak to poprostu działa. Zresztą człowiek o takim nicku powiniem wiedzieć o hucpie różnego rodzaju sporo. No chyba, że JIDF do nas zawitało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wcześiej, biały człowiek ma tendencje do radykalnego nacjonalizmu.

 

Cytat

 

Włoska mafia wypowiedziała wojnę uchodźcom

 

Imigranci nie są problemem tylko i wyłącznie władz, ale również… mafii.

 

Sycylijska Cosa Nostra uznała że miarka się przebrała i oficjalnie ostrzegła imigrantów że albo się wynoszą albo ich dni są policzone.

Brytyjski dziennik „Daily Mail” donosi, że nielegalni imigranci zaczynają coraz bardziej przeszkadzać sycylijskiej mafii. Wraz z nimi pojawiają się bowiem gangi, z którymi „La Cosa Nostra” musi rywalizować.

Z tego powodu włoska mafia wypowiedziała wojnę imigrantom, którzy przybywają na Sycylię. Niechęć do obcych zademonstrował ostatnio jeden z mafiosów. W biały dzień strzelił przypadkowemu, czarnoskóremu Gambijczykowi prosto w głowę. Ten na szczęście przeżył, bo kula nie uszkodziła poważnie mózgu. Niektórzy mieszkańcy twierdzą, że to dopiero początek i sytuacja będzie się zaostrzać.

 

http://www.polskaracjastanu.com/2016/04/woska-mafia-wypowiedziaa-wojne-uchodzcom.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brzygot napisał:
1 godzinę temu, Brzygot napisał:

 

zostaliśmy ofiarą własnej głupoty narodowej.

Na ile to byla glupota to była, a na ile osłabienie przez prowadzone wcześniej wojny obronne które zadnych profitów nie przynoszą to inna sprawa.

1 godzinę temu, Brzygot napisał:

W Afryce mieli powód aby ich pchnąć do przodu bo co mieli w afryce?

No i gdzie w Afryce tak ich pchneli do przodu, diamenty kopia nadal jak kopali 100 lat temu, no moze poza RPA

 

1 godzinę temu, PeresSzymon napisał:

Problemem jest to, że przed wojną wmawiano Polakom siłę naszego wojska. A tu się okazała lipa.

Bo nie było wcale słabe, poza tym armia która nie ma wysokiego  morale to gówno nie armia, a wmawiając wszystkim że jesteśmy słabi morale bedzie takie samo.

1 godzinę temu, PeresSzymon napisał:

pchnęli do przodu ale w wiadomym celu, drenaż kapitału i zasobów. A może wojny i rozpad tych krajów jest powodowany przez kolonizatorów. Poprzez jątrzenie konfliktów. Wiadomo kraj słaby jest bardziej zależny i można go wykorzystywać a przy okazji sprzedać broń

O i tutaj zaczynamy dochodzić do sedna

Dziś Afryka jest śmietniskiem USeja i  EU kołchozu i ciul wie kogo jeszcze,rynkiem zbytu broni, i terenem gdzie grabi sie wszystko co sie da z ziemi wydobyć i ma wartość,  nikomu nie jest na reke zeby to sie zmieniło.....przeciez nie zrezygnuja z zysków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, PeresSzymon napisał:

@Assasyn tu nie chodzi o to czy mają silne genty (nigdzie tego nie twierdziłem) tylko, że nastąpi wymiana genów z innych rejonów świata (brak pokrewieństwa) co będzie in plus.

Problemem jest to, że przed wojną wmawiano Polakom siłę naszego wojska. A tu się okazała lipa. W takim przypadku trzeba było postąpić jak Czesi i się poddać bez walki. Druga sprawa to Powstanie Warszawskie, trzecie walka podziemia z sowietami po zakończeniu wojny. Żadna walka nie przyniosła efektu, tylko straty ludzkie. Młodych ludzi, którzy mogli budować kraj i dożyć spokojnie starości.

@Brzygot pchnęli do przodu ale w wiadomym celu, drenaż kapitału i zasobów. A może wojny i rozpad tych krajów jest powodowany przez kolonizatorów. Poprzez jątrzenie konfliktów. Wiadomo kraj słaby jest bardziej zależny i można go wykorzystywać a przy okazji sprzedać broń.

 

Poddać sie? Hmmm, zapominasz o tym ze Polska to kraj walki, nawet nasza stolica kojarzy sie z wojna, raz że powstanie, a dwa War Saw, czyli; widziałem wojne...

Cała historie z kims walczylismy i cięzko sie Polakom poddac, mamy to w genach...

Niestety z drugiej strony zadziałala nasza narodowa naiwność w sojuszników...

Powstanie Warszawskie, Ty jako czlowiek który zyje w cieplym domku, ma pełna lodoweczke, nikt Cie nie atakuje, tak naprawde nie jest kompletnie swiadom tego co sie tam rozgrywalo, tego co czlowiek potrafi zrobić by byc wolny w swoim kraju...Bo nie ma większej satysfakcji niż wywalczona wolność, każdy czlowiek chce byc wolny, nam te wolność odbierano, stad sygnał do powstania...

Nie da sie tak wszystkiego wykalkulować...

Zgubila nas nasza naiwność, osamotnienie, przed komuna ludzie mieli inne wartosci, takie jak honor, uczciwość i wierność, dopiero po wprowadzeniu komunizmu przez ponad pół wieku z ludzi zrobiono monstra, oszustów, szulerów, zabito w ludziach poczucie wartosci, wyprano mozgi do reszty, tak działa reżim, a my mielismy jego bardzo groźno odmiane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Brzytwa napisał:

War Saw - to raczej 'wojenna piła'

W tonie śmieszno-kwaśnym przypomina mi się universum Warhammera 40k z tym:

http://vignette3.wikia.nocookie.net/warhammer40k/images/c/c8/Astartes_Chainsword_2.jpg/revision/latest?cb=20120103063947

Chodzilo mi o użycie tego zwrotu w innym konteksie, co sami Anglicy potwierdzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zgubiła nas głupota i dowódcy rodem z afrykańskiej dziczy. Naiwna młodzież wierząca w hasła polityków/generałów i słuszności walki choćby w powstaniu czy podziemiu antykomunistycznym. Naiwność i wiara równa się głupocie. Dzisiaj z tym nie jest lepiej. Ciągle uważa się Okulickiego za bohatera i stawia mu pomniki.

 

Gdyby nie komuna to do dzisiaj odrabiało by się pańszczyznę i u pana i u plebana. Ponadto nieboszczka wykształciła ludzi na wysokim poziomie (dużo wyższym niż obecnie).

Zawiść i szulerstwo to są narodowe cechy Polaków, to nie komuna to zrobiła. Wcześniej nie było z tym lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzymonPeres żołnierze Wechrmachtu czy elitarnego SS, szczegolnie Ci drudzy też dali sie nabrać na hasełka nazistów i Hitlera...

Do SS często szli prosci męzczyzni, słabo wyksztalceni, tacybyli bardzo chłonni na nowa ideologie, takze reasumujac nabieranie sie na hasełka politykow i generałow to nie tylko domena Polskich żołnierzy, ale mam wrażenie ze wszystkich...

Nie komuna? Czyli twierdzisz że czlowiek rodzi sie zlodziejem czy szulerem??

Nie...To środowisko go takim kształtuje, nie twierdze ze przed komuna nie bylo kanciarzy i oszustów, bo byli na pewno, ale chce dodac że człowiek nie rodzi sie skurwysynem. Hitler czy Stalin, tez byli słodkimi bobaskami na których widok Panie dostawaly skurcze maciczne ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, PeresSzymon napisał:

 

Zawiść i szulerstwo to są narodowe cechy Polaków, to nie komuna to zrobiła.

 

To Twoja OPINIA. A ja mam prawo mieć ją w dupie.

Chcesz być fatalistą, co sam sobie instaluje taki zjebany do gruntu program - proszę bardzo, droga wolna.

Ale ja się temu nie poddam i jeżeli zajdzie taka konieczność to będę z tym poglądem, jak i z ludźmi go wyznającymi walczył.

Co też niejako jest wpisane w credo i zasady tego forum, czego widać nie zauważyłeś.

Powód jest prosty - a nazywa się 'programowanie społeczne'.

Te 'narodowe cechy' są wtórne i sztucznie w nas zaprogramowane.
Widać mało Marka czytałeś, że nie rozumiesz jak w tym kontekście działa podświadomość i wzorce. Jak i to, że teraz odgrywasz rolę agenta Smith'a z filmu Martix sącząc nam tu takie podstępne dyrdymały.

Jaki masz w tym PRAWDZIWY CEL? Co chcesz od nas usłyszeć w odpowiedzi?
"Tak, jesteśmy zjebani, kradnijmy, oszukujmy i racjonalizujmy swoją głupotę, bo nic innego nie pozostało."
To chcesz usłyszeć?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, PeresSzymon napisał:

Zgubiła nas głupota i dowódcy rodem z afrykańskiej dziczy.

 

którzy dowódcy i jakie błędy taktyczne popełnili, w jakich starciach/ bitwach/ potyczkach?

 

42 minuty temu, PeresSzymon napisał:

Gdyby nie komuna to do dzisiaj odrabiało by się pańszczyznę i u pana i u plebana.

 

wymień listę obciążeń podatkowych jakim podlegał chłop pańszczyźniany i listę tych jakim podlega teraz obywatel RP

 

wymień listę powinności pana wobec chłopa, które musiał wypełniać i podaj jakie powinności wobec obywatela ma teraz państwo

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PeresSzymon napisał:

Gdyby nie komuna to do dzisiaj odrabiało by się pańszczyznę i u pana i u plebana

Ja bym tam chetnie dziesiecine odrabiał zamiast US,ZUS,VAT,AKCYZY....

 

1 godzinę temu, PeresSzymon napisał:

Zawiść i szulerstwo to są narodowe cechy Polaków, to nie komuna to zrobiła. Wcześniej nie było z tym lepiej.

Czyzbyś mówił o sobie?...."kazdy mierzy swoja miarką"

 

Perez - coraz bardziej lewactwem śmierdzisz 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cytat z wpisu Ewy Zajączkowskiej (matko, jaka ona jest świetna):

"To jest interaktywna, poprawiana w miarę na bieżąco mapa przestępstw popełnianych przez imigrantów w Niemczech (gwałty, ataki, rabunki, morderstwa, rozruchy).

Są to TYLKO przestępstwa opisane w oficjalnej niemieckiej prasie, a jak działa ta prasa mogliśmy się przekonać przy zatajaniu informacji o wydarzeniach sylwestrowych w Kolonii przez około tydzień czasu!W Niemczech, tak jak w Polsce, politycy kierują mediami."

 

https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=z12D0zt-V4iI.kXGfjpzjOS1Q&hl=en_US

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brzytwa oszustwo a szczególnie zawiść, te cechy występowały u nas przed wojną. Nie wiem czy wtedy występowało programowanie społeczne jak ludzie nie umieli nawet czytać. 

@red nie pisze tu o konkretnych bitwach ale o całości. A o konkretnych przykładach to jak podałem wcześniej danie rozkazu do wybuchy Powstania Warszawskiego, Powstania Styczniowego, Powstania Listopadowego. Takich przykładów można mnożyć.

Obowiązkowa praca na Pana, obowiązkowa praca na plebana + obowiązkowe kontyngenty dla księdza proboszcza po zbiorach. Zwykle chłop to był prosty człowiek, niepiśmienny, niekształcony. Mieszkał w lepiance bez ubikacji, mycie w misce. Mieszkanie w chałupie w kilka rodzin. Co bogatszy posiadał konia i  hektar pola na własność. Takie to były luksusy za pańszczyzny.

Dopiero ruchy komunistyczne dały rozwój i poprawę życie chłopstwa. Uwłaszczenie, mieszkania, bieżąca woda w domach, kształcenie, darmowe studia dla wszystkich.

Nie jestem ani lewakiem, ani zwolennikiem komunizmu. System podatkowy jest zbrodniczy. Nie jestem za uchodźcami, chociaż jest mi obojętne czy przyjadą czy nie.

Jednego jestem pewny, Niemcy na pewno nie stracą na uchodźcach, jeszcze jako kraj zyskają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PeresSzymon napisał:

 nie pisze tu o konkretnych bitwach ale o całości. A o konkretnych przykładach to jak podałem wcześniej danie rozkazu do wybuchy Powstania Warszawskiego, Powstania Styczniowego, Powstania Listopadowego. Takich przykładów można mnożyć.

 

Ale ta całość musi mieć jakie źródła, skoro wysnułeś taką teorie, na tobie ciąży obowiązek udowodnienia. J/w konkretne przykłady proszę daty/ dowódcy/ stan osobowy oddziałów/ wyposażenia/ sytuacja geopolityczna w regionie.

 

5 minut temu, PeresSzymon napisał:

Obowiązkowa praca na Pana, obowiązkowa praca na plebana + obowiązkowe kontyngenty dla księdza proboszcza po zbiorach.

 

Ile % przychodu to wynosiło, a ile % przychodu odbiera teraz państwo. Bardzo proste pytanie, na które znasz odpowiedź i nie udzielisz gdyż sam obalisz swoja zgrabną teorię, lub jej nie znasz i powtarzasz zasłyszane teksty. 

 

Dodatkowo pytałem o zobowiązania jakie pan miał wobec chłopa i je wypełniał, tez proszę o listę. 

 

Ponadto ile % społeczeństwa polskiego stanowili chłopi pańszczyźniani? Jaka była konkretna struktura społeczna w %, średnie dochody w obrębie danej  grupy, w czasie do, którego się odniesiesz. Porównanie do kosztów, życia. 

 

 

12 minut temu, PeresSzymon napisał:

Jednego jestem pewny, Niemcy na pewno nie stracą na uchodźcach, jeszcze jako kraj zyskają. 

 

Twarda statystyka proszę, ilu uchodźców podjęło pracę zarobkową, ile odprowadzają podatków, jakie koszty państwo ponosi na ich utrzymanie, ile% się asymiluje (także w 2 i 3 pokoleniu).

 

Ile przestępczości generują i jakiego typu, jaka to jest proporcja w porównaniu do ludności rdzennej? Jakie są koszta zwalczania tej przestępczości, koszta utrzymania części systemu penitencjarnego, w którym "partycypują" uchodźcy (wliczając 2 i 3 pokolenie).

 

Tak więc, czekam na konkretne odpowiedzi dotyczące kwestii, podjętych przeze mnie w moich dwóch ostatnich postach. Ciekawi mnie czy jesteś tylko zwykłym ignorantem bez wiedzy w temacie, czy świadomie kłamiesz. 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.