Skocz do zawartości

Różnice libido


leto

Rekomendowane odpowiedzi

4 minutes ago, Azizi said:

czy ją stać na poważną rozmowę/ wgłębienie się wewnątrz siebie

Stać ją, rozmawialiśmy. Ona sama nie za bardzo wie, z czego to wynika. No powiedziała że pójdzie do psychologa/seksuologa. Oczywiście możliwe, że nie mówi mi całej prawdy, ale jednak - może naiwnie - na razie zakładam że jej wierzę.

4 minutes ago, Azizi said:

może warto przyjrzeć się tematowi i nie odpuszczać zbyt łatwo

W parzyste dni myślę że warto, w nieparzyste że nie warto.

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto Może się jeszcze odblokuje i rozbudzi. Z tego co piszesz może rzeczywiście być jeszcze mało doświadczona i mieć jakieś blokady w głowie.

Dbaj o siebie, trzymaj ramę i próbuj. 26 lat to spoko wiek na związek jeżeli Ty dobijasz 40-stki, tyle że szczyt libido jeszcze przed nią. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie pewna rozbieżność libido mężczyzn względem kobiet, faceci mają największe libido gdzieś koło 16 roku życia powiedzmy, kobiety zaś niby "odkrywają swoją seksualność" niby gdzieś koło trzydziestki, huj wie - może nawet więcej , tego sam nie jestem w stanie wytłumaczyć logicznie ?Why?

Podam przykład:

Do laski podchodzisz mając lat 16 i prosisz o seks - lipa, wypierdalaj Ci mówi:(

Po latach Ona sama Ci składa propozycję seksu, tylko jest już trochę nieświeża i jej czas już minął  i Ona potrzebuje napalonego 16 latka, ale kolesie w jej wieku interesują się młodszymi sztukami:(

Bez sensu jak dla mnie :(

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej pojebane jest to, że ma tak fantastyczne ciało i jest w niej coś takiego fizycznie pociągającego, czego nie czułem do żadnej kobiety bodaj od 20 lat. Co mi wytwarza w mózgu gigantyczne spierdolenie.

1 minute ago, Bohun said:

Bez sensu jak dla mnie

No trochę tak jest, jak piszesz. Ciężko to nawet w ogóle jakoś ogarnąć od strony ewolucji - po co matka natura tak zrobiła kobietom, że max libido mają w wieku 35-40 lat, gdy na dzieci jest już za późno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto

 

Będę brutalny. Idąc tropem zysku szukałeś młodej, jędrnej, ułożonej samicy do zapinania i ją znalazłeś ale jest błąd nie ma pożądania, bo niestety życie to nie matematyka tylko zbiór naszych mrzonek.

 

Pani szukała taty z hajsem pewnie jakiejś stabilizacji i skoro mówisz, że jest ładna to pewnie kolesie do niej ciągną ale nie wzbudzają w niej tego pierwiastka opiekuńczości. Ty go wzbudzasz ale nie wzbudzasz pożądania, a pragnę zauważyć, że pożądanie to pierwszy bodziec zawsze między dwojgiem ludzi, który odkrywa resztę.

 

To jebnie, thats all.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto

No właśnie dlaczego?

Ja tam mam libido raczej wysokie, ale jak mam do wyboru 20latkę i 40 latkę to wybiorę tą pierwszą bez mrugnięcia okiem, choćby miała "brzydką buzię" - byle ciało jędrne.

Tutaj się wkrada jakaś inna "kobieca logika",  której logiką klasyczną nie jesteś w stanie pojąć :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny liczę się z tym, że to może być prawda. Co więcej, jest to chyba, niestety, najbardziej prawdopodobna hipoteza.

 

No ale co poradzę na to, że mnie, jak to @Bohun wyżej napisał, zdecydowanie bardziej pociągają dwudziestoparolatki niż moje rówieśniczki? :D

Edytowane przez leto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaśnie Wielmożny Na samym pożądaniu dłuższego związku nie zbudujesz. Moja ostatnia w długim związku była 10 lat młodsza. Fiuta na początku sama wyciągała niespodziewanie żeby sobie possać, spełniliśmy trochę swoich fantazji, itd... Jak przestałem trzymać ramę to pożądanie się skończyło. Zostały różne spojrzenia na życie i różnice których nie akceptuję. 

 

@leto Dbasz o siebie? Nie zapuściłeś się?

Trzymasz ramę w związku?

Masz koleżanki żeby wzbudzić trochę zazdrości?

Masz hobby, które możesz realizować bez niej?

Nie spadły Twoje dochody?

Nie żaliłeś się partnerce? Dla nich każda słabość to spadek libido. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Morfeusz said:

Dbasz o siebie? Nie zapuściłeś się?

Zasadniczo chyba jestem w najlepszej kondycji od 10, jak nie 20 lat. No nie wyglądam jak Chad 10/10, ale zdarza się że mnie kobiety na mieście łapią kątem oka.

1 minute ago, Morfeusz said:

Trzymasz ramę w związku?

Heh, w tym przypadku nie ma z tym żadnego problemu. Dziewczyna jest super ugodowa i ułożona. Różnica lat też robi swoje.

2 minutes ago, Morfeusz said:

Masz koleżanki żeby wzbudzić trochę zazdrości?

Ba! Jedna moja ex z którą od czasu do czasu się spotykam na imprezach i zamieniam parę słów, pracuje z moją aktualną panną w jednej firmie. Coś tam już byłem o tą ex podpytywany :D Trudno chyba o większy poziom presji.

3 minutes ago, Morfeusz said:

Masz hobby, które możesz realizować bez niej?

Tak. I to takie które moją dziewczynę bardzo zainteresowało, można rzec, że trochę dzięki niemu wpadła w moje sidła (a raczej sama postanowiła wejść).

4 minutes ago, Morfeusz said:

Nie spadły Twoje dochody?

Oj nie, z roku na rok coraz lepiej.

4 minutes ago, Morfeusz said:

Nie żaliłeś się partnerce? Dla nich każda słabość to spadek libido.

Nigdy w życiu, nauczony własnymi fakapami, tego nie robię. Raczej to ona jest w tym związku marudą, co mnie czasami też już męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, leto napisał:

Trochę śmieszne, trochę smutne, panie @Libertyn

Poza seksem, jest perfekcyjna. Stara się, sprawia że czujesz się ważny, podziwia Cię. Jak wzorowa córka Jednocześnie dzieli Was około 15 lat, jeśli wygląda bardzo młodo to prezentujecie się jak ojciec z córką.

 

Czułości w miejscu publicznym.

Jak to wygląda z zewnątrz? Co ludzie myślą? Szmata łasa na pieniądze? Facet na kuracji odmładzającej? Calują się w usta? Mógłby być jej ojcem. Obrzydliwe.

Ona może to zgadywać i czuć się z tym źle. To powoduje blokady. Werbalizacja tych obaw może zranić drugą osobę i ona to wie.

 

Powinna się spotkać z psychologiem na bank. Najlepiej razem powinniście pójść

7 minut temu, leto napisał:

Najbardziej pojebane jest to, że ma tak fantastyczne ciało i jest w niej coś takiego fizycznie pociągającego, czego nie czułem do żadnej kobiety bodaj od 20 lat.

Ponoć wielu facetów fantazjuje o dziewczynach w wieku córek. Może to Cię tak pociąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Libertyn said:

Jednocześnie dzieli Was około 15 lat, jeśli wygląda bardzo młodo to prezentujecie się jak ojciec z córką.

Haha, na szczęście ja też wyglądam raczej młodo na swój wiek, więc nie sądzę żeby ktoś mógł tak pomyśleć. Reszta Twoich wniosków jest na mój gust trafna.

5 minutes ago, Libertyn said:

Ponoć wielu facetów fantazjuje o dziewczynach w wieku córek. Może to Cię tak pociąga.

Nie no musiałbym się wyjątkowo bardzo postarać, żeby mieć córkę w tym wieku (biologicznie możliwe, ale b. mało prawdopodobne). Niespecjalnie też mnie kręci temat lolit, w mój gust trafiają młode, ale jednak w pełni fizycznie i jakoś w miarę psychicznie ukształtowane kobiety - czyli tak właśnie jakoś 22-25 lat. Z tego, co czytałem, podzielam ten gust z ogromną większością mężczyzn na tej planecie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz pojęcia o czym piszesz, FitDaria.

 

Znałem jedną dziewczynę która przewyższała Cię tak gdzieś o 6 poziomów intelektualnie. Nie była za specjalnie pociągająca, ani zbyt dobra (chociaż owszem uległa) w łóżku.

 

Byłem gotowy się z nią związać, ba, przez moment nie widziałem poza nią świata.

 

No ale teraz mam 25-latkę z problemami. Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Imagine said:

Z problemami xD Bo nie chce się ruchać xDDDDDDDD

Dokładnie tak, i nie jest to wyłącznie moje zdanie, również jej.

7 minutes ago, Imagine said:

Ciekawe jak oceniasz ten poziom intelektualny

Przypuszczam że w tamtym roku przeczytała więcej książek, niż Ty miałaś tutaj kont. I nie, nie były to romansidła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, mejli said:

leto, nie kręcisz jej zwyczajnie, tak jak ona ciebie.

Jak wyżej pisałem - biorę to poważnie pod uwagę.

 

Niepokoi mnie jej twierdzenie, że nigdy nie miała orgazmu. Zakładając że to prawda, to trochę coś jest nie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, leto napisał:

Niepokoi mnie jej twierdzenie, że nigdy nie miała orgazmu. Zakładając że to prawda, to trochę coś jest nie ok

No w tym wieku to trochę niepokojące. Pytanie, nie miała z facetem, czy tez nawet sama nie umie się doprowadzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leto

 

Dużo piszesz, że pociąga Cię jej osobowość ale przecież jesteście razem miesiąc z hakiem jakoś tak?

haj!

Dodajesz również, że jest marudna trochę Cię to męczy. Ułożona to i pewnie spokojna taka bez polotu. Ty masz pasję w którą ją wkręciłeś.

 

Chciałbym zauważyć, że ona ma mentalnie 40 a ty mentalnie 26 w sensie energii i wigoru, to jaka będzie w Twoim wieku?

 

Właściwie dużo punktujesz to jej ciało ciao ciao italia, suowo ciaem się stao. Jednak resztę jej zalet jakby dopisujesz do urody. Obawiam się, że mogłeś wejść też w tą powiedzmy forumową czy też Markową tezę o znajdywaniu sobie młodych jędrnych jak się ma dorobek finansowy etc.

Jednak, posmakowałeś życia jesteś w swojej życiowej formie i teraz czas na ostatni punkt programu muoda jędrna. Wiesz czego nie chcesz od życia i zakładasz, że taka młoda osoba to jeszcze nie zdążyła znudzić się życiem.

 

A tak serio, serio, czy ta dziewczyna zrobiła w życiu cokolwiek interesującego czy to po prostu Myszka jak inne ale Twoja optyka zamroczona.

 

@Morfeusz Tak, ale patrzymy na kobiety, które pożądamy a potem doszukujemy się czy może tam się coś kryje w nich ciekawego więcej.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, WGTOW napisał:

@Jaśnie Wielmożny Ty to jesteś wybitny.

Raz piszesz, że wkurwia Cię, że kobieta mowi o swoich problemach, a jak ona Cię opieprzyła, że masz nieprzerobione dzieciństwo to wielkie oburznie.

Weżcie wszycy kurwa dmuchane lale, ona daje zawsze.

Zapraszamy Panią do rezerwatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, leto napisał:

Twierdzi, że nigdy się też nie masturbowała.

Kolokwialnie napiszę, lipa, skoro sama nie zna drogi. Opcje 2: 1. albo faktycznie seks niespecjalnie ją kręci, skoro sama nie próbowała; 2. Ma jakąś blokadę. Jesli 2, długa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.