Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Poganiacz90

Dziewczyny gdzie spędziłybyście najchętniej wakacje?

Recommended Posts

Wspólnie z bratem chcemy kupić matce jakiś wyjazd. Pytanie: SPA czy konkrety. Sama czy z osobą towarzyszącą ( nie ma męża, w grę wchodzi przyjaciółka)

Co Wy byście wolały dostać w prezencie? Dajcie pomysły jak spędziłyście lub będziecie spędzać wakacje.

To chyba w głównej mierze zależy od jej zainteresowań, tego jak lubi spędzać czas itd.

Ja osobiście bardzo marzę żeby jechać w góry i spędzić urlop aktywnie

Ale weź pod uwagę jej wiek, predyspozycje i moze ogolnie podgaduj ją w tym temacie 

7 minut temu, Poganiacz90 napisał:

Wspólnie z bratem chcemy kupić matce jakiś wyjazd. Pytanie: SPA czy konkrety. Sama czy z osobą towarzyszącą ( nie ma męża, w grę wchodzi przyjaciółka)

Co Wy byście wolały dostać w prezencie? Dajcie pomysły jak spędziłyście lub będziecie spędzać wakacje.

To już chyba zależy od Twojej mamy. Niektóre kobiety nie lubią SPA, bo krępują się przed obcym człowiekiem rozebrać, a wypoczynek na plaży, by zamęczył niektóre na śmierć. Podobnie z wycieczką ze zwiedzaniem, ja kocham to robić (zwiedzać, najlepiej z przewodnikiem i uczyć się historii danego miejsca), a moja matka by leżała do góry brzuchem z książką na plaży... 

Najlepsza opcja dla Ciebie, to pogadać z matki przyjaciółką, co ona konkretnie lubi. 

3 minuty temu, Izaa25 napisał:

To chyba w głównej mierze zależy od jej zainteresowań, tego jak lubi spędzać czas itd.

Ja osobiście bardzo marzę żeby jechać w góry i spędzić urlop aktywnie

Ale weź pod uwagę jej wiek, predyspozycje i moze ogolnie podgaduj ją w tym temacie 

weź moją matkę do swojej ekipy wspinaczkowej 😜 ONA KOCHA GÓRY 

4 minuty temu, MalVina napisał:

To już chyba zależy od Twojej mamy. Niektóre kobiety nie lubią SPA, bo krępują się przed obcym człowiekiem rozebrać, a wypoczynek na plaży, by zamęczył niektóre na śmierć. Podobnie z wycieczką ze zwiedzaniem, ja kocham to robić (zwiedzać, najlepiej z przewodnikiem i uczyć się historii danego miejsca), a moja matka by leżała do góry brzuchem z książką na plaży... 

Najlepsza opcja dla Ciebie, to pogadać z matki przyjaciółką, co ona konkretnie lubi. 

Moja matka latałaby na golasa po tym SPA 😁 Przyjaciółka wybierze to co będzie jej samej bardziej odpowiadać ( jeśli powiem, że mogą jechać razem )

2 minuty temu, Poganiacz90 napisał:

weź moją matkę do swojej ekipy wspinaczkowej 😜 ONA KOCHA GÓRY 

Powiem Ci że miałam jechać z ekipą ale nawet z niej tak spontaniczne zrezygnowałam i jadę sama 😛 Twojej matki też nie zabiorę 🤣

Teraz, Izaa25 napisał:

Powiem Ci że miałam jechać z ekipą ale nawet z niej tak spontaniczne zrezygnowałam i jadę sama 😛 Twojej matki też nie zabiorę 🤣

Wycieczka= psychoterapia?? Kobiecie niebezpiecznie i nie wypada

Teraz, Poganiacz90 napisał:

Wycieczka= psychoterapia?? Kobiecie niebezpiecznie i nie wypada

Nie interesuje mnie czy wypada :) chcę jak najwięcej zobaczyć a widzę po ich nastawieniu, że dla nich to ma być jeden wielki melanż 

Interesuj się wycieczką dla mamy a nie moją 🙄

Ja uwielbiam eskapady w góry ze znajomymi. Najlepiej pod namioty ;) 

Ze SPA też bym się cieszyła, koniecznie z masażem w pakiecie :rolleyes:... albo jakiś kilkudniowy obóz medytacyjny. ;) 

Aktywne wypady do escape roomu, gdzie trzeba trochę pogłówkować w grupie. Byłam kiedyś w pokoju tematycznym : Breaking Bad. ;) Nie udało nam się przejść ale zabawa była przednia :)

Paintball - nie byłam jeszcze ale bardzo bym chciała w końcu...

Rowerowy trip - taki z prawdziwego zdarzenia też mi się marzy... Jak kupię sobie w końcu konkretniejszy rower to będę intensywnie o tym myśleć :) 

Chciałabym też się kiedyś wybrać na damski obóz fitness. 

A z drobnych rzeczy to nawet wypad do restauracji z kuchnią włoską albo wschodnią. Wycieczka jednodniowa do jakiegoś miasta, by pozwiedzać jakieś zabytki , wypad do wesołego miasteczka/ aquaparku/ nad morze...

Koncerty! Kabarety! Stand up!

Ja bym się cieszyła też z wypadu do safari albo papugarni - szczególnie, że uwielbiam papugi :) Nie na co dzień ma się okazję potrzymać na ręce 2, 3 papugi i karmić je... :) 

33 minuty temu, Izaa25 napisał:

Powiem Ci że miałam jechać z ekipą ale nawet z niej tak spontaniczne zrezygnowałam i jadę sama 😛

Wybierasz się gdzieś na południe ? 😉

15 minut temu, Leniwiec napisał:

Myslę że Zakopane :)

31 minut temu, Izaa25 napisał:
46 minut temu, Leniwiec napisał:

Uuuuuuu! 

@Leniwiec Uuuuuuuuuu! Ty stary psie na baby :P. 

• Haha 1

2 minuty temu, Tomko napisał:

Uuuuuuu! 

@Leniwiec Uuuuuuuuuu! Ty stary psie na baby :P. 

To już zapytać nie można ? 😆

Południe, południe. Dubaj? :D

• Haha 1

4 godziny temu, Exar napisał:

Południe, południe. Dubaj? :D

Dziewczyny z Dubaju 😄

21 godzin temu, Izaa25 napisał:

Sama do Zakopanego????Chyba koleżanka mało społeczna 

2 minuty temu, Poganiacz90 napisał:

Sama do Zakopanego????Chyba koleżanka mało społeczna 

Oczywiscie że chętnie bym z kimś pojechała ale moje towarzystwo raczej jest pijackie a reszta znajomych nie może

Mało społeczna to na pewno nie :) zwyczajnie wolę spędzić czas na szczytach niż w barach

19 minut temu, Poganiacz90 napisał:

@Izaa25 wpadłaś mi w oko- lubię takie zadziorne indywidualistki 🤪 

Nie Tobie jednemu i wybacz ale ta indywidualiska nie lubi pajacy :)

• Haha 2

Mi tam wystarczy ciepło i słonce . I nic do szczęścia więcej praktycznie nie potrzeba, kocham lato!

W dniu 9.08.2019 o 23:41, ewelina napisał:

Mi tam wystarczy ciepło i słonce . I nic do szczęścia więcej praktycznie nie potrzeba, kocham lato!

Mnie tez, matce nie

W dniu 8.08.2019 o 23:48, Izaa25 napisał:

Jak było na wycieczce??? 

17 minut temu, Poganiacz90 napisał:

Jak było na wycieczce??

Jeszcze pare dni :) dzisiaj dopiero szukałam noclegu i znalazłam w sumie :)

• Like 1

W dniu 8.08.2019 o 23:48, Izaa25 napisał:

Mnie to całe Zakopane odstrasza tą całą komercyjną otoczką. Pamiętne pozostanie jak schodząc z gór widziałem laskę, która pchała wózek po kamieniach w górę, bądź drugą zawodniczkę które w podobnych warunkach pchała się w szpilach:)

Zdecydowanie Bieszczady, Beskid Sądecki :)

• Like 1

36 minut temu, Azizi napisał:

schodząc z gór widziałem laskę, która pchała wózek po kamieniach w górę, bądź drugą zawodniczkę które w podobnych warunkach pchała się w szpilach:)

Panie tych w szpilkach to było sporo w górach można zobaczyć w sieci ale lasek w szpilkach na plaży zbytnio nie widać ale mnie się to udało 
P7160419.jpg

P7160420.jpg

• Haha 2

38 minut temu, MaxMen napisał:

Panie tych w szpilkach to było sporo w górach można zobaczyć w sieci ale lasek w szpilkach na plaży zbytnio nie widać ale mnie się to udało 

To w końcu takie raki do chodzenia po plaży, jest pewność, że będzie się trzymać stabilnie gruntu :D

• Haha 1

3 godziny temu, Azizi napisał:

Mnie to całe Zakopane odstrasza tą całą komercyjną otoczką. Pamiętne pozostanie jak schodząc z gór widziałem laskę, która pchała wózek po kamieniach w górę, bądź drugą zawodniczkę które w podobnych warunkach pchała się w szpilach:)

Zdecydowanie Bieszczady, Beskid Sądecki :)

Ja mieszkam nad morzem i tu zdecydowanie tez mnie wiele rzeczy odstrasza...turyści:)

Jeśli chodzi o Bieszczady to myślę nad nimi we wrześniu