Skocz do zawartości

W zamian za pomoc kobiecie stracił rodzinę i pracę


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Sceptyczny? napisał:

Tak się kończy białorycerzenie. Szkoda chłopa. Następnym razem trzeba było zostawić silną i niezależną feministkę, żeby sama naprawiła furmanek.

To nie jest bualorycerzenie, bo on nic od niej nie chciał. Po prostu babie w potrzebie pomógł. 

A że nie warto było, to zrozumiał w sposób extremalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Esmeron napisał:

To nie jest bualorycerzenie

Dla mnie miarą tego czy coś jest białorycerstwem czy nie, jest prosty test.

 

W danej sytuacji zamiast kobiety dajesz faceta i się zastanawiasz czy zachowałbyś się tak samo w stosunku do faceta. Jeśli nie, to jest to białorycerstwo.

 

Wątpię, żeby gość poświęcił 2h na pomoc przy aucie obcemu facetowi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mało przykładów bezinteresownej pomocy kobietom? Przecież jest pełno białych rycerzy, którzy aby przejść na bliższą orbitę gotowi są za darmo nawet i kilkaset km wieźć panią samochodem w razie potrzeby i są na każde zawołanie. Przypuszczam, że facet po prostu zobaczył młodą, pewnie atrakcyjną dziewczynę w potrzebie i pomógł. Podtekstu seksualnego nie było o czym świadczy to, że została skazana za fałszywe oskarżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, thyr napisał:

Wierzycie ze gosc poswiecil 2 godz za darmoche ?

Zdarza się. Na różne sposoby mogło tak być. Czasami zatrzymujesz sie, żeby komuś pomóc, wydaje się że sprawa prosta i na 5 minut, ale sie przeciąga, trwa długo. Wtedy głupio się wycofać. 

 

Zwroc uwagę na jej tłumaczenia na koniec kiedy się wydało, że kłamała "powiedział coś obrzydliwego i chciała, żeby poszedł do więzienia". 

Nic jej nie zrobił. Facet stracił swoje dotychczasowe życie i cholera wie co mu w pierdlu zrobili, bo posrana damulka miała humor taki. 

A niech gnije w pierdlu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to ten wieloryb dostał 9 miesięcy w zawiasach. Facet podobno stracił z miejsca pracę a obecni żona rzuciła papiery rozwodowe. Dodatkowo jakiś czas siedział w areszcie. Trochę mało jak na zniszczenie dotychczasowego życia. Podobno facet chce milion dolarów odszkodowania. Mam nadzieję, że dostanie. Ktoś musi w końcu ukrócić tą patologie mocnymi wyrokami. Może i bialorycerz, ale to uderza w bezinteresowna pomoc drugiemu człowiekowi. Teraz będziesz się bał komuś zwyczajnie pomóc bo dotknąłeś, obraziłeś uczucia wolności czy samodzielności czy innego gówna. 

Wkurwia mnie ten system. Mężczyzna jest śmieciem. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.