Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Flester

Użytkownik
 • Content Count

  68
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About Flester

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. oczywiście OP byłby lepszy od nich i zareagowałby lepiej [sarkazm]
 2. https://lifestyle.clickhole.com/just-call-the-whole-thing-off-the-instagram-post-annou-1838076914 tak tylko to tu zostawie (ponieważ pasuje do tytułu wątku)
 3. zupełnie tak jak nasze całe forum - tylko incele tu wchodzo, c'nie? [sarkazm]
 4. > bondź mno> albo kurwa nie bondź> nie zasługujesz> Janusz lvl 53> jesteś glazurnikiem> wykładasz ludziom płytki> hajsik jest> syn kiedyś powiedział że idzie na studia> chciał zostać jakimś w dupe jebanym lekarzem darmozjadem> od tamtej pory nie masz syna> nie to co córka> ta poza jaraniem czesterfildów i tyciem nic nie robi> ale kochasz, szanujesz> żyjesz jak prawdziwy polak> tak jak ma być> jesteś dobrym człowiekiem> przed niedzielną wódeczką z Mariuszem zawsze najpierw do kościoła> żony za często nie bijesz> browary pijesz tylko tanie> te drogie to wymysł pierdolonych kurew polityków> spisek> piwo je piwo, droższe znaczy wał> wkurwia Cie niesamowicie sąsiad> Waldek> zawsze musi mieć wszystko lepsze> jak kupiłeś wiertarkę to sobie dojebał cały zestaw narzędzi> jak w sylwestra kupiłeś fajerwerki to on kupił jeszcze petardy> jak słyszy że się ruchasz z żoną to też zaczyna ale głośniej żeby cały blok wiedział> od jakiegoś czasu jeździsz nowym autem> Golf III> Chrystusie Jezusie jakie ta maszyna ma przyspieszenie> sportowy więc klasa> Waldek miał ból dupska i nie wystrzymał> kupił passata> "co sonsiedzie, ładny? Nawet gaz ma zamontwany"> myślałeś że Ci żyłka w dupsku pęknie> koniec sąsiedzkiego spokoju> pora się zemścić> ale z klasą> zapierdalasz do sklepu bo supermocny klej> kurwa kropelka taka droga> jebać, bierzesz superglue xD> wyciągasz ze śmietnika jakiś stary chleb> rozrzucasz na parapecie> dodajesz do niego mega trwały barwnik> przylatują gołębie> JEB CAP jednego do worka> szybko zaklejasz mu dupę klejem i puszczasz do chlebka> robisz tak z całą resztą gangu> swojego Batmobila przeparkowujesz na sąsiednie osiedle> gołębie się najedzą a jak wreszcie klej puści to obsrają passata tak że go nie domyje> genialne> karmisz je przez pare dni> trzeciego zamieniasz chleb na paszę dla świń żeby miało lepszą moc> dodajesz też trochę zaprawy murarskiej> piątego dnia gołebie wyglądają jak kule do kręgli> już czas> do ich ostatniego posiłku dodajesz środek na przeczyszczenie> co się odpierdala xDDD> zaczynają się miotać jak przy ataku padaczki> wyjebują z parapetu> są za grube żeby latać xD> niektóre wybuchły w powietrzu siejąc w koło odłamki stwardniałego gówna> pozostałe wyperdalają o ziemię jak Little Boy i Fat Man> wszędzie flaki pióra i fekalia> passat Waldka wygląda jak po wypadku z trzema tirami> nie taki był plan> ale i tak profit (jakby co, to pasta)
 5. pewnie dlatego że mamy tu wyjątkowy przypadek w którym nie działa nie karmienie trolla. Sam nie widzę innej możliwości jak publiczne ich upokorzenie. Myślę że to całkiem dobra taktyka. Tylko apel specjalnie do nich jest IMO dziwny.
 6. "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” Albert Einstein.
 7. Ja raz miałem przyjemność i opisuje z nimi jeden problem wyżej I tu tkwi haczyk, oni chcą by pokochali ich jak chada. Tak oni twierdzą. Nie muszę chyba wyjaśniać, jak idiotyczne jest to zdanie, prawda? i to na wielu płaszczyznach, ale główne meritum masz już wyżej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.