Skocz do zawartości

Orgazm bez ejakulacji/tantra itp.


Psotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem "mężczyzne multiorgazmicznego" i jakieś artykuły w internecie, które w wielu przypadkach opieraja się właśnie na tej książce. Właściwie artykuł, który podlinkował Guliver jest takim streszczeniem tego tematu. Na razie ćwicze i próbuje...bez większych sukcesów :P A odnośnie terapii proteinowej dla kobiety - po kilku razach bez wytrysku mozna przecież sobie ulżyć na koniec i spuścić z krzyża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam pewne wątpliwości z tym związane ale wg tej książki wstrzymywanie się od wytrysków jest zdrowe i dla młodych mężczyzn jest zalecane nie spuszczać się częściej niż 2x w miesiącu. Podobno ma się wtedy więcej energii, siły, lepsze samopoczucie itd. Jestem ciekaw czy rzeczywiście tak to działa.

@Guliver - czy długo ćwiczyłeś zanim to opanowałeś? Ja mimo iż próbuje naciskać ten punkt o którym pisałeś ciągle nie mogę wytrzymać ciśnienia i w końcu to puszczam. No nic. Praktyka, praktyka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś próbowałem , czasami się udawało powstrzymać wytrysk, aczkolwiek kosztowało to bardzo dużo wysiłku. Nie zauważyłem różnicy w intensywności orgazmu, za to skupianie się na powstrzymywaniu było nie fajne. 

 

Jedyny bonus to taki iż bylem szybciej gotowy na kolejny stosunek. 

 

Ponadto bardzo sobie cenię takie miłe aspekty jak wytrysk na twarz lub do ust partnerki, ewentualnie na piersi. 

 

Sprawa jak dla mnie ma swoje plusy i minusy, każdy musi zdecydować co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też mam pewne wątpliwości z tym związane ale wg tej książki wstrzymywanie się od wytrysków jest zdrowe i dla młodych mężczyzn jest zalecane nie spuszczać się częściej niż 2x w miesiącu. Podobno ma się wtedy więcej energii, siły, lepsze samopoczucie itd. Jestem ciekaw czy rzeczywiście tak to działa.

@Guliver - czy długo ćwiczyłeś zanim to opanowałeś? Ja mimo iż próbuje naciskać ten punkt o którym pisałeś ciągle nie mogę wytrzymać ciśnienia i w końcu to puszczam. No nic. Praktyka, praktyka...

A często się słyszy, że jak chłop nie spuści z kija, to nerwowy jest. Więc nie wiem, czy niespuszczanie jest zdrowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ćwiczę według kursu Bruneta z oświeconego kochanka, czyli http://kontrolawytrysku.pl/

 

Na tej stronie jest dużo marketingowego bełkotu żeby zachęcić do kupna ale sam kurs jest bardzo w porządku.

 

Trwa 30 dni. Ćwiczy się codziennie przez jakieś 15 minut. Ćwiczenia to fizyczne, oddechowe.

 

Z czasem coraz więcej elementów tantry. Można sobie wybrać końcowy cel i pod niego wybierać ćwiczenia.

 

Jestem w okolicach połowy kursu a już efekty są ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie nie ma właściwie nic prócz marketingowego bełkotu ;)

 

Przypuszczam, że są to typowe ćwiczenia, takie jak opisane m.in. w książce "Multiorgazmiczny mężczyzna". Na razie więc spróbuje robić to wg tamtej książki. Jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej stronie nie ma właściwie nic prócz marketingowego bełkotu ;)

 

Przypuszczam, że są to typowe ćwiczenia, takie jak opisane m.in. w książce "Multiorgazmiczny mężczyzna". Na razie więc spróbuje robić to wg tamtej książki. Jestem zbyt młody i zbyt przystojny żeby za to płacić ;)

Masz rację. Jestem zdania, że czasem warto podróżować z mapą w ręku. Z drugiej strony podróż na żywioł też ma swoje uroki.

 

W życiu można do wszystkiego dochodzić samemu albo zapłacić parę groszy za czyjeś doświadczenie. 

 

Mam tę książkę i ćwiczenia są podobne, bo kurs zrobił uczeń Mantaka. 

 

Z mojej strony dodam, że warto sobie zrobić harmonogram ćwiczeń, żeby po drodze nie zgasła motywacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze sobie kamyczki wszczepcie pod skore penisa zeby bardziej te wasze kobiety zadowolic... Facepalm normalnie. Pomylilo wam sie kompletnie kto kogo ma zadowalac. Przeciaganie dlugosci trwania stosunku konczy sie desensytiwizacja, obtarciami i niemoznoscia ejakulacji. Sliczna perspektywa.

 

PS. Pomijam zupelnie fakt o ktorym wiekszosc z was najwyrazniej zapomina - seks to znacznie wiecej niz ruchy frykcyjne przeciagniete w nieskonczonosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spuszczanie płynów powoduje wzrost energi życiowej i bardziej ci się chce pracować kombinować realizować "żyć" można sobie to odrazu zabetonować. Nie poczujesz różnicy jak na codzień i tak nie masz nic do roboty dlatego pojawiają się spekulacje. Z tym zatrzymywaniem na siłę gdzieś tam palcami przyciskaćto bym się bał że coś w środku pierdyknie i będzie trza do doktora...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Pomyślałem, że po miesiącu podzielę się z Wami moimi spostrzeżeniami dotyczącymi tego tematu.

Ćwicze całkiem regularnie zgodnie z książką Multiorgazmiczny Mężczyzna. Nie potrafię jeszcze całkowicie kontrolować wytrysku, ale co zauważyłem:

- odczuwam większą przyjemność podczas seksu bo nauczyłem się bardzo długo balansować na krawędzi orgazmu

- moje orgazmy są dużo silniejsze i bardziej intensywne

- nabrałem większej pewności siebie w seksie

- większa przyjemność i odczuwanie jej powoduje że kobieta to widzi i sama bardziej się angażuje i rozluźnia

- nauczyłem się kontrolować oddech co przydaje się nie tylko w seksie ale także w normalnych stresujących sytuacjach

Podsumowując - na razie same plusy choć ostatecznego celu jeszcze nie osiągnałem. Ale nie poddaje się.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Uważam, że niespuszczenie z kija nie powoduje zwiększenia koncentracji, a odwrotnie-facet nie zaspokoiwszy tych spraw nie może myśleć, albo inaczej-myśli tylko o tym, by spuścić.

Opinia nie poparta doświadczwniem nie jest chyba dobrym źródłem czerpania wiedzy. Ja bym najpierw spróbował. "Sa takie rzeczy które..."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie piszę o sobie, więc poparta:) Poza tym w filmie ''Wilk z Wall Street'' ...już pisałem o tym gdzieś-maklerzy powinni sobie zwalić, inaczej zwariują od cyfr.

 

Przecież nie idzie wytrzymać, kilka dni bez zwalenia/zamoczenia, nie wiem, jakie Wy tam macie kutasy....i samozaparcie.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Orgazm bez ejakulacji/tantra itp.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.