Skocz do zawartości

Miriam S. i jej bad boy.


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Morfeusz said:

Fakt, nie promuje jej tylko PiS

Nie tylko PiS. PO i wszystkie jej gałęzie też nie. Więc, tak na marginesie, nie siej/cie propagandy, bo to jest na poziomie feministek - jak kogoś uznają za obcy obóz to patriarcha.

5 hours ago, Morfeusz said:

ale w wielu przypadkach pseudo prawicowe środowiska, z gazetami typu Do Rzeczy itp..

To jest właśnie polityka. Gdyby był jakiś inny antyislamski antyimigrant, kto jest tak rozpoznawalny jak ona to by poszli do niego. To tak trudno zrozumieć? Ona się udziela w polityce, więc się nią polityczne media interesują. Proste.

 

Jak nie rozumiesz jak to działa to posłuchaj tego. Ta pani się wykazała czymś, tu: inteligencją, i dlatego do niej "służby" przyszły. Tak to działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, Mapogo said:

Myślałem, że moda na obcokrajowca dawno się skończyła.

Och nie, ona nie przemija. Widzę to wśród znajomych na codzień. Niedawno dowiedziałem się, że znajoma zaręczyła się z Turkiem. I mam też taką obserwację, że kiedy przychodzi do obcokrajowców to nagle gość poniżej 170 cm nie jest już dla kobiety kurduplem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, Morfeusz said:

Tak myszka inna niż wszystkie. ;) :lol: To tylko kukiełka, która biega po szmatławcach, bo chce być na topie. Tak trudno to zrozumieć?  

O czym ty gadasz? Ten fragment dotyczył filmu i jego bohaterki. Wróć do szkoły i przeczytaj ze zrozumieniem:
"to posłuchaj tego. Ta pani się wykazała czymś, tu: inteligencją, i dlatego do niej "służby" przyszły. Tak to działa."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.