Skocz do zawartości

Szybki start, jeszcze szybszy koniec.


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, WoLe napisał:

Spokojnie odezwie sie do ciebie w 2024 i powie ze 12 wrzesnia 2019 popełniła błąd i tak naprawdę to tylko Ciebie kochała

 

 

 

To za wcześnie. Moja ex odezwała się po 19 latach, z dwójką dzieci z obcokrajowcem. Przepraszała za to jaka była wtedy wobec mnie, oczywiście z tekstem ja się zmieniłam.?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hellheim napisał:

Napisałem jej następnego dnia że chcę spróbować, jeśli sie kochamy to może być tylko lepiej, zaczniemy więcej rozmawiać, z czasem lepiej sie poznamy i zaczniemy lepiej rozumieć i będzie okej.

Taaaaa a królewna Śnieżka razem z Krasnoludkami przyjedzie i pomoże wam urządzić łazienkę marzeń ;DDD

Chłopie żyjesz w jakiejś iluzji, projektujesz nieistniejące byty, laska chce się bawić a ty chcesz z niej zrobić odpowiedzialną żone.

6 godzin temu, Hellheim napisał:

jej były traktował ją jak gówno a rok temu nakarmił ją tabsami na woodstocku.

Chłopie, szukałeś poważnego związku z laską, która jeździ na takie imprezy? Wiesz po co młode laski jeżdżą na takie impry? żeby poznać różnych takich patoli, nawalić się i pukać sie z nimi.

Wiesz mi, ja osobiście po tym co widziałem na tego typu imprezach jeszcze od czasów komuny (Jarociny itp) to nie chciałbym sie wiązać na poważnie z żadną taką panną, co tam wiązać nie wiem czy nawet chciałbym ją dotykać z obawy, że się czymś zarażę, generalnie na tego typu imprach laski są jak szmaty, gorsze nawet niż najtańsze portowe dziwki, wielokrotnie widziałem na takich imprach młodziutkie dziewczyny nawalone chuj wie czym, obracane po namiotach przez wielu śmierdzących kolesiów, traktujące same siebie jak szmaty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hellheim

 

Zapamiętaj, że z kobietami się nie rozmawia, a obserwuje się co robią. Jeśli widzisz, że laska ma ewidentny problem z alkoholem, to nie dyskutujesz z nią o tym, nie prosisz żeby mniej piła, a spierdalasz jak najdalej. Ciesz się i dziękuj opatrzności, że z nią nie wpadłeś. 

 

Popracuj nad samooceną, bo to, że mimo widocznej słabości tej pani do alkoholu, kontynuuowałeś z nią znajomość niezbyt dobrze o niej świadczy.

 

P.S. to była "wdowa" po "samcu alfa", uważaj w przyszłości na takie. To materiał na ONS lub co najwyżej FWB, a nie trwałą i zdrową relację. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa mać. Wiecie co Panowie. Gdzie i jak szukać materiału na porządną kobietę? Naprawdę, latam po forum i czytam głównie opinie iż "elegancko dupa za mną biega, nie mam do niej uczuć i jest mi wygodnie"

 

@ElChico Miłości nie ma? Może jest ale nie taka jaką sobie wyobraziłem? Wdowa po samcu alfa nie zwiąże sie i nie zmieni w ładnego łabędzia? Nie wystarczy wymyć ją z gówna do którego sie przywiązała? Może ona nie może polecieć wyżej z życiem bo jej piórka są oblepione sraką patusa? No jak to jest.

 

Naprawdę marzy mi sie prawdziwy i cywilizowany związek.

35 minut temu, Hellheim napisał:

Kurwa mać. Wiecie co Panowie. Gdzie i jak szukać materiału na porządną kobietę? Naprawdę, latam po forum i czytam głównie opinie iż "elegancko dupa za mną biega, nie mam do niej uczuć i jest mi wygodnie"

 

@ElChico Miłości nie ma? Może jest ale nie taka jaką sobie wyobraziłem? Wdowa po samcu alfa nie zwiąże sie i nie zmieni w ładnego łabędzia? Nie wystarczy wymyć ją z gówna do którego sie przywiązała? Może ona nie może polecieć wyżej z życiem bo jej piórka są oblepione sraką patusa? No jak to jest.

 

Naprawdę marzy mi sie prawdziwy i cywilizowany związek.

 

PS: Przed chwilą dowiedziałem się, że mój kumpel chciał zrobić niespodzianke dziewczynie wracając szybciej z pracy i nakrył Panne na zdradzie w ich łóżku. spuścił jej wpierdol oraz obciął włosy. Cholera, naprawdę trzeba uważać

 

Edytowane przez Hellheim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hellheim napisał:

Nie wystarczy wymyć ją z gówna do którego sie przywiązała?

I to jest jeden z błędów białorycerstwa. To ona ma się sama wymyć. My możemy co najwyżej podać myjkę.

 

A do autora wątku: poczytaj o borderline, bo mi tym zalatuje ta Wasza relacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Naprawdę marzy mi sie prawdziwy i cywilizowany związek.

@Hellheim

To nie zaczynaj znajomości z marzeniem o związku. Nie mów o tym w ogóle.

Najlepiej zacząć od seksu. Jako kochanek. Bez zobowiązań. Badasz teren, sprawdzasz laskę. To może trwać miesiące.

Nic nie obiecujesz, do niczego się nie zobowiązujesz.

 

Kobieta jest strażniczką dupci - żeby dostać dupcię, musisz ją poderwać, przechytrzyć straże.

z drugiej strony

Mężczyzna jest strażnikiem związku - kobieta, żeby uzyskać związek, musi się postarać.

 

Masz swoje wartości i wymagania co do związku - kobieta powinna je spełnić.

Po to masz te miesiące luzu, żeby przekazać kobiecie te wymagania, i sprawdzić, czy je spełnia (i vice versa).

Łatwo to zrobić - np komentujesz rzeczywistość na ulicy, w swoich kręgach społecznych, w popkulturze, itp. Jednocześnie określasz swój osąd na sprawy. Co ci się podoba, co nie.

Nawet z oglądania komedii romantycznej może być profit - komentujesz sprawy przedstawiając swoje poglądy.

Tylko nie rób tyrad. Wplatasz swoje oceny w normalne rozmowy, bez robienia z tego głównego tematu.

I obserwujesz reakcje.

Jak opowiadasz, jak ci się podoba jakaś forma troski np gotowanie, a kilka dni później kobieta zaprasza cie na wypasiony obiad, no to o czymś to świadczy.

 

Jak kobieta się stara - to dobry znak, bo nie cenimy rzeczy zdobytych łatwo.

Przetyraj ją trochę, niech to z jej strony padnie pierwsza rozmowa typu "ale kim ja dla ciebie w ogóle jestem".

Wtedy czas decyzji się zbliża - jesteś na tyle ok, że ona myśli o wyłączności.

Jak dobrze wykorzystałeś czas, to coś tam wiesz, czy ona się nadaje.

 

I najważniejsze - kobiety potrafią udawać bardziej, niż ci się wydaje. Twarde dane pomagają zachować trzeźwość - jej wiek, waga, uroda, stan posiadania, środowisko rodzinne, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.