Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Stalmer

Rekomendowane odpowiedzi

Nazywam się Piotr. Mam 20 lat, studiuję ekonomię i tak też trafiłem tutaj. Możecie nie wiedzieć, ale Wasze forum jest drugim wynikiem po wyszukaniu "Krakowska Szkoła Ekonomiczna" w Google. O ile tutaj jestem nowy to tematyka Red Pill, MGTOW czy szeroko pojętej wojny kulturowej to coś co śledzę od kilku lat.

 

Co do relacji z kobietami to trudno mi coś powiedzieć, byłem w jednym "poważnym" (czyli w tym wieku trwającym ponad rok) związku, podczas którego byłem wielokrotnie oszukiwany (w tym w sprawach takich jak ciąża czy próba samobójcza), próbowała mi zniszczyć relację z męskimi kolegami, o których była wiecznie zazdrosna (też na wszelkie możliwe sposoby, od obrażania ich, przez okłamywanie ich odnośnie mojego zachowania aż po rozpuszczanie plotek, że jestem w jednym z nich zakochany) czy chociażby kilka razy próbowała mnie uderzyć - na co oczywiście nie pozwoliłem, ale niesmak pozostał. Nie mniej jednak, tak to większych problemów w relacjach z kobietami nie miałem. Lubię się z nimi spotykać, flirtować i tak dalej, ale idea związku nigdy mi się szczególnie nie podobała i po ostatnim, nieudanym eksperymencie z tym konceptem średnio mam ochotę go powtarzać, a "przygody" z przypadkowymi dziewczynami mnie nie interesują.

 

Dużo bardziej niż moja własna sytuacja martwi mnie ogólny stan społeczeństw i kultury krajów europejskich, ciągłe przesuwanie okna Overtona w lewo czy też powszechny teraz (przynajmniej wśród młodych ludzi) nihilizm i mizantropia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.