Skocz do zawartości

Dwa pytania o dziewczynę


.LaRs

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Bracia. Mam dwa pytania. 

1. Jak traktować dziewczynę w przejściach, przy otwieraniu drzwi? Wchodzić zawsze pierwszym czy przepuszczać? A jak są drzwi to jej otworzyć czy to ona pierwsza ma otworzyć i pierwsza wejść do lokalu?

2. Jak ją pocałować? Mam za sobą pierwszy pocałunek ale był on zwykły, z zamkniętymi ustami, dziewczyna chciała więcej ale ja spasowałem bo nie chciałem się zbłaźnić.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nagradzam lajkiem :) 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, .LaRs napisał:

Jak traktować dziewczynę w przejściach, przy otwieraniu drzwi? Wchodzić zawsze pierwszym czy przepuszczać? A jak są drzwi to jej otworzyć czy to ona pierwsza ma otworzyć i pierwsza wejść do lokalu?

Powiem Ci, tylko słuchaj uważnie.

Jak? Jak człowieka :)

Ja wchodzę raz pierwszy raz drugi, zależy od sytuacji i dynamiki chodu.

Jeżeli kolacja w restauracji, odsuwam pani krzesło. Pomagam zdjąć płaszcz czy co tam nosi. Tak samo ubierać.

 

28 minut temu, .LaRs napisał:

Jak ją pocałować?

Na dzień dobry w policzek. Jak już bliskie relacje to śmiało pchać język w buźkę na do widzenia.

 

29 minut temu, .LaRs napisał:

chciała więcej ale ja spasowałem bo nie chciałem się zbłaźnić.

W ten sposób błaźnisz się i pokazujesz, że brak ci jaj.

 

 

Za lajka dziękuję. Zostaw innym ;)

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minutes ago, .LaRs said:

Jak traktować dziewczynę w przejściach, przy otwieraniu drzwi? Wchodzić zawsze pierwszym czy przepuszczać? A jak są drzwi to jej otworzyć czy to ona pierwsza ma otworzyć i pierwsza wejść do lokalu?

Wg tradycyjnych zasad, jeśli prowadzisz kobietę do miejsca, w którym jeszcze nie była, szczególnie jeśli jest to Twoje mieszkanie, to idziesz przed nią, otwierasz drzwi, wchodzisz, przytrzymujesz (drzwi xd) i ją wpuszczasz. W innych przypadkach właściwe jest zarówno otwarcie przed kobietą drzwi i przytrzymanie ich, jak i pozwolenie jej zrobić to samej (kobiety TEŻ mają rączki), zależnie od jej preferencji i Twojej zgodności z jej preferencjami. Raczej nie jest chyba kulturalne otwieranie np drzwi do knajpy, wchodzenie i przytrzymywanie, chyba że stopa znajomości jest bardzo powierzchowna.

57 minutes ago, .LaRs said:

Jak ją pocałować? Mam za sobą pierwszy pocałunek ale był on zwykły, z zamkniętymi ustami, dziewczyna chciała więcej ale ja spasowałem bo nie chciałem się zbłaźnić.

No jak chciała to już masz swoją odpowiedź, co zrobisz następnym razem. Pocałujesz ją namiętnie. A na temat jak, kiedy i gdzie dokonać pierwszego całowanka, to już spędzono w internetach i przy piwie miliony godzin na tym świecie i jak sądzę ciągle nikt nie wymyślił uniwersalnej recepty :D

Edytowane przez leto
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli raz otworzysz drzwi będziesz musiał otwierać je zawsze ( inaczej usłyszysz kiedyś byłeś szarmancki , a teraz?) To musi wychodzić naturalnie nie analizuj za dużo bo wyjdzie sztucznie , a wtedy się zbłaźnisz. Pocałunek jeśli początek znajomości i się witacie to zwykły w usta , a na koniec jak kobiecie się spodoba to sama będzie go chciała i bez wahania z języczkiem to rób ;). Pozdrawiam 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, ares said:

Kolego jeśli raz otworzysz drzwi będziesz musiał otwierać je zawsze ( inaczej usłyszysz kiedyś byłeś szarmancki , a teraz?)

Lol jest w tym ziarno prawdy. Miałem taką ex, z którą się rozstałem i potem do siebie wróciliśmy. Za "drugim rozdaniem" wypominała mi "kiedyś to wieszałeś moją kurtkę na wieszaku" xd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, .LaRs napisał:

Jak traktować dziewczynę w przejściach, przy otwieraniu drzwi?

Przyjęło się, że gdy wchodzisz do nieznanego wam wcześniej pomieszczenia, pierwszy wchodzisz Ty, coś na zasadzie skautingu. Ale nie wchodzisz jak komandos w filmach akcji "rozejrzę się, osłaniaj mnie". Do pomieszczeń, które oboje już znacie, i wiecie, że są "bezpieczne" - puszczasz kobietę przodem. Podobna sytuacja przy przechodzeniu przez pasy - ustawiasz się po stronie bliższej samochodom. Niby szczegóły, ale mówiące wiele o Twoim podejściu do bezpieczeństwa.

 

Co do dalszej części Twoich zapytań, brat @Still wyczerpał temat.

 

To tak niewiele, a jak wiele zarazem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, .LaRs napisał:

Cześć Bracia. Mam dwa pytania. 

1. Jak traktować dziewczynę w przejściach, przy otwieraniu drzwi? Wchodzić zawsze pierwszym czy przepuszczać? A jak są drzwi to jej otworzyć czy to ona pierwsza ma otworzyć i pierwsza wejść do lokalu?

2. Jak ją pocałować? Mam za sobą pierwszy pocałunek ale był on zwykły, z zamkniętymi ustami, dziewczyna chciała więcej ale ja spasowałem bo nie chciałem się zbłaźnić.

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, nagradzam lajkiem :) 

1. Możesz przepuszczać. 
2. Musi być napięcie i najlepiej złapać z boku za szyję i przychylić jej głowę. One lubią tę męską łapę na jej szyi i szczęce jakbyś zaraz miał jej głowę ukręcić :D. Usta się same rozchylą.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ogóle chłopaku @.LaRs, przede wszystkim to się za dużo nie przejmuj. Jak jest zainteresowana, to Ci wybaczy ewentualną nieporadność z drzwiami czy pocałunkiem. Nie na takie inby kobiety przymykają oko :D

Edytowane przez leto
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.