Skocz do zawartości

Lotna brygada Braci Samców - moja propozycja dla Was


absolutarianin

Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, Kasownik said:

Ja się właśnie nie zgadzam i to wyraźnie piszę! Podaję także, jak sądzę, racjonalne argumenty. Tylko i aż tyle.

Mam takie życie a nie inne. Takie podjąłem wybory i ich bronię jak umiem. Jeszcze raz powtarzam, że nie mam nic do jego wyborów! Wskazuję tylko rozbieżności między tym co mówi a tym jak rzeczywiście wygląda jego życie. Krótko mówiąc, większości swoich porad nie stosuje do siebie samego.

 

Kasownik, ja mam z cb dzisiaj taki ubaw, że aż się od pługa oderwałem :) Więc skoro już ja się oderwałem, to oderwij się i ty od swojego (chyba, że i tak napierdalasz dupogodziny w robocie) i puśćmy na chwilę wodze fantazji...

 

Czego ty mi już dziś nie zainputowałeś! Tej listy oszczerstw i przeinaczeń nawet nie chce mi się prostować, już bym mógł powództwo cywilne szykować (Marek na pewno coś by doradził ;) tylko, że mi się nie chce biegać po okupacyjnych sądach, ale najlepszy ubaw mam z tego, że sam się przyznałeś, że w Ligurii nawet nie byłeś, a już zdążyłeś się wypowiedzieć na temat nie tylko życia mojego, ale i ludzi tutaj. Właściwie to powiniem być ci wdzięczny, bo każdy twój komentarz powiększa grono zainteresowanych tematem! Niestety będziesz musiał to robić charytatywnie, bo ja jestem tylko liguryjskim biedakiem (tak, tak, Liguria jest względnie biedną prowincją z przyczyn historyczno-geograficznych, słaby, bo krzywy teren, trudne rolnictwo, prechodzacy z rąk do rąk, choć i tu nie brakuje dziadów, milionerów eurowych, co sępią fajki od siebie na wiosce pod barem).

 Ogólnie teren niełatwy do życia, a ludzie jeszcze gorsi, bo co raz okazuje się, że przypięte im łatki się nie kleją, wyobraź sobie, że jest nawet Niemiec nieopodal, co ma połowę takiej budy, jak moja, kamienie z niej spadają po dotknięciu palcem, ale na moją propozycję, żeby sprzedał to, co ma (sąsiadka chce jego kawałek na wjazd) i kupił sobie trzy razy większy dom za połowę tej ceny, a resztę ze mną przepił - nie chce! Patrz, pan, i jak go tu nazwać? Ale kit z nim, zastanówmy się nad resztą domysłów Braci, dlaczego... dlaczego... DLACZEGO?? I jeszcze miał tupet przyjść do waszej wesołej wirtualnej jaskini, przecież Sanjaya, by się tym nie splamił.... to jak to jest? Niby jest minimalistą, a może nie jest? Kto powiedział, że trzeba całe życie opowiadać się po jednej ze stron? Nie uważasz, że życie byłoby nudne, jak bat bez grzbietu, gdyby rzeczy były tymi, na które wyglądają? Czy ja bronię w ogóle swoich wyborów? Po co ty bronisz swoich? Aż tak duży wpływ uważasz, że na nie miałeś?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mac napisał:

Wyjdziesz z czymś takim to media głównego nurtu przerobią to tak, że nic nie zostanie. Dodaj do tego wpływ lewackich mediów społecznościowych

O tem prawiłem. Mogę się założyć, że rozjuszeni hejterzy założyliby nowe grupy na social media, ale nie do dialogu z nami tylko do niszczenia, szczucia i zrobienia z BS bandy stulejarzy, oszołomów, kobietofobów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

Kasownik, ja mam z cb dzisiaj taki ubaw, że aż się od pługa oderwałem :) 

 

Jak bym był złośliwy to napisałbym "Wracaj do pługa" ale nie jestem.

2 godziny temu, absolutarianin napisał:

 

Czego ty mi już dziś nie zainputowałeś! Tej listy oszczerstw i przeinaczeń nawet nie chce mi się prostować, już bym mógł powództwo cywilne szykować

 

Skoro nie chcesz prostować to niech tak zostanie. Każdy oceni wg własnego rozumu. Strasznie sądem - LOL.

Reszta twojego posta to bełkot, który nie nadaje się do dyskusji. Ja z resztą z tobą nie dyskutowałem tylko z @Mosze Red więc eot i najlepszego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 08:46, absolutarianin napisał:

w wojnie o prawdę i szacunek dla mężczyzn w Polsce, którą zadeklarowaliście.

Cześć @absolutarianin, nie znam Ciebie ani Twojego kanału więc chętnie posłucham Twoje filmy, żeby trochę skumać ktoś zacz.

 

W międzyczasie - mógłbyś mi proszę krowie na rowie wywalić w max. 2 zdaniach jaka jest Twoja konkretna propozycja?

 

Uczestniczę aktywnie w życiu Forum, natomiast nie deklarowałem żadnej wojny o prawdę i szacunek.

Nie bardzo rozumiem celu jeżdżenia busem ze sprzętem dziennikarskim - dokąd, w jakim celu?

 

To nie sarkazm ani konfrontacja - po prostu nie rozumiem, nie kumam, nie kleję Twojej konkretnej propozycji i celu jaki widzisz do osiągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, Imbryk said:

Cześć @absolutarianin, nie znam Ciebie ani Twojego kanału więc chętnie posłucham Twoje filmy, żeby trochę skumać ktoś zacz.

 

W międzyczasie - mógłbyś mi proszę krowie na rowie wywalić w max. 2 zdaniach jaka jest Twoja konkretna propozycja?

 

Uczestniczę aktywnie w życiu Forum, natomiast nie deklarowałem żadnej wojny o prawdę i szacunek.

Nie bardzo rozumiem celu jeżdżenia busem ze sprzętem dziennikarskim - dokąd, w jakim celu?

 

To nie sarkazm ani konfrontacja - po prostu nie rozumiem, nie kumam, nie kleję Twojej konkretnej propozycji i celu jaki widzisz do osiągnięcia.

Czyż to nie jest napisane w dziale 'Credo'? Jesteś tu, a nie wyznajesz tych wartości?

 

Hydraulicy i nożownicy

 

Taki właśnie mam cel, byśmy stali się tak silni, że przejdziemy ze świata wirtualnego do realnego - zresztą już odbyło się wiele spotkań, rodzą się przyjaźnie i zacieśniają znajomości. Cel odległy, ale do tego miejsca też dochodziłem latami, wśród szyderstw i głośnego śmiechu otoczenia. Wiele razy chciałem przestać, ale wiedziałem że kiedyś osiągnę coś większego i ważniejszego niż moje lęki i obawy. Teraz śmiechu jakby znacznie mniej, za to u wielu "kumatych" jest podziw, gdyż uświadamiają sobie do czego wszystko zmierza.

[..]

Kochamy kobiety, ale nie na ich zasadach

 

Mamy wielu wrogów, ale i wielu przyjaciół. Rozrastamy się, rośniemy w siłę. Wielu się nie podoba to, że pokazujemy jak wygląda obdarta z kłamstw prawda. Na szczęście niewiele mogą nam zrobić, oprócz szczekaniny na sunącą powoli, ale pewnie i trwale karawanę. To nie mesjanizm ani sekta - nie prowadzę ludzi do nieba, a do wypracowania lepszej jakości życia. W mojej wizji jest to środowisko, które uczy ludzi jak wygląda prawdziwe życie oraz związki z kobietami. Nie jesteśmy wrogami kobiet, tylko ich przyjaciółmi - wiedząc jakie są zasady gry z nimi. Na pewno nie takie, jak na komediach romantycznych. Kochamy je, ale nie damy się "wyruchać". Zgnoję każdego, kto liczy że znajdzie sobie u nas koleżków, którzy będą nienawidzić kobiet, gardzić nimi. To nie takie miejsce. [...]

Pragnę by nasze środowisko było potężne, mocne. By ludzie integrowali się także poza forum, tworząc silne źródła wiedzy i wsparcia. Marzę o chwili gdy będziemy na tyle potężni, by włączyć się w oszukujący ludzi i czyniący ich psychicznymi kalekami nurt mediów. Moim celem jest stworzenie takiej przystani, miejsca dla nas - gdzie wszyscy będziemy mogli się spotkać, bawić, nabywać wiedzy i kreślić nowe wizje. Dziś jesteśmy w internecie, ale za ileś lat przeniesiemy to wszystko w świat realny. Nigdy nie będziemy masowi, bo masa to głupota a mądrość jest w niewielu ludziach. Ale nawet mała grupka gentlemanów, dobrze zorganizowana i zarządzana, może dużo zrobić dla swojego dobra.

Klub gentlemanów

Czeka nas jeszcze wiele pracy, ale celem jest jak największa integracja, stworzenie siły by każdy mógł z niej czerpać gdy osłabnie, albo gdy zostanie osaczony przez silniejszych od siebie. To będzie taki klub gentlemanów, którzy będą sobie wzajemnie pomagać w kłopotach. Jednostka, zwłaszcza w tym kraju, niewiele może. Grupa może wszystko. Świata nie zbawimy, ale uczynimy nasze życie łatwiejszym i bezpieczniejszym.

---------------------------

Co do propozycji... Jak myślisz, jestem takim idiotą, żeby tutaj, na oczach wszystkich waszych wrogów zdradzić jej sedno? By nas mogli rozegrać jak dzieci? I jeszcze ograniczyłeś mnie do 2 zdań... Jak w tym kawale, topowa dziennikarka mediów głównego ścieku pyta swojego interlokutora z niszowego forum sieci zrzeszającego anonimowych wydymanych przez system: "kiedy przestanie pan wreszcie bić swoją żonę?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, absolutarianin napisał:

Czyż to nie jest napisane w dziale 'Credo'? Jesteś tu, a nie wyznajesz tych wartości?

Idąc tą logiką, zarejestrowałeś się na Forum a więc wyznajesz wartości zacytowane w Credo, więc przestań pisać Wy, zacznij My.

KupMy busa, zapakujMy się do niego i jedźMy bracia. Wtedy mam szansę widzieć spójność Twojego przekazu.

 

Dalej, wskaż mi w Credo zdanie o wypowiadaniu wojny.

 

27 minut temu, absolutarianin napisał:

Ale nawet mała grupka gentlemanów, dobrze zorganizowana i zarządzana, może dużo zrobić dla swojego dobra

No i racja!

 

27 minut temu, absolutarianin napisał:

Co do propozycji... Jak myślisz, jestem takim idiotą, żeby tutaj, na oczach wszystkich waszych wrogów zdradzić jej sedno?

Dobra, wpadaj na zlot, spotkamy się i mi wtedy wyoślisz.

Edytowane przez Imbryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem @absolutarianin. Podajesz credo forum, jako przykład, ale to antyprzykład raczej wykluczający się z twoją propozycją.

 

Chociażby wycinek z credo: Nigdy nie będziemy masowi, bo masa to głupota a mądrość jest w niewielu ludziach. Ale nawet mała grupka gentlemanów, dobrze zorganizowana i zarządzana, może dużo zrobić dla swojego dobra .

 

Marek dużo mówił kiedyś o stworzeniu domu samca, oazy dla skrzywdzonych mężczyzn, czy tych pragnących samorozwoju w super warunkach. Nigdy nie było mowy o wychodzeniu do mas. Masa to głupota, jak już Marek napisał w credo. Wychodzenie do ludzi i robienie zamieszania to nie jest raczej kluczowa idea tego miejsca, ale właśnie tworzenie klubu gentlemanów skorych do pomocy w chwilach kryzysowych, co już się powoli objawia.

 

Twoja wizja z super reflektorem, taka krzykliwa to mi przypomina bardziej wojujące feministki, a nie świadomych samców. To nie jest ta droga na pewno. Przynajmniej w moim odczuciu. Typy śmigają wypierdolonym busem, takie kozaki, maczo. Po prostu stereotyp maczo wyjebałby w kosmos ?

 

Na pewno nie chcę zostać męską feministką i popełniać wciąż te same błędy w promowaniu na siłę konkretnego światopoglądu.

 

Wszystko fajnie, ale widzę dziwne prowadzenie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Imbryk said:

Idąc tą logiką, zarejestrowałeś się na Forum a więc wyznajesz wartości zacytowane w Credo, więc przestań pisać Wy, zacznij My.

KupMy busa, zapakujMy się do niego i jedźMy bracia. Wtedy mam szansę widzieć spójność Twojego przekazu.

 

Dalej, wskaż mi w Credo zdanie o wypowiadaniu wojny.

 

No i racja!

 

Dobra, wpadaj na zlot, spotkamy się i mi wtedy wyoślisz.

Imbryk, nie traktuj tego jak prztyku, ale jesteś w terminologii niemieckiej 'blauaugig'.

 

Samo napisanie takiego credo - to już jest jawne wypowiedzenie wojny potężnym siłom. Wiem to, bo mam podobne credo na swoich stronach. Waszego Wodza ratuje tylko to, że na razie on jest dla tamtych ciągle nikim, tak samo jak i ja.

 

Dalaj Lama bodajże powiedział: "

 

"Najpierw cię ignorują, potem się z ciebie śmieją, potem z tobą walczą, potem wygrywasz. "

 

Dziś nie wypowiada się wojny, to wyszło z mody, tak jak jakieś zasady (biało) rycerskie. Dzisiaj dostajesz kosę w plecy, albo bakcyla, byś się nawet nie kapnął, kto i komu. Popatrz, za miesiąc, dwa przyjedzie na kontynent europejski 25 tysięcy amerykańskiego żołdactwa. Czy ktoś komuś jakąś wojnę wypowiedział? Si vis pacem parabellum.

 

Fajnie, że mnie zapraszasz na zlot, to miłe z Twojej strony, ale ja unikam od jakiegoś czasu lotnisk, a mam dość daleko. Względy bezpieczeństwa. Zresztą ta kartoflana dyktaturka do maja, to może już nie istnieć. Tak samo zresztą, jak Italia.

 

Chciałbym napisać kupMY, czy jedźMY, ale na razie nie mogę.  Mądrej głowie - dość dwie słowie.

 

Pozdrawiam  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@absolutarianin mały off top, możesz mi podać jakąś stronę z ofertami nieruchomości z regionu, w którym mieszkasz?

 

Mile widziane opisy w języku angielskim i poważne podejście wystawiających do potencjalnych nabywców (czytaj dużo fotografii i rzeczowy opis). 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Mosze Red said:

@absolutarianin mały off top, możesz mi podać jakąś stronę z ofertami nieruchomości z regionu, w którym mieszkasz?

 

Mile widziane opisy w języku angielskim i poważne podejście wystawiających do potencjalnych nabywców (czytaj dużo fotografii i rzeczowy opis). 

 

 

Na pierwszy ogień możesz przejrzeć www.idealista.it

 

Ale tak tego nie ogarniesz, jak napisałeś, lepiej napisz na mój pw: [email protected] w tej sprawie, bo ja tu nie mogę wysyłać wiadomości. Podrzucę Ci parę wskazówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.02.2020 o 08:46, absolutarianin napisał:

Przejrzałem tę "golgotę"

Ja bym dał na rozwój Forum, promocję książek, działalności Marka. Na jego miejscu. Żeby te media kwitły, zbierały co raz to nowych ludzi, którzy chcą wyrwać się z Matrixa, czegoś nowego dowiedzieć się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.