Skocz do zawartości

Atmosfera na forum i użalanie się nad sobą


x6eine

Rekomendowane odpowiedzi

8 minutes ago, bassfreak said:

Nie wiesz jak byś się czuł aktualnie gdybyś nie miał tych 50 lasek. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

I po co drążysz ? żal Ci ?
Ma swoje doświadczenia i widocznie wie jak wzbudzić te emocje i zdobyć te 50. Ucz się od lepszego to może lepszy będziesz

Edytowane przez Lexmark82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Lexmark82 napisał:

Ma swoje doświadczenia i widocznie wie jak wzbudzić te emocje i zdobyć te 50. 

Ja już czytam o tych emocjach nie pamiętam od jak dawna, a jedyne na co się to przełożyło to rolke papy i c*uja do japy.

14 minut temu, bassfreak napisał:

Dobra ja się już nie wpierdalam bo to jest walka z wiatrakami.

Ja tak samo. Nikt mnie nie przekona, jakbym miał dostęp do seksu (nie za pieniąde) to na pewno czułbym się lepiej, samopoczucie by mi skoczyło i dawałoby mi to satysfakcję. @x6eine pierdolę Ciebie i Twój wywód. Zapomniał wół jak cielęciem był i się mądrzy. To powiedzenie idelanie obrazuje Ciebie. 

 

Zortlay's Out

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Revolt napisał:

O Kurcze,a więc wystarczy wyjść do ludzi,uśmiechnąć się?Że też setki tysięcy polaków którzy nigdy nie mieli dziewczyny o tym nie wiedzą,musisz ich koniecznie poinformować.

Nie wystarczy. A TY wyciągasz z całości jedno zdanie, i wyśmiewasz autora. 

Jak ci Małysz odpowie na pytanie "jak pan to robił" - " dobrze się odbijałem z progu", to przeciez nie znaczy że stał na progu i się tylko dobrze odbijał. Musiał miec dobry najazd, kombinezon, ćwiczenia itd itp. 

Pewność siebie to klucz do sukcesu, i jak ktos wyżej napisał - wszystko bez pewności siebie możesz sobie włożyć w d. 
Mam kilku znajomych którzy są przystojni, ale pipowaci. Kobiety się za nimi oglądają, fakt, ale podczas kontaktu, kiedy facet się zaczerwieni, spuszcza wzrok jak dziewica itd od razu zostaje spalony (nie ogniem oczywiście. To tak dla pewności ze nie weźmiesz tego dosłownie).

 

 

Godzinę temu, ZortlayPL napisał:

Ja pie*olę? 22 lata i 50 ONS. Od razu poczułem się jak śmieć. 

Patrząc globalnie, to spora liczba, Jednak jeśli ją rozbijesz na czynniki, okazuje się, że wcale nie. 

Ma 22 lata, załózmy ze ruchał od 16 roku, co obecnie jest już normalne, że gimbaza się puka. Czyli 6 lat ruchania. Czyli 72 miesiące. Co daje nam laskę RAZ NA PÓŁTORA MIESIĄCA. Jeśli się ma podejście niezwiązkowe, a ONS i szuka, ma kontakt z ludźmi, chodzi na imprezy, i się "obraca" ogólnie rzecz biorąc, to wyrwanie jednej dup.y na półtora miesiąca, jest w rzeczywistości słabym wynikiem.

 

 

51 minut temu, ZortlayPL napisał:

Bzdura leto, masz z tyłu głowy że jesteś wartościowy, po co się oszukiwać.


Dokładnie. To bezapelacyjnie podnosi samoocenę. A kobiety czyją takiego fktóry ma kontakt i obycie z kobietami bezbłędnie., To zaś powoduje, że same lgną do niego, bo działa marketing z półek sklepowych " towar który chcą wszyscy chcę i ja" - taki efekt makaronowo/ koronowirusowy ;).

 

 

1 godzinę temu, Kim Un Jest? napisał:

Sama pewność siebie jest takim gwarantem powodzenia w podrywów jak kwadratowa szczena i pała 9cm w spodniach!

Jak wyżej napisałem - sama nic nei daje, ale bez niej możesz być ładny i bogaty, i rzeźbić w gównie. A te 9 centów...to chyba ci jedynka uciekła gdzieś z przodu, bo 9cm "pała" to raczej nie jest jakims atutem.
 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.