Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bracia!

 

    Ponieważ zawsze, ostatnio, moja kobieta określa mnie mianem Chama!

 

Wynika to z tego że wypominam jej nie konsekwentność, brak logiki, nad mierne emocje, i kurwa co tam sobie dopowiecie...

 

Proszę o definicje chamstwa w relacjach damsko- męskich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cham - (prócz tego co napisał @mac) mężczyzna niepodatny na babskie manipulacje, stawiający siebie wyżej od 'księżniczek'

ED: Adolf, w zasadzie można by stworzyć drugi podobny temat w Rezerwacie i potem porównać wyniki.

Założysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cham to taki, który używa przemocy wobec Pań. Ale mimo to te Panie wracają do chama. Adolf, wróżę Ci długie, szczęśliwe pożycie małżeńskie.

Czyli idąc dalej takim tokiem myślenia, to jak babkę stuknę z bodiczka do chamem niej jestem. Jest to tak logiczne jak tok myślenia Pań. :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest bo jak podchodziłem łagodnie to dostawałęm po dupie. Jednak gdy zmieniłem moje nastawienie na olewacza i powiedziałem co prawda wbrew zasadom swym "jak się nie podoba to wypierdalaj" to odrazu zmiana o 180st.

Jakie to prymitywne mechanizmy nami rządzą mimo postępu naszej cywilizacji. Chociaż mam wrażenie, że od pewnego czasu bardziej cofamy się niż idziemy naprzód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest bo jak podchodziłem łagodnie to dostawałęm po dupie. Jednak gdy zmieniłem moje nastawienie na olewacza i powiedziałem co prawda wbrew zasadom swym "jak się nie podoba to wypierdalaj" to odrazu zmiana o 180st.

Jakie to prymitywne mechanizmy nami rządzą mimo postępu naszej cywilizacji. Chociaż mam wrażenie, że od pewnego czasu bardziej cofamy się niż idziemy naprzód.

Trzeba mieć na laskę "wyjebane". Ona to wyczuwa i traci grunt po nogami. Chciałaby, aby coś między wami było, ale się stawia, podnosi swoją wartość poprzez poniewieranie takim pieskiem łaszącym się do nogi. Ale jak się jej postawisz, wtedy jesteś panem sytuacji. Wszędzie, na każdym kroku walka o dominację, władzę i manifestacja siły. Kiedyś samiec walnął samicę maczugą, wciągnął za grzywę do jaskini, porządnie skroił dupę i nikt nie stosował głupich i wyrafinowanych gierek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś cham , prostak, emocjonalnie niedojrzały, duży dzieciak, niewrażliwe bydle (niepotrzebne skreślić) itp. oznacza to nie mniej i nie więcej iż podejmujesz właściwe akcje we własnym szeroko pojętym interesie, a nie takie jakie chce żona.

 

Więc Adolfie jesteś na dobrej drodze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

Tak sobie dziś pomyślałem że jak mnie tesciowa od skurwysyna zwała to chyba dobrze;)

 

I tak i nie.

 

Dobrze bo zazwyczaj taka reakcja oznacza iż działasz we własnym interesie.

 

Niedobrze gdyż obraziła twoją matkę, do czego nie miała prawa, konsekwencje muszą być.Niech zna swoje miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.