Skocz do zawartości

WitamWszystkich


odradzamsie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Przeżyłem bardzo dużo niemiłych chwil w swoim dzieciństwie ,które spowodowały nerwice, depresję w dalszym życiu. Rodzice którzy wkładają gówno swojemu synowi do głowy nie są dobrymi rodzicami .Bardzo długo wierzyłem ludziom ,że jestem "zły" nie warty miłości innych ludzi.Od niedawna wiem ,że tak nie jest mam dużo zalet które każdego dnia się wyłaniają.Potrafię być charyzmatyczny,zabawny i myślę ,że mam cechy przywódcze.Niestety pewność siebie nie jest stabilna ,dosyć łatwo się wkurwiam i zaczynam nienawidzić co wprowadza mnie w niżesz wibracje,wracam do starych nawyków.interresuje się samorozwojem śledzę dużo kanałów poświęconych psychologi,samorozwojowi,medytuje,prowdzę swój pamiętnik,afirmuje,staram się każdego dnia polepszać swoje życie :) Zafiksowałem się w świecie samorozwoju..Konto miałem założyc już parę miesięcy temu jednak nie udało się ,myślę,że to  prokrastynacja:) Świat kobiet...starałem się byłem dobry nie wychodzilo ,zaczałem działać tak jak Marek mówi w swoich audycjach działa.Związku nie chce ,bo wtedy wchodzę na niższe wibracje.Tak jak go nie chcę tak on chce mnie.Przyciągam chore kobiety.Wiem,wiem ze mną  coś nie tak:) Założyłem konto po to aby nie wejść w związek i tutaj pisząc przypominając sobie o swoim celu,jeśli wejdę w związek no trudno ,podziele się swoimi doświadczeniami.Pozdrawiam cieplutko :)  Mam 29 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.