Skocz do zawartości

W jaki sposób potrzebę bliskości powinni zaspokajać starsi ludzie?


Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, JoeBlue napisał:

A nie czytasz o tym, że pary spędzające obecnie czas ze sobą w stylu 24x7 nie wytrzymują tego?

Chcą uciec od siebie a nie się pieprzyć, bo mają siebie przesyt.

Może się nie dobrali. Za szybko zaczeli uprawiać seks i finalnie nic ich ze sobą nie łączy oprócz seksu. Z czasem częstotliwość spada. Jeśli mają siebie przesyt powinni się rozstać.

Nie sądzę żeby to był powód braku seksu. Ja mam taką sytuację (partner 24/7) i są tygodnie że uprawiam seks codziennie a są takie że w ogóle bo nie mamy czasu przez pracę i obowiązki.

22 godziny temu, JoeBlue napisał:

Przez pracę?

W tej chwili nie dojeżdżają do pracy więc mają 2-3 godziny dziennie więcej niż wcześniej jako i ja mam.

Gdy mnie brakowało czasu bo np. miewałem dyżury weekendowe - pieprzyłem się w pracy.

W weekend mało się dzieje w robocie, przyjeżdzała kobieta i dyżur od razu biegł dużo szybciej i przyjemniej.

Nie każdy ma taką pracę. Dużo osób teraz jedzie na nadgodzinach. Ktoś kto pracuje fizycznie czasem nie ma też sily.

22 godziny temu, JoeBlue napisał:

Czemu ludzie nie uprawiają sexu?

Na pewno nie z braku czasu.

Mężczyźni bo nie mają z kim a kobiety bo nie mają z kim, bo żaden facet nie jest dość dobry.

To co napisałes to prawda. To również jest powód ale ja odnoszę się do artykułu który przytoczyłeś a jego tytuł to "Coraz mniej seksu. Tempo nowoczesnego życia i obowiązki nie sprzyjają sypialni. Częściej kochają się single niż pary".

Odnoszę się więc do par a nie do singli.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.