Skocz do zawartości

Turcy zestrzelili Rosyjski samolot


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

Wiekszosc z was pierniczy glupoty, gdyz znajdujecie sie pod przemoznym wplywem ruskiej propagandy.

 

Ty pierniczysz głupoty. Jak ty określasz Rosjan? " Ruskie skurwysyny ", " zasrańcy "

Byłeś u nich kiedyś? Znasz Rosjan ? 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1642015,1,wojny-rosja-nato-nie-bedzie-przynajmniej-na-razie.read

 

Ja jestem pod silnym wpływem Izraelskiej Propagandy. Ta postawa Izraela wobec walczących na Bliskim Wschodzie Rosjan jest mi bliższa:

http://www.jpost.com/Middle-East/Israel-wont-down-a-Russian-warplane-if-it-enters-its-air-space-435493

Edytowane przez kic-anty
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dyskutowałem na ten temat ze znajomym i stwierdził, że "Turcja na tym incydencie nie straci biorąc pod uwagę jak dobrą wymianę handlową robi z ISIS na ropie." Odpowiedziałem mu, że należałoby uściślić kto to jest Turcja. Turcy jako naród na tym mocno stracą - Assasyn już pisał jak wielką siłą napędową są dla tamtejszej turystyki Rosjanie, a to właśnie TR mieli mocno dodatni bilans handlowy w wymianie z RUS. Niech daje do myślenia fakt, że jako państwo stowarzyszone z UE odmówili nakładania jakiegokolwiek embarga na wymianę handlową na linii Ankara - Moskwa. Zobaczcie co stało się w Polsce, sytuacja identyczna jeśli chodzi o wymianę handlową i jak mocno na tym ucierpiała nasza gospodarka, zwłaszcza rolnictwo - straciliśmy importera numer dwa naszych produktów, gdzie zresztą głównie na nim obok Niemiec budowaliśmy cały nasz eksport. Kto miał zostać za to wynagrodzony to siedzi sobie w Brukseli, a naród stracił, chociaż możliwe, że wielu z Was tego nie odczuło na własnej kieszeni bezpośrednio. Kto bierze $ z baryłek ropy za grosze? Jakoś jestem dziwnie przekonany, że dochód ten nie trafia do budżetu państwa, tylko do małej grupy wojskowych, polityków i biznesmenów  trzymających na tym łapę. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc z was pierniczy glupoty, gdyz znajdujecie sie pod przemoznym wplywem ruskiej propagandy. Turcja wielokrotnie ostrzegala ruskich skurwysynow by trzymali sie od jej granic z daleka - tak jak to juz ktos tutaj napisal. W koncu sie wkurwili, poczekali na zasrancow, dobrze wszystko udokumentowali (byly wielokrotne ostrzezenia by te dwa ruskie zlomy zmienily kierunek - zignorowane) - zaczaili sie z palcem gotowym na spuscie i wykorzystali 17 sekund w ktorych ruskie samoloty byly nad terytorium Turcji by wystrzelic rakiety. Szkoda tylko ze drugi zlom zdolal umknac. Nie bedzie zadnej wojny tylko wasz idol putlerek dostal po nosku, teraz troche poszczeka ale przyjal kopniaka i wroci jak niepyszny do swojego kojca.

A i jeszcze jedno - abstrahujac od tego co Turcy robia z Kurdami (gdyz to barbarzynstwo) - Putlerek to moze atakowac Ukraine lub Gruzje - od Turcji (ktora ma bodajze druga najsilniejsza armie w NATO) dostalby taki wpierdol ze nigdy mu do glowy nie przyjdzie z nimi zadzierac.

The_man, ja wiem że możesz byc specjalista w wielu dziedzinach, ale czesto zauwazam u Ciebie brak szacunku do wypowiedzi innych czyt. Brednie, glupoty itp...Kazdy ma wlasny pkt widzenia w tym temacie i trzeba to uszanować...

Co do Twojej wypowiedzi uważam ze dobrze dozbrojeni Kurdowie poradzili by sobiebz Turcja...W czasie llWS UK i Francja tez podobno mieli silna armie, wlaczajac w to Royal Navy( ówczesnie najpotezniejsza flote świata) i co? Obsrali sie przed Adolfem...

Akurat tak sie składa ze mam paru znajomych Kurdów w tym mój fryzjer który czesto tam smiga do rodziny, także rozmawiamy sobie i mniej wiecej wiem co tam sie dzieje...:)

Jak pisałem to USA zestrzelili ten samolot tureckimi rękoma, bo prowadza wojne interesow i wpływow z Rosja, wysluguja sie kim popadnie...

Turcja ma druga armie w NATO? Wiem, i co z tego? A czym jest NATO? Ten sztuczny twór który daje słomiane obietnice i ledwo zipie...

Edytowane przez Assasyn
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że w realu poleciałyby pięści ,krzesła , kufle do piwa, a może i noże :P .

W najgorszym wypadku ktos mógłby wziąć w łapę The Sledgehammer :D .

Panowie nie o to tu chodzi, tu nikt nie pie....li głupot itd. a jedynie wymieniamy własne poglądy.

I tak niech zostanie !!!!!

Ja z kazdego wpisu dowiaduję się czegoś i to mnie cieszy. !!!!

W żadnym wypadku nie udzielam sie w tym wątku po to aby przekonać was do moich racji.

Nie o to tu chodzi !!!! ;)

Tak więc, BE COOL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turcja ma u siebie bazy NATO i silną armię, ale w pojedynkę z Rosją-nie wiem, czy daliby radę, wątpię. W czołówce militarnej są Rosja, Chiny, USA, potem może nie wiem-Indie?

 

http://www.defence24.pl/2037,baza-dowodzenia-sil-powietrznych-nato-w-izmirze-zostanie-zamknieta

 

Z tymi bazami to nie wiem, jak jest teraz-jak widać to niestała kwestia.

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atomówki są elementem zastraszenia ale nie sądzę żeby któreś z państw chciało ich realnie użyć.

 

Genialnie!!! Mniej więcej to chciałem napisać, ale ....................... :D

Jesli już ktos straszy atomówkami , to bardziej chodzi o dysponowanie "rakietami nośnymi dalekiego zasięgu" tzn. posiadania ewentualnej tachnologii

i/lub mozliwości ich wykonania.

To taki przekaz dla wtajemniczonych. Uwazajcie bo na wasze miasto też może spaść bomba ( konwencjonalna) a razię potrzeby nawet kilka.

Atomówki żadne mocarstwo nie użyje, bo to by rozpętało piekło na świecie. !!!!

Patrz "Wojna w Korei" , gdzie generał domagał sie zgody na uzycie atomówek małej mocy - ale mu odmówiono ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosjanie maja najwiecej głowic atomowych z czego większosc w stanie gotowości...Bomba atomowa to ostateczność, narazie walka toczy sie za pomoca " drobnej" broni...

Tak, racja, atom to straszak i to bardzo skuteczny...

Natomiast co do siły militarnej Turcji i Rosji nie dyskutował bym...Szczegolnie jesli chodzi o tych drugich...

Na poczatku syryjskiej operacji( tego sie w mediach nie mowi) rosyjska flota czarnomorska poszla na kurs kolizyjny z flota amerykanska, jankesi sie obsrali i odpuscili...Skoro USA zrezygnowala to pcha Turcje(2.sila militarna w NATO) do takich akcji jak zestrzelenie samolotu, prowadza wojne z Rosja jak najwieksza liczba swoich sojusznikow, jak widzimy bardzo nieskutecznie...

Juz w czasach Zimnej Wojny kiedy ZSRR zademonstrowalo swoja sile militarna, USA zaczeli mocno pracowac nad nowymi technologiami, uzbrojeniem i swoja sila militarna, dlatego iz pokaz sily ZSRR calkowicie zaskoczyl Amerykanow...

Jeszcze wczesniej pojawilo sie NATO, w jakim celu? Zostala stworzona tylko dlatego aby bronic sie przed Ruskimi, dlaczego sklada sie z kilku mocaratw atomowych? Jak USA,UK czy Francja? Skoro kilka mocarstw zebralo sie do kupy to znaczy ze wiedza na co stac Rosjan, proste jak budowa cepa...

Takze jestem wrecz przekonany ze Kurdowie poradzili by sobie z Turkami...Podobnie jak Izrael, bez pomocy USA nie mialby najmniejszych szans w swoich wojnach z Arabami...

W Ruskich podoba mi sie to ze jak mowia tak robia, NATO daje slomiane obietnice ale w razie czego nie kiwna palcem...

Edrogan jest mega wkurwiony, tak jak pisalem w zamian za szkolenie, sprzet handluja z ISiS ropa, malo tego, syn Erdogana i jego firma jest firma wiodaca na linii ISIS-Turcja, a jak Rosja zaczela bombardowac cysterny, sklady ropy i tym samym popsuli interes synalkowi to Erdogan oczywiscie za pozwoleniem Obamy zestrzelil Su-hoja...

Warto dodac ze my tez jestesmy w NATO i popieramy w pewnym sensie bandytow z ISIS i Turcji..

Dziekuje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Rosjanie maja najwiecej głowic atomowych z czego większosc w stanie gotowości''-ciekawe, czemu USA mimo bycia-do niedawna lub do dziś-hegemonem militarnym i gospodarczym pod względem wydatków na armię i technologie wojskowe-mają o wiele mniej głowic, bo chyba 2 z czymś tysiaki?

 

Saudowie i Turcja mnie wkurwiają-popierają po cichu ISIS. 

Edytowane przez AdrianoPeruggio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pierniczysz głupoty. Jak ty określasz Rosjan? " Ruskie skurwysyny ", " zasrańcy "

Byłeś u nich kiedyś? Znasz Rosjan ? 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1642015,1,wojny-rosja-nato-nie-bedzie-przynajmniej-na-razie.read

 

Ja jestem pod silnym wpływem Izraelskiej Propagandy. Ta postawa Izraela wobec walczących na Bliskim Wschodzie Rosjan jest mi bliższa:

http://www.jpost.com/Middle-East/Israel-wont-down-a-Russian-warplane-if-it-enters-its-air-space-435493

 

Popieram. Nie byłeś w Rosji, nie zabieraj głosu, Ja np. nie odwiedziłem nigdy Turcji, choć miałem jechać na Erasmusa ale zrezygnowałem.

Zawsze będę stał murem za braćmi Rosjanami.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sledge - zwłaszcza jak weźmiemy ostatnie doniesienia o bombach paliwowo-powietrznych czy próżniowych.

 

i / lub innych sciśle tajnych ładunkach nowego typu, które mogą zrobić niezłą demolkę.

Bomby paliwowo - powietrzne i prózniowe to stary typ ładunków, jeśli o nich zaczyna sie mówić tzn, że armie dysponują jeszcze bardziej porażającymi materiałami.

 

@Assasyn

 

I znowu fajnie ;) , ale myslę, żeś się zagotował, że aż dynia paruje :D .

Znajdź sobie jakieś pomieszczenie z Air Conditioning, albo prościej wsadź dyńkę do zamrażarki na five minutes :lol: .

Ale łogólnie jest COOL. :D

Edytowane przez SledgeHammer
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. Nie byłeś w Rosji, nie zabieraj głosu, Ja np. nie odwiedziłem nigdy Turcji, choć miałem jechać na Erasmusa ale zrezygnowałem.

Zawsze będę stał murem za braćmi Rosjanami.

 

                             Co więcej, Bracia Rosjanie są moimi pracodawcami i kumplami z roboty! Miedzy innymi  dlatego trzymam za nich kciuki. Systematycznie śledzę informacje z kraju frontowego, tj. z Izraela na temat walki z ISIS. Oni są najbardziej zainteresowani tym, aby zapanował tam pokój i generalnie ciepło , z szacunkiem i nadzieją wyrażają się o walczących tam Rosjanach. Jeśli jakieś rosyjskie samoloty w ferworze walki zaplątają się do Izraela, to piloci mogą tam liczyć na wszechstronną pomoc, a nie rakietę ziemia- powietrze.  Amerykanie są winni tego całego burdelu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

                             Co więcej, Bracia Rosjanie są moimi pracodawcami i kumplami z roboty! Miedzy innymi  dlatego trzymam za nich kciuki. 

 

Hehehe. Moimi poniekąd też. W lutym właśnie na 90% wyjeżdzam na kontrakt. Na Syberię. Ogromnie się cieszę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto bierze $ z baryłek ropy za grosze? Jakoś jestem dziwnie przekonany, że dochód ten nie trafia do budżetu państwa, tylko do małej grupy wojskowych, polityków i biznesmenów  trzymających na tym łapę. 

 

Necmettin Bilal Erdogan - prywatnie 3 syn prezydenta Turcji. To on pośrednio jest odpowiedzialny za finansowanie ISIS.

Islamiści sprzedają ropę Turcji za 10 USD za baryłkę a potem ropa idzie dalej w świat już po "normalnej" cenie. Kasa

idzie na konta rodziny prezydenta.

 

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-25/meet-man-who-funds-isis-bilal-erdogan-son-turkeys-president

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Necmettin Bilal Erdogan - prywatnie 3 syn prezydenta Turcji. To on pośrednio jest odpowiedzialny za finansowanie ISIS.

Islamiści sprzedają ropę Turcji za 10 USD za baryłkę a potem ropa idzie dalej w świat już po "normalnej" cenie. Kasa

idzie na konta rodziny prezydenta.

 

http://www.zerohedge.com/news/2015-11-25/meet-man-who-funds-isis-bilal-erdogan-son-turkeys-president

Pisałem wyżej o tym...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty pierniczysz głupoty. Jak ty określasz Rosjan? " Ruskie skurwysyny ", " zasrańcy "

Byłeś u nich kiedyś? Znasz Rosjan ? 

http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1642015,1,wojny-rosja-nato-nie-bedzie-przynajmniej-na-razie.read

 

Ja jestem pod silnym wpływem Izraelskiej Propagandy. Ta postawa Izraela wobec walczących na Bliskim Wschodzie Rosjan jest mi bliższa:

http://www.jpost.com/Middle-East/Israel-wont-down-a-Russian-warplane-if-it-enters-its-air-space-435493

 

Nie piernicze glupot - po prostu w przeciwienstwie do was - odrobilem zadanie domowe i przeczytalem wiecej na temat ruskich zasrancow niz Wy kiedykolwiek przeczytacie. Bylem rowniez w Moskwie wielokrotnie - a to jacy sa rosjanie nie ma zadnego znaczenia bo rosjanie nie maja w rosji niczego do powiedzenia - to jest i zawsze byl totalitaryzm a oni sa zbyt zniszczeni i slabi by go obalic. Wszystko co slyszycie ze strony rosji to jedno wielkie klamstwo - kazdy rosyjski polityk gdy porusza ustami to nie robi nic innego jak klamie.

 

Wiadomo ze nie bedzie wojny rosja nato bo rosja jest slaba jak nigdy w historii wiec konwencjonalnie dostalaby wpierdol nawet od Turcji ktora ma armie ultrasprawna i bardzo dobrze wyposazona, swietnie dofinansowana i jak ktos bredzi o jakiejs ruskiej flocie czarnomorskiej ktora moglaby komus zagrozic to po prostu nie wie o czym pisze - jest ignorantem. Rosja nigdy nie uzyje broni atomowej - jej uzycie to zaglada rosji - niezaleznie od tego czy atomowe uderzenie odwetowe nastapiloby czy nie - sprawdzcie kierunek wiatrow na polkuli polnocnej - caly opad radioaktywny z europy polecialby do rosji - nie ma zadnej ucieczki. Dodatkowo ich wojsko znajduje sie w fazie rozkladu - o wojskach rakietowych nawet nie wspomne - jakies 10 lat temu bylem w USA i jezdzac po pustyni Mohave sluchalem w radiu AM audycji o tym ze wojska rakietowe USA borykaja sie z problemem 'zapominania' wiedzy na temat sprzetu, jego utrzymania, konserwacji i uzywania!!! Wyobrazacie sobie co sie dzieje wobec tego w Rosji??? Jest to wiecej niz pewne ze wiekszosc tego ich zlomu po prostu nie dziala. Otrzymujemy systematycznie potwierdzenia tego faktu - a to 'niedzwiadki' rozbijaja sie jeden po drugim, a to Kursk sie sam zatopi, a to elita ruskich wojsk ma problemy z pokonaniem mocno srednio zmobilizowanej Ukrainy.

 

Abstrahuje od tego ze ruscy zasrancy maja kompleks na naszym punkcie i od stuleci chca zlikwidowac nasze panstwo i nas - co im sie nie udaje. Maja u nas mnostwo agentury i pogrobowcow wspierajacych ich i robiacych za 'pozytecznych idiotow' - to naprawde duzy problem. Jesli chcecie cokolwiek zrozumiec z metod dzialania bandyckiej rosji bez studiow i calego doswiadczenia ktore ja zgromadzilem na przestrzeni kilku dekad - polecam wywiad z bylym KGBowcem ktory uciekl na zachod w latach 70 tych ubieglego wieku - on wam rozjasni w glowach jesli chodzi o to z czym mamy do czynienia. Pamietajcie - wszyscy zwolennicy rosji - po ich potencjalnym wejsciu do Polski ida do rozwalki w pierwszej kolejnosci. Tacy jak ja ida w drugiej kolejnosci.

 

https://youtu.be/pnX4Kj4F1A0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piernicze glupot - po prostu w przeciwienstwie do was - odrobilem zadanie domowe i przeczytalem wiecej na temat ruskich zasrancow niz Wy kiedykolwiek przeczytacie. Bylem rowniez w Moskwie wielokrotnie - a to jacy sa rosjanie nie ma zadnego znaczenia bo rosjanie nie maja w rosji niczego do powiedzenia - to jest i zawsze byl totalitaryzm a oni sa zbyt zniszczeni i slabi by go obalic. Wszystko co slyszycie ze strony rosji to jedno wielkie klamstwo - kazdy rosyjski polityk gdy porusza ustami to nie robi nic innego jak klamie.

 

Wiadomo ze nie bedzie wojny rosja nato bo rosja jest slaba jak nigdy w historii wiec konwencjonalnie dostalaby wpierdol nawet od Turcji ktora ma armie ultrasprawna i bardzo dobrze wyposazona, swietnie dofinansowana i jak ktos bredzi o jakiejs ruskiej flocie czarnomorskiej ktora moglaby komus zagrozic to po prostu nie wie o czym pisze - jest ignorantem. Rosja nigdy nie uzyje broni atomowej - jej uzycie to zaglada rosji - niezaleznie od tego czy atomowe uderzenie odwetowe nastapiloby czy nie - sprawdzcie kierunek wiatrow na polkuli polnocnej - caly opad radioaktywny z europy polecialby do rosji - nie ma zadnej ucieczki. Dodatkowo ich wojsko znajduje sie w fazie rozkladu - o wojskach rakietowych nawet nie wspomne - jakies 10 lat temu bylem w USA i jezdzac po pustyni Mohave sluchalem w radiu AM audycji o tym ze wojska rakietowe USA borykaja sie z problemem 'zapominania' wiedzy na temat sprzetu, jego utrzymania, konserwacji i uzywania!!! Wyobrazacie sobie co sie dzieje wobec tego w Rosji??? Jest to wiecej niz pewne ze wiekszosc tego ich zlomu po prostu nie dziala. Otrzymujemy systematycznie potwierdzenia tego faktu - a to 'niedzwiadki' rozbijaja sie jeden po drugim, a to Kursk sie sam zatopi, a to elita ruskich wojsk ma problemy z pokonaniem mocno srednio zmobilizowanej Ukrainy.

 

Abstrahuje od tego ze ruscy zasrancy maja kompleks na naszym punkcie i od stuleci chca zlikwidowac nasze panstwo i nas - co im sie nie udaje. Maja u nas mnostwo agentury i pogrobowcow wspierajacych ich i robiacych za 'pozytecznych idiotow' - to naprawde duzy problem. Jesli chcecie cokolwiek zrozumiec z metod dzialania bandyckiej rosji bez studiow i calego doswiadczenia ktore ja zgromadzilem na przestrzeni kilku dekad - polecam wywiad z bylym KGBowcem ktory uciekl na zachod w latach 70 tych ubieglego wieku - on wam rozjasni w glowach jesli chodzi o to z czym mamy do czynienia. Pamietajcie - wszyscy zwolennicy rosji - po ich potencjalnym wejsciu do Polski ida do rozwalki w pierwszej kolejnosci. Tacy jak ja ida w drugiej kolejnosci.

 

https://youtu.be/pnX4Kj4F1A0

Wybacz The_Man, ale powyższe to nic więcej niż liania życzeń. Rozróżniaj "szum informacyjny" od faktów.

Edytowane przez baca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.