Skocz do zawartości

Jaką masz osobowość wg Enneagramu? (ankieta+test)


Jestem:  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jestem:

    • 1w9 Idealistą (Perfekcjonista)
    • 1w2 adwokatem (Perfekcjonista)
    • 2w1 Służącym (Dawca)
      0
    • 2w3 Gospodarzem (Dawca)
      0
    • 3w2 Gwiazdą(Zdobywca)
      0
    • 3w4 Profesjonalistą (Zdobywca)
    • 4w3 Arystokratą (Indywidualista)
      0
    • 4w5 Włóczęgą (Indywidualista)
    • 5w4 Obrazobórcą (Obserwator)
    • 5w6 Rozwiązywaczem problemów (Obserwator)
      0
    • 6w5 Obrońcą(Lojalista)
      0
    • 6w7 Kumplem(Lojalista)
      0
    • 7w6 Komikiem(Entuzjasta)
    • 7w8 Realistą(Entuzjasta)
    • 8w7 Dysydentem (Szef)
    • 8w9 Niedźwiedziem (Szef)
      0
    • 9w8 Komfortowy (Mediator)
      0
    • 9w1 Marzycielem (Mediator)


Rekomendowane odpowiedzi

enneagram?p=63,37,43,80,63,73,60,70,57&l

Typ 4. Więc 4w5.


Ale lęków i pragnień wcale nie mam z 4, tak że łeeeeeee taaam. Mam tożsamość tylko ją ukrywam. Jak już to jedyne na czym mi zależy - mieć rozwinięte zdolności które się przydadzą, żeby ktoś o mnie dbał a resztę mam w pi***.

 

44 minuty temu, WsiunzSuchej napisał:

Wyszło że wizjoner czyli 7 ale 1 też była wysoka niby taki kreatywny a zdjęcia nie potrafię wstawić jak to się robi może ktoś mi wyjaśni?

 

Np. klikasz prawym przyciskiem na grafice i wybierasz kopiuj grafikę, potem to wklejasz.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

2, 4, 6, 9 - myślę, że te wszystkie do mnie pasują, no i tutaj jest problem. Nawet po przeczytaniu poziomów zdrowia, rozwoju, mechanizmów obronnych tych typów.

 

Około 2 miesiące temu wyszło mi to (niestety trochę niewyraźne):

1

„Wpisujesz się między typ 4 i 6”.

 

A dzisiaj (z trzech różnych stron):

2

3

4

 

 

Może faktycznie mam 4w5, 4 jest u mnie bardzo wysoko wszędzie. Chociaż po opisach 2, 4, 6, 9 - wszystkie do mnie pasują (z motywacji, lęków itd.). Intuicyjnie jednak wyczuwam, że niestety ta 4 xD W sumie, z tych trzech ośrodków instynktu, to chyba pasuje do mnie najbardziej serce - ośrodek emocjonalny.

Edytowane przez Johanne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wyszło mi, że wpisuje się między typ 1 i 4, czyli perfekcjonista-ulepszacz i esteta-romantyk. Sporo się zgadza, choć nie w 100%.

Szczególnie, że jeśli chodzi o temperament, wyszła mi kiedyś mieszanka różnych, z przewagą melancholika. I tu by się zgadzało, bo melancholicy mają skłonność do perfekcjonizmu, a przy tym do analizowania wszystkiego, zupełnie jak ja ;). Co czasem wychodzi mi na dobre, a czasem łatwiej byłoby mi bez tej przypadłości. Choć ostatnio widzę postępy w tym, trochę mniej się zamartwiam, niż kiedyś. A poza tym, to raczej artystyczna ze mnie dusza, więc z tym estetą-romantykiem też się to jakoś klei.

Result chart

Edytowane przez Angel_Sue
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.