Skocz do zawartości

Alpha Widow, a może jest nadzieja...


Rekomendowane odpowiedzi

życie jest beznadziejne i tyle. Wychodzi na to, że nikt nigdy nie jest i nie bedzie szczesliwy

 

Ty masz 31 lat? Te cyferki się w odwrotnej kolejności pisze. 

 

Powyższa wypowiedź brzmi jak gorzkie żale nastolatki w opisie na gadu-gadu, bo Krystian z trzeciej klasy nie odpisał na smsa. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie jest beznadziejne i tyle. Wychodzi na to, że nikt nigdy nie jest i nie bedzie szczesliwy

 

 

Niom, masz rację KoChaNiuTka. Mężczyźni to dziady, chamy, lenie, złodzieje i geje :( Nie potrafią zadbać o prawdziwą kobietę :( Chlip chlip. Nie przejmuj się skarbeńku. Wszystko będzie dobrze. Ważne, abyś PoczEkaŁa na tego jedynego, który zaakceptuje cię taką, jaka jesteś :) Główka do góry :) SłOnEcZkO mojE, jak Ci pomÓC? GwiazDkę z nieba bym Ci przynióSŁ, bo Na To ZasŁuGuJeSz :) Proś, a padnę na kolana PrzeD twYm majEstaTem :)

 

:ph34r: 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tłumacze to co napisał @mac na język ludzki.

 

Wszyscy na forum jesteście niedojrzali emocjonalnie. Teraz zaczekam, spokojnie trafi się nie do ruchany Janusz z 30 kilową nadwagą i średnią krajową. Którego za dostęp do podstarzałej cipki omotam i zwiążę świętym węzłem. Później napiszę tym degeneratom na forum, jakiego wspaniałego mężczyznę poznałam i jaka szczęśliwa jestem i że nie mieli racji. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent zapomniałeś o postach typu. Mam 30 lat i w końcu poznałam faceta, który mnie docenia. Nie jest najprzystojniejszy, ma trochę brzuszka, przeciętnie zarabia, ale o mnie dba i akceptuje jaką jestem. Jeszcze kilka lat temu nie zwróciła bym na niego uwagi, ale trochę pogadaliśmy, mamy wspólne tematy i wyznajemy podobne wartości, teraz wiem że to ten jedyny. Jestem naprawdę szczęśliwa.  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent zapomniałeś o postach typu. Mam 30 lat i w końcu poznałam faceta, który mnie docenia. Nie jest najprzystojniejszy, ma trochę brzuszka, przeciętnie zarabia, ale o mnie dba i akceptuje jaką jestem. Jeszcze kilka lat temu nie zwróciła bym na niego uwagi, ale trochę pogadaliśmy, mamy wspólne tematy i wyznajemy podobne wartości, teraz wiem że to ten jedyny. Jestem naprawdę szczęśliwa.  :lol:

 

Dokadnie podobne podejście zaczyna uskuteczniać, nowoczesna, niezależna i wyzwolona (chyba od rozumu) Malwina Pe, jak spojrzy w lustro i zaczyna dostrzegać, że już jest nie pierwszej świeżości, a z każdym dniem jest coraz gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja B:

 

Mam 30 lat od wielu lat mam przyjaciela, nigdy nie traktowałam go w ten sposób, nagle, któregoś wieczoru między nami zaiskrzyło. Nie jest najprzystojniejszy, ma trochę brzuszka, przeciętnie zarabia, ale o mnie dba i akceptuje jaką jestem. Jeszcze kilka lat temu nie zwróciła bym na niego uwagi, ale trochę pogadaliśmy, mamy wspólne tematy i wyznajemy podobne wartości, teraz wiem że to ten jedyny. Jestem naprawdę szczęśliwa.  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłam się doczekać kiedy wspomnicie o Malvince :D

 

 

30 letnia desperatka wykorzysta wszelkie możliwe sposoby aby się zaprezentować i zwiększyć swoje szanse na znalezienie misia. Portale randkowe i fejsbuk to za mało, to takie oklepane i passe.

Mam wsród znajomych taka jedną, która ostatnio próbowała wykorzystać do podobnych celów srtonę internetową firmy w której pracuje. Jesli ktoś jest ciekawy w jaki sposób to zapraszam na priv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć to modelowy przykład jak działa babska psychika i gdzie można sobie wsadzić to całe bajdurzenie o niezależności, byciu silną itp.

 

Silna niezależna kobieta ha ha ha. Taki blog to nic innego jak autoprezentacja. To rozpaczliwy krzyk: patrzcie jaka jestem kreatywna i zajebista. To nic, że cycki więdną, ja mam przecież tyle do powiedzenia.

 

Na youtubie to samo. Popatrzcie na tą panią:

 

 

Polecam Nie polecam innych jej produkcji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

życie jest beznadziejne i tyle. Wychodzi na to, że nikt nigdy nie jest i nie bedzie szczesliwy

 

Życie jest piękne, to tylko kobiety mają niewiarygodny wprost talent do komplikowania sobie życia i unieszczęśliwiania się.

Aby nie psuć sobie dobrego samopoczucia, unikam powyższego jak się da, niestety co jakiś czas mnie pokusi, ale na szczęście zostaję szybko sprowadzony na ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ktoś coś takiego napisał? Jakiś cytat proszę :lol:

 

My tylko twierdzimy że ograniczenia własne, nie pozwolą ci sfinalizować takiego związku przed ołtarzem. Mówiąc w prost za cienka między uszami jesteś, co sama udowodniłaś we wcześniejszych postach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ktoś coś takiego napisał? Jakiś cytat proszę :lol:

 

My tylko twierdzimy że ograniczenia własne, nie pozwolą ci sfinalizować takiego związku przed ołtarzem. Mówiąc w prost za cienka między uszami jesteś, co sama udowodniłaś we wcześniejszych postach.

 

 

a założmy, że gdyby między uszami byłoby dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałam właśnie fajnego 35 latka,niestety stanowisko wysoko kierownicze.

Rozumiem, że zgodnie z teoriami  w/w powinnam zerwać automatycznie znajomość gdyż w wieku 30 lat nie ma opcji aby poczuł coś do mnie i się zaangażował?

 

Dlaczego niestety kierownicze, co to ma za znaczenie i dlaczego z nim o tym nie rozmawiasz, tylko bijesz pianę na jakimś forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.