Skocz do zawartości

Arch - kim jest, czego chce i dlaczego nie odpuszcza? Analiza psychologiczna postaci


Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Mosze Red napisał:

Odnosząc się do tytułu wątku ....... a kogo to obchodzi? 

Ciągle w wątkach występuje arch, arch to i tamto. Przez dłuższy czas nie wiedziałem w ogóle, o co tutaj chodzi, co to jest ten arch, kto to. Dlaczego ludzie piszą kolego i tak dalej. To pojebane, ale taka prawda. Czytasz, czytasz, a ktoś o jakimś archu mówi. Jak nie uczestniczy się aktywnie w życiu forum, tylko od czasu do czasu wchodzi to można się zdziwić i to nie w pozytywny sposób. Temat potrzebny, bo przynajmniej po wpisie w wyszukiwarce można ogarnąć i olać, albo szybko na ignora dać. Tak to widzę. A co do analizy psychologicznej już większe głupoty tutaj czytałem, znacznie większe ? Bardzo ładnie napisany i zredagowany temat. Ten arch to antypromocja forum, troll ostateczny. Pytanie, ilu ten arch do rejestracji zniechęcił. Mnie podejrzewam by zniechęcił, gdybym teraz się dowiedział o tym miejscu. Pomyślałbym, a po chuj mi dyskusja z multikontami, kto tutaj kim jest i tak dalej. Nie wiem, współczuję zarządzania czymś (kimś) takim, szczerze mówiąc. 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, byku napisał:

Zakładanie konta, jeżeli poprzednie usunięto nie jest trollowaniem

Regulamin wyraźnie tego zabrania, więc dlatego @arch dostaje bany.

 

4 minuty temu, byku napisał:

zaczepiłeś mnie

Zacytowałem. 

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@byku @incepcja i inne Twoje "kreacje" @arch... Mimo Twojego wysokiego (acz niesłusznego) mniemania o sobie, pozostawiasz ślad. Czasem jest to szczegół, czasem więcej. Szybko wyczuliłem się na Ciebie i zorientowałem z kim piszę. Nie wiem jaki jest procent Braci prawdziwych, którzy zakładają konta a ile jest Twoich kont. Dla mnie to już nawet nie trollizm, a patologia.

W sumie, jesteś w jakiś sposób wygodny, bo napędzasz "życie" w czasach, gdy fora umarły śmiercią naturalną przez Fb. Natomiast, ja zawsze stawiam na prawdę, więc ile byś nie zakładam fake maili, za iloma VPN-ami być nie stał, ja bym Cię zwyczajnie z tego forum wyp.... Dla zasady.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.