Skocz do zawartości

Czego ona może chcieć?


Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Red exPUA napisał:

Nie mogę bo się boi że się zakochasz

Generalnie lubię Twoje przemyślenia i posty ale chyba za surowo oceniasz autora tematu. Nie każdy chce rywalizować o największa stawkę i trzymać ramę na 100%. Nie bierzesz pod uwagę, ze chłopak jest uczciwy i chciał stworzyć fajny związek bez ekscesów? Wiem, ze to naiwne ale autor robił to na co miał ochotę. Być może jest introwertykiem który unika problemów i konfliktów. Dziś jest w chuj mądrzejszy i daj Boże wyciągnie wnioski. Sam być może zjadłeś zęby na kobietach ale dobrze wiesz, ze na wiele rzeczy nie masz wpływu i możesz być wyjebany bez względu na okoliczności. Pss pomysł budowy domu na działce teściów rzeczywiscie rozwala czaszkę?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bartek2 napisał:

Generalnie lubię Twoje przemyślenia i posty ale chyba za surowo oceniasz autora tematu. Nie każdy chce rywalizować o największa stawkę i trzymać ramę na 100%. Nie bierzesz pod uwagę, ze chłopak jest uczciwy i chciał stworzyć fajny związek bez ekscesów? Wiem, ze to naiwne ale autor robił to na co miał ochotę. Być może jest introwertykiem który unika problemów i konfliktów. Dziś jest w chuj mądrzejszy i daj Boże wyciągnie wnioski. Sam być może zjadłeś zęby na kobietach ale dobrze wiesz, ze na wiele rzeczy nie masz wpływu i możesz być wyjebany bez względu na okoliczności. Pss pomysł budowy domu na działce teściów rzeczywiscie rozwala czaszkę?

Słuchaj. Słowa nie kamienie. Krytykuję postawy, działania, metody a nie ludzi. Czy ja go krytykuję bo chciał związek stworzyć fajny? A kto z nas nie chciał... Uważam dalej że typ ma więcej szczęścia, niż rozumu. Bo on wcale nie jest taki sprytny tylko laskę zżera poczucie winy. Wiele kobiet by go przeczołgalo i to ostro i intercyzy żadnej by nie było . A myślisz że ja tą wiedzę w chrupkach znalazłem? Swoją potworną cenę juz zapłaciłem. Mnie już nie stać na bycie miękką cipą. Kogoś tu stać?

Ps. Tak. Budowa domku na działce rodziny kobiety to pierwszy krok do przejęcia chaty.

Edytowane przez Red exPUA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Red exPUA napisał:

Słuchaj. Słowa nie kamienie. Krytykuję postawy, działania, metody a nie ludzi. Uważam dalej że typ ma więcej szczęścia ma niż rozumu. A myślisz że ja tą wiedzę w chrupkach znalazłem? Swoją potworną cenę juz zapłaciłem. 

Ps. Tak. Budowa domku na działce rodziny kobiety to pierwszy krok do przejęcia chaty.


W takim razie mam nadzieję, ze mimo wszystko cena nie była za wysoka. Bo jak mawiał pewien Polski Podróżnik:

W życiu wszystko ma swoją cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bartek2 napisał:


W takim razie mam nadzieję, ze mimo wszystko cena nie była za wysoka. Bo jak mawiał pewien Polski Podróżnik:

W życiu wszystko ma swoją cenę, musisz tylko rozważyć czy chcesz ją zapłacić.

Była za wysoka. Bo ja też byłem kiedyś dobrym chłopakiem ale cóż  to nie działa. Takie są po prostu reguły tej gry.

Edytowane przez Red exPUA
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Red exPUA napisał:

Była za wysoka. Bo ja też byłem kiedyś dobrym chłopakiem ale cóż  to nie działa. Takie są po prostu reguły tej gry.

 

W dniu 26.10.2020 o 16:51, Red exPUA napisał:

Witajcie Bracia!

Bogowie uwodzenia chcieli abym wrócił mądrzejszy i skazali mnie na bzykanie się z kobietami poniżej 25 roku życia, bo trupów nie ruszam :)
Mam nadzieję, że będziecie zachwycenie merytoryką, bo wjeżdża mocny gracz. Nie przyszedłem pytać o radę. Przyszedłem ją dawać.

Ps. na priv odpisze tylko od samego, wielkiego imperatora Marcus Kotonusa. Peace!

 

@Red exPUADo kogoś mi pasowałeś i jednak dobrze sadziłem twoje komentarze mówią dużo nie tylko o tobie ale i forum tutaj.

 

@Llobay sprawdzać tutaj trzeba zanim weźmiesz do siebie opinie innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Red exPUA napisał:

Ale Ci musiałem siąść na banię....  

Nie ten poziom ...ale przychodzą tutaj zwykli ludzie tak jak autor wątku na to forum gdzie  pełno jest takich jak ty ze swoim podejściem / komentarzem jeszcze ich kopiecie  a ponoć "bracia samcy"

 

Czasami się zastanawiam co moderatorzy robią ?!

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Staś napisał:

Nie ten poziom ...ale przychodzą tutaj zwykli ludzie tak jak autor wątku na to forum gdzie  pełno jest takich jak ty ze swoim podejściem / komentarzem jeszcze ich kopiecie  a ponoć "bracia samcy"

 

Czasami się zastanawiam co moderatorzy robią ?!

To jedź do niego i go przytul. Nie wiem... loda zrób. Obiad ugotuj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Red exPUA już to pisałem wiele razy, nigdy nie buduj cudzym gruncie, proszenie się o zyskanie statusu bezdomnego. 

 

Nigdy nie buduj na gruncie, który 'dostaliście' od teściów w darowiźnie, można zawsze wycofać.

 

Można co najwyżej odkupić działkę od teściów, wtedy jest twoja/ wasza jeśli kupicie na spółkę  z żoną.  

 

Jak teściowie pomóc wystartować, niech sprzedadzą po preferencyjnej cenie. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Red exPUA napisał:

To jedź do niego i go przytul. Nie wiem... loda zrób. Obiad ugotuj. 

No i o tym mowa nic nie wnosisz  posty klepiesz ...grupa takich jak ty likuje i co z tego wynika nic!  

Może faktycznie na forum powinny być reklamy to chociaż @Marek Kotoński by coś miał z tego twojego czasu. Dobra znikam PANIE BRACIE @Red exPUAmoże za kilka lat się dogadamy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Staś napisał:

No i o tym mowa nic nie wnosisz  posty klepiesz ...grupa takich jak ty likuje i co z tego wynika nic!  

Może faktycznie na forum powinny być reklamy to chociaż @Marek Kotoński by coś miał z tego twojego czasu. Dobra znikam PANIE BRACIE @Red exPUAmoże za kilka lat się dogadamy

Życzę Ci tego samego co Ty mi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Red exPUA napisał:

Związki są po to aby razem przerabiać karmiczne lekcje więc tarcia być muszą

Nie wiem czy tak jest. Ale na pewno kobiety nie chcą żyć tak jak mówi nam świat! 

Jeśli któraś tak żyje, jest fenomenem. 

Lub udaje, że jest spełniona jako kobieta! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/6/2020 at 8:33 PM, Llobay said:

Jakieś moralne rozterki ona jeszcze ma podczas porannego srania po wyjściu z łóżka kochanka?

Chce w moich oczach wyjść na mniejsze kurwisko, oczekuje przebaczenia czy co? Sprawa całkiem świeża więc trochę mną to szarga bo do wykrycia zdrady bardzo ją kochałem...

Chce żeby ci chomiczek w kołowrotku biegał.

Żebyś nadal o niej myślał. I to w taki sposób, jaki ona chce.

To jest pokaz władzy i manipulacji, jedzie na fali haju hormonalnego i czuje w sobie babskiego pałera, więc próbuje rozgrywać.

Olej ją. Nie warto w ogóle rozkminiać co knuje.

 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, gaźnik napisał:

@Red exPUA dla mnie jesteś trollem i bajkopisarzem, który pozuje na gigachada.

 

Wszystko co napisałem to prawda. Twoja opinia tego nie zmieni.
Wszystko napisałem w dobrej wierze, aby pomóc. No może poza paroma bekowymi reakcjami na frajerskie zaczepki, tak jak Twoja.
 

Cytat

Tyle. Promujesz się i swoje wyobrażenie jaki to jesteś zajebisty,

 

A gdzie ja się promuje? Proszę... gdzie odsyłam do jakiejś swojej strony, instagrama, kanału na YT? Gdzie? Proszę wskaż mi jak ja się promuję. Jak Ty się czujesz gorszy przez to, że ktoś coś napisał to Ty chłop zajmij się swoją samooceną.

 

 

Edytowane przez Red exPUA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gaźnik napisał:
  • Nie wchodzę w dyskusję z tobą bo mi się zwyczajnie nie chce rozmawiać z trollem.

Sam mnie pajacu zaczepiłeś. Ja Ci tylko odpowiedziałem. Nie oczekuję żadnej dyskusji. Nie masz argumentów i nic z tym nie możesz zrobić dziewyczynko więc robisz to co typowa baba - Nie będę rozmawiać.

Weź zmień tampon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.