Skocz do zawartości

Oszustwo na... Willa Smitha


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, slavex napisał:

Przelać 500 k amerykańskiemu żołnierzowi - majty mokre...

U 73-letniej staruszki?

Chyba z popuszczania moczu.

 

 

(to nie jest śmieszne, niestety w starczym wieku bywa różnie z tym, jak mawia moja koleżanka "zawory robią się nieszczelne")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak czekałem w kolejce na swoją kolej w banku. Obsługiwana była jakaś starsza babcia. Ło Jezus, ale płakała. Żeby mąż się nie dowiedział. 

Straciła 30 tys zł. Bo jakimś młody typek ją zrobił na wnuczka. 

Dwa dni później sytuacja była opisana w lokalnej gazecie. 

 

Znam też przypadek typa co przeglądał na internecie jakieś stronki. I pojawiła mi się reklama. Ze wygrał 100 tys zl. Tylko musi podać numer i dane z karty. Oczywiście tak też zrobił.

I każdego dnia z konta bankowego pobierało mu kasę. Xd musiał oczywiście udać się do banku

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałby któryś z zaacnych panów pomóc trochę nieśmiałej amerykańskiej żołnierce w rozkręceniu biznesu w Polsce? Dziewczyna jak ta lala, przodkowie wyemigrowali z Polski, z ówczesnej Galicji w XIX wieku. Bardzo fajna i uczciwa dziewczyna, gwarantuje wypłatę zysków z biznesu. Potrzeba 500 tys. Podaję nr konta: 22 1200 0000 0001 2345 5432 z dopiskiem Dla Eleanor. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maroon napisał:

Nie chciałby któryś z zaacnych panów pomóc trochę nieśmiałej amerykańskiej żołnierce w rozkręceniu biznesu w Polsce? Dziewczyna jak ta lala, przodkowie wyemigrowali z Polski, z ówczesnej Galicji w XIX wieku. Bardzo fajna i uczciwa dziewczyna, gwarantuje wypłatę zysków z biznesu. Potrzeba 500 tys. Podaję nr konta: 22 1200 0000 0001 2345 5432 z dopiskiem Dla Eleanor. 

 

Fund transfer pending....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

Nie chciałby któryś z zaacnych panów pomóc trochę nieśmiałej amerykańskiej żołnierce w rozkręceniu biznesu w Polsce? Dziewczyna jak ta lala, przodkowie wyemigrowali z Polski, z ówczesnej Galicji w XIX wieku. Bardzo fajna i uczciwa dziewczyna, gwarantuje wypłatę zysków z biznesu. Potrzeba 500 tys. Podaję nr konta: 22 1200 0000 0001 2345 5432 z dopiskiem Dla Eleanor. 

 

Kurde chętnie bym przelał, ale mam tylko 400k ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.