Skocz do zawartości

Gdy księżniczka poślubia żabę - od "miłości" do pogardy - studium przypadku


Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, bassfreak napisał:

co prowadziło by do różnych patologii zdrowotnych.

Eee ta "tabza" rozjebałaby dużą część sektora finansowego i usługodawców itd... Kobiety, są odpoiedzialne za duży procent niepotrzebnych wydatków w gospodarstwie domowym, a że potrafią zagrać dupką...

 

Kwiaciarni mi nie szkoda to oni wymyślili miłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.01.2021 o 10:21, Templariusz napisał:

Stopa zwrotu jest ujemna, nie ma zysków w dłuższym terminie są tam tylko straty. 

Jeśli za "wystarczający zysk" założysz łaskawe dopuszczenie 2x w miesiącu i brak MEGA fochów, za to dowozisz absolutnie każdą, nawet najbardziej absurdalną zachciankę, to...

 

Każdy płaci za coś tyle, ile jest to dla niego WARTE...

 

W dniu 7.01.2021 o 14:32, maroon napisał:

Dla myszki wszystko

No rejczel.

 

W dniu 7.01.2021 o 14:32, maroon napisał:

Utrzymywanie myszki za 15-20k przy przychodach 100-150, to nie jest ekstremalnie dużo

przy DOCHODACH 100-150k to żadna myszka nie zadowoli się kwotą 15-20k. Raczej 150-200k ?

Inna kwestia, czy owo 15-20k to będzie rynkowa stawka za taką myszkę.

 

W dniu 7.01.2021 o 14:32, maroon napisał:

Kumple ze Sportingami w rajdach jeździli, więc coś tam chyba tuningowali do 68-70KM. Ale to szmat czasu, więc mogę źle pamiętać. 

 

Fabrycznie 54KM.

Ale to były MEGA podatne na dłubanie silniki.

Po dołożeniu turbo (był kompletny zestaw Novitec, Plug&Play) wychodziło koło 100 KM na kołach.

Po swapie na 1,2 MPi i zestawie turbo jak wyżej - szło i do 130 KM

Szedł jak zły, szafę zamykał z palcem w nosie, objeżdżał praktycznie wszystko, co było wtedy na ulicach.

Do tego antytuning optyczny (zderzaki/koła/znaczki od 700-tki) i był Ultimate Sleeper.

 

Przypadki typu swap na 2,0 z AR też widywałem ?

 

Ehhh, pikne czasy, paaanie.

 

W dniu 7.01.2021 o 15:27, Obliteraror napisał:

No właśnie się zastanawiałem, na co bym musiał wydać 20k/mc na żonę albo jakaś podrywkę.

 Weźproszę, co to za problem?

Uważasz, że myszka nie potrafiłaby takich kwot zutylizować? Chyba jednak nie masz doświadczeń z kobietami ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.