Skocz do zawartości

Odpowiem Ci, jeśli nie wykorzystasz tego przeciwko mnie - reakcja kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem ciekaw czy mieliście do czynienia z sytuacją w której kobieta (załóżmy już w relacji na etapie problemów, spin, rozpadu) zadaje Wam pytanie, które potencjalnie może zostać wykorzystane przeciwko Wam.

 

Odpowiadacie więc - jak w tytule, czyli:

Cytat

Odpowiem Ci, jeśli nie wykorzystasz tego przeciwko mnie, mojej rodzinie, znajomym...itp

Interesuje mnie z jaką reakcją mieliście wtedy do czynienia...mieliście takie sytuacje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w relacjach międzyludzkich raczej mam gdzieś z tyłu głowy cytat:

 

Czego twój wróg nie powinien wiedzieć, nie mów przyjacielowi.

 

Dlatego ciężko mi sobie coś przypomnieć na szybko, tego typu. 😊

I ostrożnie dawkuję informację, które mogłyby na mnie sprowadzić w bliższej lub dalszej przyszłości jakieś poważne kłopoty, czy odpowiedzialność karną itd.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym się znalazł w takiej sytuacji to bym powiedział skarbie, oczywiście powiem ci, jak nie wykorzystasz tego w złym celu.

 

A później nawkręcałbym totalnego kitu dla świętego spokoju. Ona by nie wracała, ani nie potwierdzała, a ja miałbym obszar testowy 😆

 

Myślę, że tak to się załatwia 😆

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, prod1gybmx napisał:

Gierki z przyszłą ex i analizowanie tego co mówi, to jeden z najbardziej bezproduktywnych sposobów spędzania czasu i marnotrawienia energii. 

Nie wszystko traktuję jaki gierki, choć czasem mam wrażenie, że gdyby przyjąć takie podejście, byłoby o wiele prościej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krugerrand napisał:

Przepraszam, że odpowiadam pytaniem na pytanie, ale czy są odpowiedzi na jakiekolwiek kobiece pytania, które mogą nie zostać wykorzystane przeciwko nam? Śmiem wątpić

 

Oczywiście, że tak,

 

- kochasz mnie?

- pomidor

 

- uważasz, że jestem za gruba?

- pomidor

 

- podoba ci się ta szmata w kabaretkach?

- pomidor

 

- zdradzasz mnie?

- pomidor

 

- znowu chlałeś?

- pomidor

 

- a weź spier.alaj dziadu!!!

- POMIDOR KU.WA !!!

 

itd. itp. Bardzo ułatwia życie, polecam 🤭

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pancernik Nawet" pomidor" może być wykorzystany przeciwko Tobie. Pojadę po babsku: phi, nie da się z Tobą rozmawiać, tylko pomidory Ci glowie. Kim jest ten pomidor? Pewnie mnie z nim zdradzasz, przyznaj się. Już mnie nie "lofffffffciasz", stałam Ci się obojętna...

 

Nie doceniasz ich schematycznej kreatywności:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Krugerrand napisał:

@Pancernik Nawet" pomidor" może być wykorzystany przeciwko Tobie. Pojadę po babsku: phi, nie da się z Tobą rozmawiać, tylko pomidory Ci glowie. Kim jest ten pomidor? Pewnie mnie z nim zdradzasz, przyznaj się. Już mnie nie "lofffffffciasz", stałam Ci się obojętna...

 

Nie doceniasz ich schematycznej kreatywności

 

Nie, nie, nie przetestowane w boju, działa.

Odpowiedź na końcu jest zawsze ta sama, ty to chyba jesteś jednak ku.wa jebnięty Pancer (no prawie zawsze, bo wiadomo, kobiety są różne więc dochodzą jakieś wariancje tej puenty), 🤣

 

Konsekwencją jest błogi spokój i cisza.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

A mam pytanie, jak ktoś was pyta o coś osobistego to jak mu "elegancko" odpowiadacie w sensie spławiacie? Koledze/koleżance można powiedzieć "spierdalaj" ale np. kierowniczce w korpo to już nie XD

Small talk robisz, czyli dostajesz niezręczne pytanie, jak twoja operacja, jak twój rozwód? A wiesz, że czytałem ostatnio książkę i trochę się nauczyłem psychologii pozytywnego myślenia. Praktykuję i coraz lepiej radzę sobie z problemami. Polecam, jak szukasz czegoś ciekawego na wieczór. Nic konkretnego nie mówisz, a wkręcasz jakieś pierdolenie. Tak to widzę.  Odpowiadasz pozytywnie, ale nie na temat. Takiej strategii pierdolenia nie na temat najlepiej się nauczysz z odpowiedzi politykerów skurwolerów.

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

Nic konkretnego nie mówisz, a wkręcasz jakieś pierdolenie. Tak to widzę.  Odpowiadasz pozytywnie, ale nie na temat. Takiej strategii pierdolenia nie na temat najlepiej się nauczysz z odpowiedzi politykerów skurwolerów.

 

Tutaj można się zgłaszać na korepetycję, by wyskillować tę umiejętność:

 

https://streamable.com/8vnouo

 

😊

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Dworzanin.Herzoga said:

I ostrożnie dawkuję informację, które mogłyby na mnie sprowadzić w bliższej lub dalszej przyszłości jakieś poważne kłopoty, czy odpowiedzialność karną itd.

 

Ja tez tak robię. Czasem jednak puszczam w eter informację z zaznaczeniem że to sprawa której nie chciałbym na forum, i wtedy patrzę czy i jak sie rozprzestrzenia ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ramaja Awantura napisał:

A ode mnie - Wroga się nigdy nie uzbraja...

Normalny człowiek nie będzie nas pytał o jakieś głupoty itp. zawsze jak ktoś to robi to albo chce nam zaszkodzić/mieć haka, albo jest ciekawski bez własnego życia..

Racja. A jeśli człowiek Cię o coś pyta, Ty mu odpowiadasz wprost, a on dalej drąży, aby uzyskać inną, satysfakcjonującą go odpowiedź?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.