Skocz do zawartości

Doszło do sexu na drugim spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

5 hours ago, Wolverine1993 said:

Bo i po seansie. Było bardzo miło, dziewczyna umie w te klocki. 

Z tym że jeszcze nie skonsumlwalem do końca znajomości. Myślicie że nie ma na co czekać? 

Jeśli czujesz, że umie w te klocki, odpowiedz sobie na pytanie: czego oczekujesz od tej relacji. 

 

Jeśli nic przyszłościowego, to moim zdaniem atakuj, już czas. 

 

Jeśli chciałbyś czegoś więcej, to.. też atakuj 😁

 

Reszta wyjdzie w praniu.

Staraj się nie angażować zbyt emocjonalnie, podejdź do tego bardziej zadaniowo - bez zważania na efekt końcowy.

Po prostu, zrób co należy do Ciebie i obserwuj. 

 

Szkoda czasu na długie podchody 😎

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Clemenz napisał:

Jeśli czujesz, że umie w te klocki, odpowiedz sobie na pytanie: czego oczekujesz od tej relacji. 

 

Jeśli nic przyszłościowego, to moim zdaniem atakuj, już czas. 

 

Jeśli chciałbyś czegoś więcej, to.. też atakuj 😁

 

Reszta wyjdzie w praniu.

Staraj się nie angażować zbyt emocjonalnie, podejdź do tego bardziej zadaniowo - bez zważania na efekt końcowy.

Po prostu, zrób co należy do Ciebie i obserwuj. 

 

Szkoda czasu na długie podchody 😎

Niby wszystko pięknie ładnie, ale jednak wiecie że guma też pęka, a zrobić dzieciaka łasce która zna się tydzień czasu to jest jednak coś czego chyba nikt by nie chciał.

Już nie wspominając o różnych chorobach wenerycznych. 

 

Poza tym troche źle napisałem post wcześniej, bo np nie boi się wziąć małego do buźki, jednak nie robi tego za bardzo z wyczuciem - chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi. Tak samo jest jak mi robi dobrze ręką to za bardzo szarpie. Ale wiadomo w łóżku też trzeba się zgrać i poznać.

 

A co do naszej "relacji" to ciężko mi ja rozgryźć. Na pierwszym spotkaniu mówiła że nie lubi jak facet za szybko się angażuje i chce na siłę związku po paru spotkaniach, ja również jestem tego zdania i nie mam zamiaru wychodzić przed szereg.

Zawsze inicjatywa związku powinna wyjść od kobiety. 

Nie nastawiam się na nic, ani niczego nie oczekuje. Jednak mam wrażenie, że jej chodzi tylko o fwb. Nie wiem być może nie mogę jej jeszcze za bardzo rozgryźć, ale pytać o to też chyba nie za bardzo przystoi? 😉 Jeśli okaże się że jest tak jak myślę, to zapewne bailando potrwa jeszcze parę spotkań i będzie trzeba samemu to zakończyć, bo mnie jakoś takie relacje nie do końca kręcą, fajnie jest spróbować, ale też można łatwo popłynąć 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wolverine1993 napisał:

jednak nie robi tego za bardzo z wyczuciem - chyba nie muszę tłumaczyć o co chodzi. Tak samo jest jak mi robi dobrze ręką to za bardzo szarpie.

Czyżby to mało doświadczona himalajka😱🧐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 15.03.2021 o 18:03, mati248 napisał:

Zazdroszczę, ja to nawet nie mogę zaprosić dziewczyny na spacer.

 

Brachu popracuj nad pewnością siebie siłownia, sztuki walki, rozmowy sytuacyjne z nowo poznanymi ludźmi

np. która godzina, jak dojść do wyznaczonego miejsca, rozmowa w sklepie, urzędzie, aptece jak mija dzień,

jaki produkt polecacie.

Dobrze by było jak by to były kobiety wtedy oswajasz się z nimi i patrzysz na co pozytywnie a na co negatywnie reagują.

Dodatkowo afirmacje każdego dnia przed lustrem mówisz sobie np. kocham i szanuje siebie, jestem wartościowym

człowiekiem, umiem, mogę chce, zasługuje na wszystko co najlepsze, miłość, akceptuje siebie takim jaki jestem.

 

W dniu 15.03.2021 o 18:03, mati248 napisał:

Aż mi pała stanęła. 

 

To niezłą historie brat Wolverine musiał opowiedzieć😁

Jak masz potrzeby skorzystaj z divy lub coraz bardziej popularnego masarzu nuru gdzie naga kobieta robi cuda😉

 

W dniu 15.03.2021 o 18:03, mati248 napisał:

Mnie brzydzi takie coś, chuj wie kto tam jeszcze wkłada.

 

Nigdy nie wiesz na co można natrafić to prawda i jest to nie higieniczne, ale jakie przyjemne dlatego mężczyźni ryzykują.

 

W dniu 15.03.2021 o 18:03, mati248 napisał:

akie granice, jak je przełamywać, co mówić ? 

 

To są kobiece shit testy sprawdzające mężczyznę i np. kiedy podczas stosunku kobieta cię zrzuca z siebie

i jest obrażona to grzecznie mówisz jej do widzenia, to samo podczas fochów czy awantur dodatkowo,

że nie masz ochoty uczestniczyć w takim chlewie emocjonalnym.

Możesz też zastosować wzbudzenie u niej poczucia winny co one często robią mianowicie kiedy się opiera

to powiedz wprost, o co Ci chodzi przecież sama tego chciałaś a ja nie chce marnować czasu na bzdurne rozmowy, które do niczego nie prowadzą.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quo Vadis? zmienił(a) tytuł na Doszło do sexu na drugim spotkaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.