Skocz do zawartości

Doszło do sexu na drugim spotkaniu


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

a ja nie chciałem być gorszy i też mój język nurkował w jej cipce. 

Kolego szanowny bracie kochany.

 

Lizać cipsko babie na pierwszym czy drugim spotkaniu bo Ci ssała?

 

Powinieneś zebrać gruby łomot pasem w dupsko.

 

Skąd wiesz czy dzień wcześniej nie przyjmowała jakiegoś rycerzyka bez gumy między nogi?

 

Tobie szybko zasysa kutange więc innym to samo.

 

Tylu tu doświadczonych Braci daje dobre rady a Ty liżesz cipę gdzie może być zatopiona cała tablica Mendelejewa.

 

No Bracie, bez jaj.

 

Ech...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

W sumie nie pomyślałem, mogłem zdezynfekować najpierw 😂

Ślina prawdziwego faceta to benzyna, ogień i krew pokonanych wrogów, także nie pękaj 😆 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brzydzisz się lizać cipki na 1 spotkaniu ?

 

Ja się brzydzę w chuj, nawet jak lala jest lala.

 

Godzinę temu, Wolverine1993 napisał:

Sam spontan. 

 

O to chodzi.

 ;]

55 minut temu, bassfreak napisał:

tylko kurwa na same mężatki trafiam albo zajęte, ale michę cieszą jak zagadam. 

 

 

Ja mam największe branie wśród małolat, milfa dawno nie robiłem, poznawanie ich jest znacznie trudniejsze.

 

Zazdroszczę ;] 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh no zjebalem z tym lizaniem cipy. Chyba szatan mnie podkusil, dobrze że chuja nie włożyłem. Także w sumie pół biedy.

 

Pani wysyła mi screeny z rozmowy z koleżanką i owa koleżanka do niej pisze "jeśli rozeeszliście się do domów a po godzinie wróciliście to nie było drugie tylko trzecie spotkanie, także luz" 

 

Nosz kurwa one sobie znajdą wytłumaczenie na wszystko 😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Ehh no zjebalem z tym lizaniem cipy. Chyba szatan mnie podkusil, dobrze że chuja nie włożyłem. Także w sumie pół biedy.

 

Pani wysyła mi screeny z rozmowy z koleżanką i owa koleżanka do niej pisze "jeśli rozeeszliście się do domów a po godzinie wróciliście to nie było drugie tylko trzecie spotkanie, także luz" 

 

Nosz kurwa one sobie znajdą wytłumaczenie na wszystko 😂

To co ona się jej żali że zrobiła Ci loda na  pierwszym spotkaniu i ma moralniaka? bo nie czaje

Edytowane przez mph25
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Wolverine1993 napisał:

Pani wysyła mi screeny z rozmowy z koleżanką i owa koleżanka do niej pisze "jeśli rozeeszliście się do domów a po godzinie wróciliście to nie było drugie tylko trzecie spotkanie, także luz" 

Wysłać prywatne rozmowy obcej osobie, do tego z idiotycznymi teoriami?

 

Bracie, Ruchać jebać niczego się nie bać.

 

Mogę się mylić ale nie zdziwię się jak za tydzień czy dwa usłyszysz, że Cię kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RENGERS napisał:

Nie brzydzisz się lizać cipki na 1 spotkaniu ?

 

Ja się brzydzę w chuj, nawet jak lala jest lala.

 

 

O to chodzi.

 ;]

 

Ja mam największe branie wśród małolat, milfa dawno nie robiłem, poznawanie ich jest znacznie trudniejsze.

 

Zazdroszczę ;] 

A jak mężatki i zajęte to od razu muszą być milfy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Massamba_ napisał:

Wysłać prywatne rozmowy obcej osobie, do tego z idiotycznymi teoriami?

 

Bracie, Ruchać jebać niczego się nie bać.

 

Mogę się mylić ale nie zdziwię się jak za tydzień czy dwa usłyszysz, że Cię kocha.

Chyba bardziej dla beki to wysłała. 

Już trochę miałem dziewczyn i umiem rozpoznać taka spiętą przylepe, która nie daje spokoju i taka która ma luźne podejście i za mocno się nie przejmuje życiem.

Prędzej obstawiam że podziękuję mi za tydzień, niż powie ze mnie kocha 😃 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wolverine1993 napisał:

 

 

Pani wysyła mi screeny z rozmowy z koleżanką i owa koleżanka do niej pisze "jeśli rozeeszliście się do domów a po godzinie wróciliście to nie było drugie tylko trzecie spotkanie, także luz" 

 

Nosz kurwa one sobie znajdą wytłumaczenie na wszystko 😂

 

Ale mnie to denerwuje, jak baby obgadują między sobą co robią z chłopem. 

 

Pewnie ją męczy świadomość że ojebała kolbe na drugim spotkaniu. 😂

 

Koleżaneczka uspokoiła że to w sumie było trzecie spotkanie. 😀

 

Baby mają na wszystko wytłumaczenie. 

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mati248 napisał:

 

Ale mnie to denerwuje, jak baby obgadują między sobą co robią z chłopem. 

 

Pewnie ją męczy świadomość że ojebała kolbe na drugim spotkaniu. 😂

 

Koleżaneczka uspokoiła że to w sumie było trzecie spotkanie. 😀

 

Baby mają na wszystko wytłumaczenie. 

W sumie my też nie lepsi, bo ja też już z kolegami zdarzylem omówić temat, aczkolwiek wyrzutów sumienia żadnych nie miałem 😃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bassfreak napisał:

@Fury King

 

Nie będę chodził na kurwy, jestem młody calkiem ok wyglądam tylko kurwa na same mężatki trafiam albo zajęte, ale michę cieszą jak zagadam. 

 

 

Chłopie kurwa... Ogarnij się porządnie! Piszę to z szacunku, bo cenię to, że np. nie chcesz ruchać mężatek. Respect! Ale powiem tak, pierdolisz kocopoły, w stylu, że na kurwy nie będziesz chodził bo to kurwy, a inne kobiety takie nie są i mają cipę ze złota, tylko i wyłącznie dla swojego ,,wybranka" Powiem tak, jako, że korzystałem z usług pań płatnych( tak na prawdę, każdej kobiecie się płaci, jak nie pieniędzmi to chociażby czasem i energią) i jeszcze zamierzam korzystać od czasu do czasu. Nie zauważyłem jakiejś znaczącej różnicy pomiędzy jakimiś manierami czy sposobem mówienia pomiędzy divą a ,,normalną kobietą". Masz w głowie ten mętlik, że seks jakoby z ,,ukochaną" jest jakiś metafizyczny. No fakt smakuję lepiej, bo masz przywiązanie emocjonalne i tylko przez to! Bardziej rozkoszny wyrzut hormonów układu endokrynologicznego. Nic więcej! Myślę, że jesteś jeszcze daleko od wyjścia z matrixa, ciągle wierzysz w coś co nie istnieje. Poza tym dzisiaj w pracy kumpel powiedział mi o milfie z roboty, który puścił się z budowlańcem, który remontował jej chatę :D. Oczywiście mężatka, matka 2 dzieci. Lekko przed 40, ale faktycznie towar dobry jak na swój wiek takie 8/10 spokojnie. Myślę, że niedługo dodam temat z tą sprawą, ku przestrodze młodszych użytkowników jak Ty i nie tylko. Opiszę jak sytuacja ta wygląda z mojej perspektywy. Oczywiście po ujawnieniu kolejnych danych od mojego tajnego informatora, czyli de facto kumpla z roboty😆 

  • Like 3
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MarkoBe

 

Pisałem wiele razy na forum, kurwy nie pocałujesz, minety nie zrobisz a bez gumy też nie wyruchasz. Tzn możesz ale to YOLO MODE ON, nawet są kurwy GFE ale bym chyba był podludziem "płacąc" za tego rodzaju bliskosć.

A dla mnie zawsze musi być full zestaw, jak jest jakaś akcja to nigdy nie ma tak że tylko seks albo tylko lód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bassfreak napisał:

Pisałem wiele razy na forum, kurwy nie pocałujesz, minety nie zrobisz a bez gumy też nie wyruchasz.

Dobrze Tobie radzę, na przyszłość, ,,normalnej kobiety" bez gumy też nie ruchaj, a po akcji osobiście wyrzucaj prezerwatywę. Niech będzie to nawykiem

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarkoBe napisał:

a po akcji osobiście wyrzucaj prezerwatywę. Niech będzie to nawykiem

Sam na to wpadłem dawnoooo temu, już ja bym pilnował żeby tabletki brała nie bój się. Przy mnie by brała i potem ładnie bym czekał z 40 min aż się strawi a ona tego nie zwróci.

Sory seks w gumie jest dla mnie nijaki, nic na to nie poradzę.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Ja pierdole dziwić się że mam permamentą depresję, typiara robi lachę na 2 spotkaniu a ja nie mogę zaprosić żadnej na spacer/kawę.

 

Na pocieszenie napiszę Tobie, że są jeszcze takie przypadki jak ja. Czyli dobijający do 30stki, którzy nigdy w życiu nie mieli nawet ani 1 zwykłej koleżanki (o związkach nawet nie wspominając) :D

  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Tomek9494 napisał:

 

Na pocieszenie napiszę Tobie, że są jeszcze takie przypadki jak ja. Czyli dobijający do 30stki, którzy nigdy w życiu nie mieli nawet ani 1 zwykłej koleżanki (o związkach nawet nie wspominając) :D

Ja bym już wisiał albo pływał w Motławie.

Współczuję z całego serca, serio.

Edytowane przez bassfreak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Quo Vadis? zmienił(a) tytuł na Doszło do sexu na drugim spotkaniu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.