Skocz do zawartości

Ile razy w życiu czuliście te słynne "motylki"?


Rekomendowane odpowiedzi

3 razy w życiu raz 16 lat długo trwała bo rok nie spełniona miłość. Zajebiste uczucie, a potem zajebista tragedia jak już się wie, że nic z tego nie będzie.

2 już na świadomości 5 lat temu krótko 1 miesiąc tylko przyjemnie.

3 obecnie i nie chce przejść. Na szczęście nie tak intensywnie jak pierwszy raz. Jest to bardziej męczące niż przyjemne. Energia, szczęście, dół cierpienie mniej więcej tak to wygląda.

No i kilka takich małych miłostek miałem, ale to nie liczę bo to nie wiem czy motylki były czy potrzeba bliskości i bycia z kimś. Tamte 3 to na pewno motylki.

Najchętniej bym zabił w sobie to uczucie, ale się nie da. Jak się trafia genetycznie dobra kobieta nie ma bata wypłynie uczucie na poziomie podświadomym. Mam 100 kobiet w firmie może więcej większość bardzo atrakcyjna i nic się nie pojawiło mam je w dupie, a do jednej przeciętnej się pojawiło i w sumie też staram się mieć ją w dupie :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast motylków jest dużo wiarygodniejszy test. 

 

Poznajemy dwie panie, obie ładne, zgrabne, etc., co tam kto lubi. 

 

Wyobrażamy sobie obie panie w niedwuznacznych pozach i innych takich tam sytuacjach, co kto lubi. 

 

I teraz zależy, kiedy sierżant ze spocznij na baczność przechodzi:

 

- jak przy którejś zareaguje to jest to ta jedna jedyna. Brać nie zastanawiać się. 

- jak zareaguje przy obu, to cóż, trzeba się udać do najbliższego meczetu i zapytać o konwersję na Islam. 

- jak nie zareaguje przy żadnej, well, tata nie musi w końcu wiedzieć, że syn jest LGBT. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.