Skocz do zawartości

Wyłączenie czatu na messenger


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam pytanie. Załóżmy jest sytuacja. Facet spotyka się chwilę z dziewczyną. Jej coś odpierdala i daje mu kosza z dnia na dzień. Przestaje się odzywać. Facet tam jak to facet. Próbuje umówić się jeszcze raz po czym zostaje spuszczony. I nigdy więcej już do niej nie pisze. I teraz pytanie. Ona po pewnym czasie przestała wyświetlać się mu na messenger. A konkretnie po dwóch miesiącach od tego wydarzenia. Wszystko na to wskazuje, że wyłączyła czat. Czy takie coś świadczy o bólu dupy z jej strony? Przecież gdyby miała to w dupie. To nie zwracałaby nawet uwagi na to czy on jest aktywny czy nie. Tak jak reszta znajomych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zuckerfrei napisał:

Nie, miała Cię w chuju, nie jesteś pępkiem tego świata. Your EGO is not your amigo!

Tak samo jak ex wykasowała mnie ze znajomych. By za półtra roku do mnie napisać z bólem dupy, że nigdy się do niej nie odezwałem. 

Też mam w dupie czy moi znajomi są aktywni na messenger. Nikogo w ten sposób nie wyłączyłem. No bo mam to w dupie. A ona skoro wyłączyła to nie miała w dupie. Tylko negatywne emocje. Jestem zła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Montella26 napisał:

Tak samo jak ex wykasowała mnie ze znajomych. By za półtra roku do mnie napisać z bólem dupy, że nigdy się do niej nie odezwałem. 

Też mam w dupie czy moi znajomi są aktywni na messenger. Nikogo w ten sposób nie wyłączyłem. No bo mam to w dupie. A ona skoro wyłączyła to nie miała w dupie. Tylko negatywne emocje. Jestem zła. 

Jednak ciągle o tym piszesz. Odpuść, na chuj Ci to.

 

1 minutę temu, Montella26 napisał:

By za półtra roku do mnie napisać z bólem dupy

Norma, standard, schemat... jedna z ex tuż po zerwaniu kiedy odmówiłem "przyjaźni" zajebała focha. (niech one same upierdalają się w swoim sosie)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, zuckerfrei napisał:

Jednak ciągle o tym piszesz. Odpuść, na chuj Ci to.

 

Norma, standard, schemat... jedna z ex tuż po zerwaniu kiedy odmówiłem "przyjaźni" zajebała focha. (niech one same upierdalają się w swoim sosie)

Mam rację. Po prostu szukałem potwierdzenia. Luz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Norma, standard, schemat... jedna z ex tuż po zerwaniu kiedy odmówiłem "przyjaźni" zajebała focha. (niech one same upierdalają się w swoim sosie)

 

One wszystkie chcą "przyjaźni", co w praktyce sprowadza się do wrzucenia Cię na orbitę aby okazjonalnie wykorzystywać Cię do robienia przysług na ich rzecz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ex wyjebała mnie ze znajomych na fejsie. E pierdolisz. Nie jesteś pępkiem świata. Zrobiła to celowo z żalu. By półtora roku później napisać. Takie są fakty. 

 

E ex Niedoszła wyłączyła czat na messenger. E to nic nie jesteś pępkiem świata. Beka w chuj xd

Wyłączyła bo miała ból dupy i tyle w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.12.2021 o 22:16, Montella26 napisał:

Wyłączyła bo miała ból dupy i tyle w temacie. 

Chłopie piszesz w taki sposób, że... Inaczej. Twoje ego pisze jak jakieś bożyszcze. Ogarnij się.  Ona spuściła Cię w kiblu, potem coś stało się w jej życiu prywatnym i napisała do Ciebie (zawsze tak robią, jak coś się im spieprzy z obecnym bojfrendem). Szybko się coś tam jej wyjaśniło i Cię zablokowała, aby koś tam jej nie nakrył na pisaniu z byłym typem. Popracuj nad sobą, strasznie źle się Ciebie czyta.    

 

PS. Gdyby u tej samicy był ból dupy, starałby się o powrót do relacji z Tobą! A ona Cię zablokowała i miała setki do tego powodów. Racjonalizujesz to sobie dosłownie jak baba.

W dniu 8.12.2021 o 22:16, Montella26 napisał:

Zrobiła to celowo z żalu.

Beka z Typa!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zuckerfrei napisał:

Chłopie piszesz w taki sposób, że... Inaczej. Twoje ego pisze jak jakieś bożyszcze. Ogarnij się.  Ona spuściła Cię w kiblu, potem coś stało się w jej życiu prywatnym i napisała do Ciebie (zawsze tak robią, jak coś się im spieprzy z obecnym bojfrendem). Szybko się coś tam jej wyjaśniło i Cię zablokowała, aby koś tam jej nie nakrył na pisaniu z byłym typem. Popracuj nad sobą, strasznie źle się Ciebie czyta.    

 

PS. Gdyby u tej samicy był ból dupy, starałby się o powrót do relacji z Tobą! A ona Cię zablokowała i miała setki do tego powodów. Racjonalizujesz to sobie dosłownie jak baba.

Beka z Typa!

Była mnie wyjebała że znajomych by półtora roku później do mnie napisać z bólem dupy, że nigdy do niej nie napisałem. Oczywiście jej nie odpisałem i po pewnym czasie zablokowałem. 

 

Odnośnie Pani z tematu. Wyłączyła czat na messenger. Nie skasowała że znajomych, ani nie zablokowała na fejsie. Czytaj że zrozumieniem. Po prostu nie wyświetla mi się jako aktywna. I tyle. Bo da się wyłączyć czat na messenger. 

 

Czytaj że zrozumieniem. Bo serio wszytsko pomieszałeś. 

25 minut temu, Montella26 napisał:

Była mnie wyjebała że znajomych by półtora roku później do mnie napisać z bólem dupy, że nigdy do niej nie napisałem. Oczywiście jej nie odpisałem i po pewnym czasie zablokowałem. 

 

Odnośnie Pani z tematu. Wyłączyła czat na messenger. Nie skasowała że znajomych, ani nie zablokowała na fejsie. Czytaj że zrozumieniem. Po prostu nie wyświetla mi się jako aktywna. I tyle. Bo da się wyłączyć czat na messenger. 

 

Czytaj że zrozumieniem. Bo serio wszytsko pomieszałeś. Facet. Gdyby laska miała wyjebane to miałaby między nogami to czy jej się wyświetlam czy nie. Mam aktualnie 89 znajomych aktywnych na messenger. Jakoś nie mam zamiaru nikogo wyłączyć, ani sprawdzać kto jest aktywny. Bo mnie to po prostu nie interesuje. Natomiast skoro ona postąpiła jak postąpiła. 

 

Edytowane przez Montella26
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.