Skocz do zawartości

Need for Speed Most Wanted Orgin za friko


Tyran

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie jak zawsze klasa soundtrack, ale ostatnie NFS które mi się szczerze podobało to był Hot Pursuit 3 mimo że driftowało się co każdy zakręt.

W tym NFS też lepiej się jeździ, jak już się trochę pogra, przyzwyczai, ale i odblokuje lepsze samochody, usprawni je. Początek gry rzeczywiście to ciulowizna.

Niedawno na Steam też rozdawali gry
http://www.makewarnotlove.com/results-final.php

walentynkowe promocje m.in Viking Battle of Asgard, Condemned Criminal Origins, Binary Domain, Dawn of War itd.

Warto zasubsrybować by dostawać takie informacje. Ja się dowiedziałem za późno. Dopiero jak dawali 3 paczkę z Renegade Ops

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie tylko i wyłącznie Need For Speed: Porsche 2000. Niesamowity, ponadczasowy symulator z bardzo ciekawą opcją lekkiego, nienachalnego tuningu. Każde auto się inaczej prowadzi i czuć nawet drobne różnice. Zajeździłem na nim moją kierownicę Logitech Driving Force GT. Tryb Evolution jeden z najwspanialszych w tego typu grach. Pochwalę się i powiem, że w roku 2006 ustanowiłem na ponad 4 miesiące światowy rekord przejechania trasy "Normandie" autem Porsche 911 GT1.

 

Wszystkie późniejsze części to zjazd w dół. Może jeszcze NFS: Shift jest dosyć grywalny. Ale tych zręcznościowo-arcade'owych w stylu Underground czy Most Wanted nie akceptuje. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 1.03.2016 at 22:54, Chrumkacz napisał:

Dla mnie Underground 2 i pierwszy Most Wanted to najlepsze gierki NFS :). Obecnie gram sobie w The Crew od ubisoftu, mogę śmiało polecić.

Ja tak samo. Może i wychowałem się na Need For Speedach (od części 3), ale po Most Wanted seria zeszła na pysk. Zresztą najbardziej fantastycnzy tuning jest właśnie w The Crew. Prerabianie samochodów na uliczne, na szrot, na terenowe, wyczynowe, do driftu, dragu, monster trucka, na tor,...są też motocykle, które też można tuningować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.