Skocz do zawartości

Temat może śmieszny i tabu, ale prozaiczny ale prawdziwy. Czy obrzydza was to u kobiet?


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy wasza kobieta, która ogólnie jest dla was atrakcyjna, podoba się wam itd, dba o siebie załóżmy chrapie w nocy, albo gada przez sen, albo zdarza jej się nawet "puścić gazy"? 😁 Wiem, jest to temat tabu  ale jednak jest to ludzkie, nie ukrywajmy... Tak jak pisałam chodzi mi o sytuację  ,kiedy dziewczyna jest zadbana 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sikać obok mnie metr dalej - nie ma dla mnie najmniejszego problemu.

 

Ale co mnie obrzydza to pewne sprawy mentalne, które wiele kobiet egzekwuje, choć rozumiem że za tym stoi biologia w jakimś stopniu i nie o to pytasz ale nawiąże do tematu. 

Mam tu na myśli by nie być gołosłownym - zarabiasz poniżej 4k na miesiąc to Ciebie nie kocham, zarabiasz 8k jesteś chadem, zarabiasz ponad 10k jesteś miłością mojego życia, straciłeś pracę to miłość zostaje wycofana, takie coś nawet nie obrzydza ale tak rozczarowuje kobietę w moich oczach, że z "muzy" pozostaje wspomnienie.

Nie obrzydzają mnie naturalne zachowania ciała kobiet w nawet porównywalnym stopniu jak to, że macie włącznik i wyłącznik kochania od wymyślonej kwoty, czy porzucania nas gdy najbardziej was potrzebowaliśmy.

To jak nic innego potrafi mi obrzydzić a nie wypuszczenie pierdozaura. Pewne zachowania kobiet są znacznie bardziej obrzydliwe od "pełnych nachów" bo zjadłyście twarożek raz w życiu. 

Parafrazując Wojciecha S.

 

Jeśli mam być szczerym @woman_in_red jak chrapiesz to są rozwiązania na to,  jak rozmawiasz z poltergeistami przez sen również bo tu można coś zaradzić i raczej to nie Twoja wina ale zostawienie męża bo się rozchorował, kiedy coś mu się przysięgało już mnie osobiście obrzydza I tracę szacunek do takiej kobiety.

 

Pozwoliłem sobie pociągnąć temat na trochę głębsze tory. Mam nadzieję,  że to nie zbyt wielki problem.

 

 

 

Edytowane przez SzatanK
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, woman_in_red napisał:

Kiedy wasza kobieta, która ogólnie jest dla was atrakcyjna, podoba się wam itd, dba o siebie załóżmy chrapie w nocy, albo gada przez sen, albo zdarza jej się nawet "puścić gazy"? 😁 

Normalna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pies też puszcza gazy i zostawia kłaki jak kobieta. Pies może przynieść pasożyta, na szczęście leki ziołowe to koszt paru złotych, kobieta może przynieść weneryka albo dziecko mokebe - to grubszy kaliber. 

O ile kobieta nie jest świnią, sprząta ubikację po sobie, myje się, funkcjonuje normalnie dopóty jest ok. 

 

 

Jest jednak coś, co mnie bardzo obrzydza u kobiet.

Możesz całe życie być dobrym mężem i ojcem, pojawi się inny mężczyzna z paroma centymetrami więcej, z bardziej wydatnymi kośćmi twarzoczaszki i nagle jesteś największym wrogiem kobiety, pomawianym, pogardzanym, oskubanym do cna. Twój majątek przepadnie, nazwisko zostanie splamione, dostaniesz alimenty wg tzw "zdolności zarobkowej" a nie realnych zarobków. Twoje dzieci będzie wychowywał obcy człowiek dla którego każda Twoja obecność będzie wroga. Ewentualnie madka będzie przyprowadzać co tydzień nowego "wujka", przez co dzieci zostaną zniszczone emocjonalnie. Kiedy w bólach się podniesiesz emocjonalnie i finansowo eks małża kopnięta w dupę i zużyta będzie pisać że ona przemyślała, że chciałaby wrócić, zacząć od nowa. 

 

To jest najgorsze i najbardziej przerażające.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 1.01.2022 o 04:29, woman_in_red napisał:

Kiedy wasza kobieta, która ogólnie jest dla was atrakcyjna, podoba się wam itd, dba o siebie załóżmy chrapie w nocy, albo gada przez sen, albo zdarza jej się nawet "puścić gazy"? 😁 Wiem, jest to temat tabu  ale jednak jest to ludzkie, nie ukrywajmy... Tak jak pisałam chodzi mi o sytuację  ,kiedy dziewczyna jest zadbana 

 

Nic fizycznego ani fizjologicznego.

 

Paskudne cechy charakteru.

Głupota, zawiść, zazdrość, chciwość, szeroko rozumiana toksyczność. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.