Skocz do zawartości

Biografia prezydenta Ukrainy Wołodymyra Zełenskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Siemano wszystkim, dzisiejszy post będzie o czym innym, niż relacje DM, Frendzone itp, Jak wiecie jest wojna za naszą wschodnią granicą, nie wiedziałem zbytnio gdzie to napisać więc napisze tutaj, bo tak patrzę dużo osób ba krajów, instytucji np Ci hakerzy z Anonymous, Mask z tym Internetem ( Star Link), i pewnie cos się tam znajdzie !!!, i sam od siebie ziarenko piasku dorzucę !!!

Wpadłem na taki pomysł, kurde mamy 21 wiek wysłać tam na Ukrainę, kogoś  kto się na tym zna lub może jest tam na miejscu żeby napisać  Biografię ich Prezydenta, szybko wydać  nagłośnić jak się da i gdzie , i nie na Europę  tylko na cały świat, są media Instagram, Facebook, Tik Tok, itp i żeby sprzedać a kasa żeby wpłynęła na tam jakieś konto, myślę że kasa by im się  tam przydała na amunicję  jedzenie, paliwo,  dla uchodźców. 

Osobiście dla mnie Wołodymyr Zełenski, jest już dla mnie teraz bohaterem narodowym Ukrainy, wzorem do naśladowania, i że należy mu się nagroda nobla, za to wszystko co on robi, pisze też tego posta dlatego, żeby ten mój pomysł jakoś nagłośnić, bo co ja mogę  z tą moją Introwertycznością zamknięty w mieszkaniu, sam przez ostatnie 3 dni siedzę wgapiony w komórkę w pracy, a komputer w domu i czytam to wszystko co tam się  dzieje tak jak teraz o 3 :20 w nocy ( czekam do 8 i idę na siłke  później sen bo nocka od 23:00, i wracając może ktoś z Was prześle moją ideę  dalej. kogoś mającego większe możliwości żeby przesłać  to dalej sorry za bełkot ale staram się 

Pozdrawiam 

    

  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Trzeba przyznać, że Wołodymyr Zełenski ma głowę do interesów kosztem obywateli. Odbudują Ukrainę naszym kosztem i obie strony zarobią.

Szefowie funduszu Black Rock wizytują podwładnego, rozliczają z wyników i doglądają swojego majątku.

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marionetka kolomojskiego, tego skurwysyna, dzięki któremu wygrał wybory,  porównywalny do Hitlera, Stalina, przez niego tysiące młodych chłopaków poszło do piachu i pójdzie do piachu.

 

Zeleński uprawia reżim.

 

Jest antybohaterem, ale plebs uwierzy we wszystko, sterowalna masa, nic więcej.

 

Edytowane przez RENGERS
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się, jak do tego wszystkiego doszło - na podstawie faktów, nie bajań medialnych - to niech czyta rzetelne publikacje:

https://www.altair.com.pl/magazines/issue?issue_id=677

 

Rosja wszystko rozegrała w sposób głupi - ale naiwnością było oczekiwać, że będzie spokojnie patrzeć, jak Ukrainę, jej przemysł i rolnictwo przejmuje kapitał zachodni. Amerykanie wiedzieli, jakie będą konsekwencje, ale postanowili poświęcić Ukrainę. I poświęcą też nas, jeżeli będzie im się opłacało.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2023 o 08:25, zychu napisał:

. I poświęcą też nas, jeżeli będzie im się opłacało.

Wystraczy, ze ruscy powiedzą , ze idą przeciw Chinom, ale za cenę byłych republik ZSRR oraz Polski, zachód , USA zgodzą się bez wahania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GallAnnonim999 - "introwertyk"- Ty nie nabieraj masy na "siłce"tylko sprawdź, czy nie potrzebują do większych dronów, lub innych pocisków pilotów kamikaze .

Też dostaniesz Nobla, choć pośmiertnie, bo tera panie dają "pokojowe" Noble za wyżynanie się wzajemne .

Powyższym sposobem obronisz banderowską ideologię

będącą historycznym spoiwem  tamtego kraju, ochronisz biznesy oligarchów, a nawet pomścisz Wołyń .

Niestety w ramach retorsji dla pozostałych chwilowo przy życiu,

życiu ciosem może być najpierw utrata Internetu w tym kontaktu z tym Forum, następnie zatrzymanie wind,

metra, inkubatorów, respiratorów, później błysk z pozostawieniem

trwałego cienia na murze, nim go rozniesie fala uderzeniowa :)

 

 

Edytowane przez rezysstor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.