Skocz do zawartości

Maciej Stuhr - Orły 2016 - zapowiedź


deleteduser10

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Vincent napisał:

Aluzje w formie żartów do żołnierzy podziemia czy ofiar katastrofy samolotu gdzie zginęło 96 osób to cios poniżej pasa.

Zresztą Marek chyba na tym forum najbardziej nie przepada za Panem Stuhrem.

 

Hahaha. Facet powiedział słowo "Tupolew", a ludzie dostają sraczki mentalnej jakby co najmniej pojechał do Smoleńska, naszczał na miejsce katastrofy, zrobił klocka i wrzucił filmik na Youtube.

To raz. Dwa - jak dla mnie to nie jest aluzja do samej katastrofy, ale do żenującego przedstawienia wokół Smoleńska, które PiS funduje nam już od kilku lat (a które jest stokroć zabawniejsze niż to wystąpienie Stuhra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2016 o 18:33, Alaryk Zabójca napisał:

 

Hahaha. Facet powiedział słowo "Tupolew", a ludzie dostają sraczki mentalnej jakby co najmniej pojechał do Smoleńska, naszczał na miejsce katastrofy, zrobił klocka i wrzucił filmik na Youtube.

To raz. Dwa - jak dla mnie to nie jest aluzja do samej katastrofy, ale do żenującego przedstawienia wokół Smoleńska, które PiS funduje nam już od kilku lat (a które jest stokroć zabawniejsze niż to wystąpienie Stuhra).

 

Serio żenującego? Dlatego, że nie oddano nam wraku? Daleki jestem od popierania PiSu, ale w tym śledztwie od początku jest mnóstwo luk i nieścisłości. No tak, ale jak tylko pojawił się temat o pękniętej oponie w samochodzie, to od razu zacząłeś piętnować teorie spiskowe, zupełnie jak kwiatek, teraz podobne podejście do Smoleńska. Ok, tak trzymać. Pisz, pisz jak najwięcej w podobnym tonie.

 

Szkoda że Stuhr nie wspomniał nic jak to ma w zwyczaju o dzieciach przywiązywanych do tarcz pod Cedyną, albo o tym jak to Polacy mordowali Żydów w II WŚ.

 

 

Dnia 8.03.2016 o 18:42, Alaryk Zabójca napisał:

Oczywiście, że piętnuję teorie spiskowe, ponieważ opierają się one na domysłach i wierze, a jak ktoś wierzy, to żaden logiczny argument do niego nie przemówi choćby skały srały.

 

Czyli mówisz o sobie w tym momencie.

Historia świata pokazuje, że spiskowa teoria dziejów ma często tendencje do zamieniania się w spiskową praktykę dziejów.

Przykład? Klewki i Lepper. Tak go wyśmiewali, tak go opluwali, robili z niego debila, oszołoma. Potem wszystko okazało się prawdą. 

 

Co do Smoleńska, dlaczego zatem Komorowski po katastrofie samolotu tak się spieszył do objęcia urzędu po Kaczyńskim? Ponieważ chciał jak najszybciej przejąć raport Komisji ds. Weryfikacji WSI który był w dyspozycji Lecha. Dlaczego? Ponieważ zawierał bardzo niewygodne o nim informacje. Przypomnę tylko, Bredzisław jako jedyny sposród członków PO głosował przeciw rozwiązaniu WSI.

 

Co z kłamstwami Kopacz o przekopaniu ziemii na 2 metry w głąb?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vincent napisał:

Aluzje w formie żartów do żołnierzy podziemia czy ofiar katastrofy samolotu gdzie zginęło 96 osób to cios poniżej pasa.

Zresztą Marek chyba na tym forum najbardziej nie przepada za Panem Stuhrem.

 

jak ich kiedyś lubiłem tak od ladnych lat ich nie cierpie, i dlaczego zydki nie nabijają się z wypadku i śmierci innego zydka geremka

zresztą po co z tumanem dyskutowac

 

a co do katastrof to sobie obejrzyj i porównaj ,a może cos wykiełkuje w twoim rozumku,

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=FgO9AzTw7Uw

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=h4KFdZPNXSw

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, kryss napisał:

 

jak ich kiedyś lubiłem tak od ladnych lat ich nie cierpie, i dlaczego zydki nie nabijają się z wypadku i śmierci innego zydka geremka

zresztą po co z tumanem dyskutowac

 

To nie tuman. O nie, to cwany i inteligentny lis, przysłany przez kogoś żeby burzyć i siać dezinformację podług lewackich szablonów. Obstawiam gazete.pl, wiadomo od kogo. Nie pytajcie mnie skąd to wiem, na razie to domysły, ale trop złapałem.

 

Wiesz dlaczego nie nabijają się z Geremka? Bo on jest z ich parafii, z jednej ławy. Kaczyński już nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Vincent napisał:

 

To nie tuman. O nie, to cwany i inteligentny lis, przysłany przez kogoś żeby burzyć i siać dezinformację podług lewackich szablonów. Obstawiam gazete.pl, wiadomo od kogo. Nie pytajcie mnie skąd to wiem, na razie to domysły, ale trop złapałem.

 

Wiesz dlaczego nie nabijają się z Geremka? Bo on jest z ich parafii, z jednej ławy. Kaczyński już nie.

tak wiem ze to ta sama brodata rodzinka z pod jarmułki. itd

co do tropow to zauwazylem ze na każdym forum jest przynajmniej taki jeden kwiatek,aleryk ,lub inna menda

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2016 o 18:58, kryss napisał:

co do tropow to zauwazylem ze na każdym forum jest przynajmniej taki jeden kwiatek,aleryk ,lub inna menda

 

Prawdopodobnie dublowanie kont z kwiatkiem. Ale póki nie będę miał dowodów, łeb nie poleci.

 

Grzeczniej kolego. Raczysz się odnieść do mojej odpowiedzi? O Lepperze i o WSI chociażby, czy w centrali nie przewidzieli takiego rozwoju wydarzeń, a może właśnie się z nią konsultujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alaryk Zabójca miej sobie swoje poglądy polityczne jakie chcesz, ale jak zaczniesz fikać w formie wypowiedzi (a nie jej treści - co zresztą w Twoich wypowiedziach kompletnie mnie nie interesuje), to dostaniesz 'banana' szybciej niż zdążysz mrugnąć. I to wiesz, takiego permanentnego.

 

Jeżeli szczerze chcesz na forum coś konkretnego i konstruktywnego pisać, to nie waż się odpisywać na ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.03.2016 o 19:14, Vincent napisał:

Grzeczniej kolego. Raczysz się odnieść do mojej odpowiedzi? O Lepperze i o WSI chocaiżby, czy w centrali nie przewidzieli takiego rozwoju wydarzeń, a może właśnie się z nią konsultujesz?

 

poza kopiuj wklej z przygotowanych odpowiedzi  to styki jara  psssssssss.

alelelyk a ile twoja firma za posta placi?

 

 

Dnia 8.03.2016 o 19:29, Alaryk Zabójca napisał:

Brzytwa może racz najpierw prześledzić wątek od początku i zobacz kto pierwszy wyskoczył z inwektywami per "tuman"

ja

http://sjp.pl/tuman

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić najpierw Karolak teraz Stuhr plebs od 25 lat siedzi w gronie ludzi osobowości telewizyjnych i zrobią to co do plebsu należy schyla się ku prymitywizmowi aby obywatelskiej władzy zrobić dobrze. Teraz sobie uświadomiłem jakie mamy zepsute społeczeństwo a jak wiadomo ryba psuje się od głowy i poprzez media głównego ścieku zarażają tym zwykłych ludzi. Przykre to bardzo jak z narodu o wielkiej historii zrobić pośmiewisko, ale cóż się dziwić jak większości aktorów i dziennikarzy ma albo żydowskie pochodzenie albo chłopskie polaczkowate skoro większości naszego kwiata inteligencji wymordowano w okresach wojny i żydokomunistycznym ustroju.

Swoją drogą za tymi anty polakami stoi cała unia, żydostwo i reszta zdrajców narodu i stąd się zastanawiam, że przez to znów mogą zrobić z Kaczyńskim czy z kimś z Pisu to co zrobili z Lepperem.
 

Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Może Kaczyński powinien poprosić kogoś z zewnątrz o pomoc przecież przeciwko niemu jest cała jebana szajka której ciężko będzie powstrzymać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematu - postawa M. Stuhra to pokłosie tej wrażliwości artystycznej, którą wyniósł z domu.

 

1 godzinę temu, kryss napisał:

jak ich kiedyś lubiłem tak od ladnych lat ich nie cierpie, i dlaczego zydki nie nabijają się z wypadku i śmierci innego zydka geremka (...)

@kryss:

1. To w końcu godzenie w pamięć o zmarłych jest ok czy nie jest ok (czy zależy to od tego jak oceniamy daną osobę)?

2. Nie podzielam prezentowanego tutaj poglądu na temat Żydów. Jaki wpływ ma ktoś na to że urodził się jakiejś narodowości? A Berek Joselewicz, a Wildsteinowie, a Mordechaj Vanunu?

Edytowane przez Eldritch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eldritch napisał:

 

2. Nie podzielam prezentowanego tutaj poglądu na temat Żydów. Jaki wpływ ma ktoś na to że urodził się jakiejś narodowości? A Berek Joselewicz, a Wildsteinowie, a Mordechaj Vanunu?

 

Ma i to ogromny. Podobnie jak resortowość i korzenie systemowe rodziców, dziadków. Niewielu (w tym ja) jest w stanie wyrwać się z tego zbioru przekonań, ideologii, wzorców postępowania.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eldritch napisał:

Co do tematu - postawa M. Stuhra to pokłosie tej wrażliwości artystycznej, którą wyniósł z domu.

 

@kryss:

1. To w końcu godzenie w pamięć o zmarłych jest ok czy nie jest ok (czy zależy to od tego jak oceniamy daną osobę)?

2. Nie podzielam prezentowanego tutaj poglądu na temat Żydów. Jaki wpływ ma ktoś na to że urodził się jakiejś narodowości? A Berek Joselewicz, a Wildsteinowie, a Mordechai Vanunu?

 

1 z pewnoscia ma to znaczenie  , czy mam zalowac śmierci hitlera ,stalina, itd.? geremek był szkodnikiem z jednej paczki z michnikiem  i reszta KOR

2 oczywiscie ze nie mamy wpływu na to kim się urodziliśmy, ale na to kim i jacy jesteśmy możemy decydować sami.

 

oczywiście jest wiele pozytywnych postaci z tego środowiska,i zazwyczaj oni nie wstydzą się swoich korzeni i nazwisk jak zdecydowana większość ,nie wiesz przypadkiem dlaczego?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasny szlag! Czytam i czytam ten wątek, Vincent pięć postów pod sobą, jakby pisał sam do siebie. Dopiero potem zrozumiałem, że chyba posty drugiego dyskutanta zostały usunięte. Co do tej wypowiedzi, to po prostu brak słów. Pytanie, czy ów "oświecona" publiczność śmiała się z tego, co pan Stuhr mówi, czy z niego samego. Myślę, że tutaj mamy lepszy kąsek:

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@kryss:

12 minut temu, kryss napisał:

za ta flage w kupie zapłacili pol miliona kary,powinii 50 ,nie wiem jak by się cos takiego skonczylo w USA, Niemczech  czy innych krajach

ok, czyli "szacunek do rzeczy b. ważnych dla innych" to wartość która wg. Ciebie powinna podlegać bezwzględnej ochronie?

W USA chyba nic by nie zapłacili, np. spalenie flagi USA przez weterana nie zostało ukarane (o ile pamięć mnie nie myli) - chyba I poprawka.

Dla jasności - uważam że panowie na filmie dopuścili się czynu wysoce nagannego, nie rozumiem, dlaczego nie zastosowano przepisów Kodeksu karnego - art. 137: „§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

 

1 godzinę temu, kryss napisał:

1 z pewnoscia ma to znaczenie  , czy mam zalowac śmierci hitlera ,stalina, itd.?

ok, czyli "szacunek do śmierci" to wartość wg. Ciebie względna? Nie chodzi mi o żałowanie, ale o urażanie. Do ocen mamy prawo.

 

oczywiście jest wiele pozytywnych postaci z tego środowiska,i zazwyczaj oni nie wstydzą się swoich korzeni i nazwisk jak zdecydowana większość ,nie wiesz przypadkiem dlaczego?

Nie wiem, ale mam pewną ideę - bo przez wieki byli wystawieni na działanie niewyobrażalnych, po prostu "kosmicznych" bodźców (traumatycznych delikatnie mówiąc), co spowodowało że wykształcili mechanizmy przystosowawcze które są "kosmiczne" - np. spróbuj wczuć się w sytuację Żydowskich matek które topiły swoje dzieci w obliczu jeszcze straszniejszej śmierci, albo w sytuację opisaną tutaj http://historia.wp.pl/title,Zydowscy-zolnierze-Hitlera,wid,16615636,wiadomosc.html?ticaid=1169de&_ticrsn=3, już nie mówiąc o sytuacji osoby z  Sonderkommanda?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.