Skocz do zawartości

Facet z dzieckiem na rynku matrymonialnym


Plazmit

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Personal Best napisał:

Kobiety z którymi się spotykałem ( i spotykam) nigdy nie miały problemu z tym, że jestem ojcem. Wręcz przeciwnie to zawsze padało pytanie czy mam z dzieckiem dobre relacje.
 

Ale, jest różnica między spotykaniem się a bawieniem się w rodzinkę i znoszeniem  dzieciaka który często stoi w opozycji do związku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Z moich obserwacji, i kiedy ja opiekowałem się córką koleżanki, to panny zwracały uwagę bardziej na mnie. Dziecko na spacerze w spacerówce z facetem - pussy magnet.

Tylko jakie to były panny, wolne czy z obrączką? 😉 Miałem podobnie jak byłem z bratankiem na placu zabaw. Mamuśki były zainteresowane, a jedna na tyle, że zapytała czy wdowcem jestem, bo na wózku się poruszam to pewnie po tragicznym wypadku i sam syna wychowuje. 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Libertyn napisał:

Ale, jest różnica między spotykaniem się a bawieniem się w rodzinkę i znoszeniem  dzieciaka który często stoi w opozycji do związku

Nie stoi w opozycji. Brałem się za kobiety, kiedy miałem ogarniete tematy po rozwodzie. Ogarnięte w sensie własna głowa i dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, zuckerfrei napisał:

Gwarancji nigdy nie ma.

Ostatnio w rozmowie z własną matką(lat +70) powiedziałem że:

 

"Bezinteresownie to się kocha dzieci lub psa ale nie mężczyznę" - zgodziła się 
"Facet może dać kobiecie tylko 2 rzeczy Geny i status" - też się zgodziła

 

Kobieta nie kocha mężczyzny tylko pozycję w jakiej się znajdzie gdy z nim będzie.
Takie filmowe zakochanie to ma 16 latka ale po 20 roku życia zaczyna się kalkulacja. 

 

Im lepiej poznaję naturę kobiet tym mniej mam ochotę z nimi mieć do czynienia. 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.