Skocz do zawartości

Sung2100 Wita


sung2100

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem samcem przed 30-dziestką. Pierwszy raz zimny kubeł wody od kobiety dostałem wiele lat temu. To były czasy profesjonalnego biało-rycerstwa.  Później spotykałem się z różnymi dziewczynami , jedna lepsza od drugiej. Wśród nich zdarzały się takie ,które były w jakiś związkach o których dowiadywałem się przy "odpowiedniej" sytuacji.

 

  Obecnie mam dziewczynę  u której wiele razy widziałem symptomy o ,których pisze Marek i inni panowie z forum. Bacznie obserwuje swoją "połówkę". Gdy zacznie przeginać pójdzie w odstawkę tak dla zasady. Mimo ,że jest mi z nią dobrze zarówno w łóżku ,ale także w codziennym życiu.  Póki co korzystam z jej wdzięków i doświadczam uczucia jak to jest być w jakimś  związku. Ciekawe jak długo to wszystko będzie się kręcić..

 

Na koniec dodam ,że uwielbiam zaglądać na forum. Zawsze coś ciekawego się człowiek tutaj dowie. Szczególnie uwielbiam czytać o różnych zagrywkach kobiet i tematy gospodarczo-polityczne.

 

Pozdrawiam wszystkich Braci samców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.