Skocz do zawartości

Podwójna tranzycja na kobietę w wózku


RealLife

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, RealLife napisał:

Jprdl. Rozumiem że są transy lepiej wyglądające niż kobiety ale to coś to jawna kpina z tych kobiet za nim. 

 

BTW

Andrea Furet, trans-kobieta zdobyła w wyborach Miss Paris tytuł albo vicemiss, albo drugiej vicemiss.

Abstrahując od wszystkiego, IMO ma estetyczną twarz. :P 

 

Qui est Andréa Furet, première femme transgenre qui se présente à Miss  France ? - Elle

Andrea-Furet-Jeune.webp

Miss France : l'actrice transgenre Andréa Furet élue 1ere dauphine de Miss  Paris - Terrafemina

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 10:16, RealLife napisał:

Niby nie powinien być zaskoczony a jednak nie wpadłbym na to. 

 

Podwójna tranzycja! Najpierw zdrowy fizycznie facet stwierdził że czuje się kobietą a następnie poczuł się kobietą na wózku! 

 

Jest zdrowy fizycznie i może chodzić.  Norwegowie sie zachwycają jego postawa i odwagą :)

 

 

 

 

 

 

 

 

K.....a, co ja czytam. Ten świat schodzi na psy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2022 o 10:24, tmr napisał:

Co oni biorą, że im tak odpdala?

Wolność!

 

 

 

 

 

 

 

 

PS czy onA teraz prawa emertytalne nabywa szybciej jak jest w Norwegii?

W dniu 9.11.2022 o 10:34, tmr napisał:

formalnej : do jakiego sracza on chodzi/jeździ 

Trzeci typ toalety GENDER! Dziś byłem w jednym korpo w UK, były trzy toalety. Gendery mają najlepsze toalety eVER!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr na drzwiach było tylko GENDER, tylko skutery, pachnidełka i uwaga darmowe tampony, podpaski, 3 mydełka, w męskim tak nie było, w damskim nie byłem. Całe jedno piętro budynku było właśnie takie gender i akurat tam mnie przycięło na żądanie. 😇 

Sympatycznie.

Budek świeżo oddany w ręce korpo. 

Jak stawiać klocka to tylko w gender kiblu (można użyć tego jako protest) - pod żadnym pozorem nie siadać na deskę!!!!

Edytowane przez zuckerfrei
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.