Skocz do zawartości

Siema


Lannes

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Mam 18 lat i jestem w klasie maturalnej. Interesuję się piłką nożną, historią oraz regularnie trenuję na siłowni. Odkryłem to forum całkiem niedawno i od razu zauważyłem, że jest to idealne miejsce dla mnie. Pozdrawiam.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś szczęściarzem, że w tak młodym wieku masz możliwość poznawać prawdę tego świata niedostępną w mainstreamie. Chłoń wiedzę dostępną tutaj, wprowadzaj w życie ale też dziel się z innymi swoimi przeżyciami i zadawaj pytania. Sam osobiście chętnie poznam dzisiejszy świat ludzi przed 20, czym się kierują, jakie mają problemy i jak się ten świat zmienia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Lannes napisał:

Mam 18 lat i jestem w klasie maturalnej. Interesuję się piłką nożną, historią oraz regularnie trenuję na siłowni.

 

Pamiętaj, że buławę nosisz w plecaku (obecnie nadal szkolnym) :)

Miło powitać świadomego młodzieńca.

 

Czytaj, ale uważaj - w tym wieku łatwo przemędrkować. Praktyka, zwłaszcza w sprawach męsko-damskich jest ważniejsza od teorii. A podobno sam nawet Cesarz stwierdził, że Fortuna to dziwka :)

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.