Skocz do zawartości

Krytykowanie w mediach młodej dziewczyny za to, że znalazła sobie na poważnie 9 lat starszego partnera


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

23 godziny temu, Everson napisał:

Ostatnio zastanawiam się w jakim  systemie żyję. 

To jest zazdrość plebsu, nie ma gdzie wylać swojej frustracji, wie się, że spieprzyło  się wiele w swoim życiu, i często nie da się z tym nic zrobić a tutaj rozgarnięty Leonardo znalazł sobie fajną siksę, tamten 9 lat młodszą, wielu facetów żeni się z rówieśnicami zadbana 40 kobieta to nie to samo co zadbany zamożny 40 latek z wyglądem. dla wielu kobiet potencjalny kandydat na odchowanie dzieci, rozrodu, założenia rodziny a taki milf to chyba tylko na r$$%anie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Generał Szrama napisał:

W czasach królów stare chłopy brały sobie 13-latki za żony, takie to były czasy xD

Za caratu ojcowie żenili synów ze starszymi kobietami. Miałeś męża co miał osiem lat i żonę co miała lat 16.

Jak syn miał lat 18 to już miał gromadkę dziecio-braci. 

Dzieci jego żony i jego ojca. 

5 godzin temu, Generał Szrama napisał:

W czasach królów stare chłopy brały sobie 13-latki za żony, takie to były czasy xD

Za caratu ojcowie żenili synów ze starszymi kobietami. Miałeś męża co miał osiem lat i żonę co miała lat 16.

Jak syn miał lat 18 to już miał gromadkę dziecio-braci. 

Dzieci jego żony i jego ojca. 

5 godzin temu, Generał Szrama napisał:

W czasach królów stare chłopy brały sobie 13-latki za żony, takie to były czasy xD

Za caratu ojcowie żenili synów ze starszymi kobietami. Miałeś męża co miał osiem lat i żonę co miała lat 16.

Jak syn miał lat 18 to już miał gromadkę dziecio-braci. 

Dzieci jego żony i jego ojca. 

5 godzin temu, Generał Szrama napisał:

W czasach królów stare chłopy brały sobie 13-latki za żony, takie to były czasy xD

Za caratu ojcowie żenili synów ze starszymi kobietami. Miałeś męża co miał osiem lat i żonę co miała lat 16.

Jak syn miał lat 18 to już miał gromadkę dziecio-braci. 

Dzieci jego żony i jego ojca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 00:10, Messer napisał:

Ale czym się przejmujesz? To jest jakieś nowe, fantastyczne zjawisko w świecie?

 

No w jakim "systemie" żyjesz? Ano w takim, w jakim żyli ludzie zawsze. 

 

Było kiedyś niby inaczej? Oczywiście, że nie. Na ostrych językach zawsze nabici byli wszelcy ludzie w okolicy, plemieniu, wsi. Każdy o każdym plotkował, wymieniał informacje, oceniał, wkurwiał się czyimś powodzeniem czy nadmuchiwał się własną małością, bo komuś coś się nie udało i w kontraście wychodził rzekomo na "kogoś".

 

Wymień mi jeden okres w historii, jakikolwiek, gdzie ludzie nie wymieniali informacji o innych ludziach, nie moralizowali ich w sposób emocjonalny :lol: wyjątki są w klasztorach gdzie mamy śluby milczenia tylko. xD

 

Cokolwiek nie zrobisz to będą o Tobie gadać. Czy będziesz jeździł rozlatującym się golfem, czy nowym Ferrari 812. Czy będziesz kogoś miał, czy nie. Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Czy Roksi będzie skakała po wibratorze, koleżance, kolesiu co ma 20 lat, 30 czy nawet 40 - i tak by o niej gadali i oceniali. Takie życie.

 

Plotki i opowieści ludzi o innych ludziach, to są wyłącznie zawoalowane opowieści o ich dzieciństwie i nieskuteczna próba leczenia własnych wewnętrznych braków. Nic więcej.

 

Także nie masz się nad czym zastanawiać. Lepiej się zajmij własnym życiem zamiast się tym emocjonować, bo pewnie masz sporo do roboty.

 

Się, kurwa, przejmujecie. :lol:

Dokładnie. Jak facet z babą jedzie na koniu - powiedzą, że męczą zwierzaka. Jak prowadza konia i idą pieszo - powiedzą, że debile bo mają konia, a pieszo idą. Jak baba jedzie na koniu, facet idzie - to facet pantoflarz. A jak facet jedzie, baba idzie to, facet egoista xd. Mądrzy ludzie rozmawiają o pomysłach, przeciętni o rzeczach i wydarzeniach. Ludzie głupi o ludziach.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Depopulacja Słowian przez Germanów polega dzisiaj na szerzeniu ideologii, że idealny facet to taki, którego nie stać na dzieci i że kobieta ma być mu wierna. Ponieważ, co tu dużo mówić, ogarniamy się finansowo z wiekiem, to naturalnie facet powinien być jak najmłodszy.

Edytowane przez rozbujnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2023 o 09:10, BumTrarara napisał:

Jednocześnie te same tzw. liberalno postępowe media dostają orgazmu jak tylko mówią z związku Macrona. Który w wieku 15 lat, został uwiedziony przez swoją 24 lata starszą nauczycielkę.

W oficjalną wersję, że żadnego bunga-bunga aż do dorosłości nie było jakoś nie potrafię uwierzyć.

A teraz pomyślmy odwracając sytuację co byłoby, gdyby to Macron był tym 24 lata starszym a jego żoną byłaby kobieta z którą zaczął się umawiać, gdy ona  miała 15 lat . On nie miałby czego szukać w polityce i nie ma znaczenia czy tam wiek zgody jest 15 lat czy nie. Od razu dostałby łatkę zwyrodnialca. Nie ma to jak równouprawnienie. Kobieta w dzisiejszych czasach może wszystko a mężczyzna niewiele                                                                                    Ja do jego związku w ogóle  nic nie mam. Jego sprawa skoro jest szczęśliwy. Ale skoro są na przykład szczęśliwe kilkuletnie związki, które się zaczęły, gdy dziewczyna miała np. 16 lat a on 28 lat co jest legalne przecież, to powinny być tolerowane a nie, że na każdym kroku są mocno wyśmiewane a z faceta robi się najgorszego zboczeńca i jakiegoś, jak to lubią określać często liberalne czy lewicowe media, "seksualnego drapieżnika" bo spotykał się z nią jak miała 16 czy 17 lat czy tam 18 lat i chodziła do liceum. Kiedyś daleka krewna dziadka zrobiła drzewo genealogiczne  i tam były ciekawe przypadki. Na przykład wyszło, że moja praprababcia wyszła za prapradziadka  jako 16 latka a on miał już 27 lat. Żyli, mieli aż sześcioro dzieci. Żadnego rozwodu.. Inny przypadek to  ślub 17 latki z 25 latkiem. Była 19 latka i 31 latek. Tak było, ale media o tym nie chcą wspominać bo teraz żyjemy w nowym systemie, gdzie dziewczyna z liceum  ma myśleć o karierze i długiej beztroskiej zabawie z nieodpowiedzialnymi i chcącym się tylko dobrze zabawić. chadami i Oskarkami  rówieśnikami a potem wielkie zdziwienie, że dziewczyny zepsute a wskaźniki narodzin dzieci leżą i kwiczą. Zepsute bo miały wielu partnerów i to często  nieodpowiedzialnych oraz  imprezowych chcących się tylko bezmyślnie zabawić  a wskaźniki narodzin leżą bo tylko kariera się liczy a po pracy dobra zabawa w klubie a nie urodzenie i wychowywanie dzieci. Ten system kiedyś padnie. Chcąc naprawić niską liczbę urodzeń wymyślono, że trzeba sprowadzać do Europy innych ludzi, przede wszystkim mężczyzn głównie z Afryki, którzy  się szybko rozmnażają, ale z tego co widać raczej nie spowodują  rozwoju Europy  a prędzej doprowadza do jej upadku. Mało kto jednak widzi jakie są źródła problemów a stara się leczyć skutek a nie przyczynę. 

Edytowane przez Everson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchać.

 

Kobiety zawsze będą woleć starszych a przynajmniej część z nich, z tego względu że starszy facet ileś tam lat od kobiety imponuje jej dojrzałością, której nie posiadają jej rówieśnicy. A dojrzałość jest bardzo silnym afrodyzjakiem dla kobiety z wielu powodów, o których już tu nie będę wspominał.

Oczywiście, nie będzie sprawny jak 21 latek w łóżku czy nie wniesie sam lodówki na 4 piętro ale będzie miał zarys mężczyzny a kobiety, tego właśnie pragną - mężczyzny. Dziwnym trafem w mojej rodzinie powiedzieli sobie całkiem nie dawno "tak" a ich różnica wieku to z 9 lat. Panna miała z 27 a on 36 chyba. Ostatnio z parą małżeńską o tym rozmawiałem i bardzo ich to widać stresuje, że pan jest "starszy". Oświadczyłem im, że zupełnie nie potrzebnie i by się tym faktem nie przejmowali, najważniejsze jest to co jest pomiędzy nimi i by się im wiodło. Zresztą miałem rozmowę również na ten temat z koleżanką z pracy i trochę żartowaliśmy ona zapytała "to co muszę czekać aż mój "x" skończy 30 lat i będzie dojrzałym?" Na co ja odpowiedziałem, że "niestety" niekoniecznie, ponieważ przebicie danej puli wieku nie oznacza automatycznie dojrzałości i tu też trzeba brać to pod uwagę, że młodszy może być dojrzalszym również od starszego.

 

Nadal należy pamiętać, że nie każda będzie chciała starszego o te 7, 10, 15, 20 lat tylko kogoś w swoim wieku czy nieco starszego albo nawet młodszego, kobiety mają swoje wizje, inwidualne pragnienia i należy uszanować ich decyzje ale tym samym nie przejmować się co piszą tabloidy, które żyją z kliknięć oraz emocji i nie wyjaśniają kwestii jak ja teraz to zrobiłem tym skromnym postem.

 

Pozdro.

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.