Skocz do zawartości

Krytykowanie w mediach młodej dziewczyny za to, że znalazła sobie na poważnie 9 lat starszego partnera


Everson

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytam na temat 18 letniej Roksany Węgiel. Jak wiadomo media bez przerwy przypominają ,że znalazła sobie 27 letniego chłopaka .Wielka sensacja bo o tyle starszy.  Najlepsze jest to ,że mnóstwo zwykłych ludzi w komentarzach  krytykuję ją za ten wybór i za to ,że będzie żałowała ,że pcha się tak szybko w dorosłość.  Z 27 latka robią praktycznie kogoś zboczonego i nienormalnego co poluje na młode dziewczyny. Wypominają mu dodatkowo ,że zaczął się z nią spotykać jak jeszcze miała 17 lat a on wtedy stary 26 letni dziad 

 

W Stanach kobiety ostro jadą po 48 letnim Leonardo di Caprio bo ten ośmielił się na związek z 19 letnią dziewczyną i mówią ,że  "trzeba go szybko powstrzymać"  Czyżby namawianie do zamknięcia go w więzieniu za związek z pełnoletnią dziewczyną? 

 

Ostatnio zastanawiam się w jakim  systemie żyję. 

 

Oficjalnie nawet na wikipedi jest napisane ,że żyjemy w ustroju demokratycznym. Panuje niby liberalizm a jednostka niby jest wolna, ma wolny wybór  i może się czuć swobodnie. Praktyka już pokazuje coś innego. Przecież w  obrzydzanej przez media i filmy  wszelkiego rodzaju takiej monarchii taki przeciętny zakochany ,ogarnięty życiowo 28 latek mógł sobie przyprowadzić do domu 18 letnią pannice a nawet 16 letnią i społeczeństwo nie miało nic do tego. Ludzie nie wpychali się w czyjeś prywatne sprawy.  Państwo również w wielu   aspektach nie wchodziło w życie obywateli i dawało im wolny wybór wraz z ponoszeniem osobistej odpowiedzialności za swoje decyzje . Mężczyzna był dużo bardziej szanowany, kobiety mniej męskie. 

 

W demokracji nastąpiła jakaś epoka przymusu w niektórych aspektach.   Na zasadzie :możesz spotykać się z 18 latką ,ale tego nie rób bo cię zniszczymy psychicznie a dziewczyna będzie codziennie wyśmiewana. 18 latka chce wyjść za mąż? No to jest w takim razie nienormalna i trzeba jej to wybić z głowy. Niech się bawi.  To ma być ten liberalizm i wolność wyboru? 

 

Ludzie nie chcą mieć rzeczywistej wolności bo wolą być we wszystkim wyręczani przez państwo ,które ma za nich decydować .Widzę ,że w wielu państwach obowiązuje już zasada  możesz założyć firmę i chcieć czerpać z niej wielkie zyski ,ale nie rób tego bo obłożymy cię wysokimi podatkami. Zniechęca się tym ludzi do bycia przedsiębiorczym , do zakładania firm.

 

Niestety,ale obecna demokracja jest przesiąknięta groźną bakterią zwaną marksizmem , gdzie wieją silne feministyczne wiatry i wciąż postepuję coraz większe upodlenie białego mężczyzny.  Kobiety są zaś od najmłodszych lat zmuszane przez rodziców i społeczeństwo ,żeby tylko myślały o przyszłej karierze i do zawierania poważnego związku dopiero po 30-dziestce .  Obrzydza się im zawieranie poważnych związków i małżeństw w młodym wieku pokazując tylko same wady takich rozwiązań.  Potem wielkie zdziwienie ,że kobiety zepsute przez zbyt dużą ilość partnerów  a mężczyźni nieśmiali i słabi a demografia społeczeństw europejskich coraz gorsza i trzeba ściągać Afrykańczyków i Azjatów ,żeby zapełniali luki. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruchać ich wszystkich. Na debilach morze możliwości. 

 

Serio od dłuższego czasu się zastanawiam nad wypożyczeniem trochę lepszego auta, pozbieraniem od ludzi hajsu bo przecież "ze mną nie stracisz patrz czym jeżdżę" (przypominam, że z wielu facetów na widok dobrego auta wyłażą niewiele tylko mniejsze dziwki od kobiet), jakiś tam cel wymyślę i wyruchaniem ich i wylotem w pizdu.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na mało popularnej stronie internetowej musiałem wyłączyć komentarze, bo takie pojeby pisały czasami, że głowa bolała. Ludzie potrafili mi maile przesyłać o jakimś gównie. W redakcji kiedyś na maila przychodziły też niestworzone historie od pojebów i wykrętów życiowych. Jeżeli babon przedstawia relacje ze swojego życia w mediach społecznościowych to zwykły debilizm. Tam to dopiero musi być rozpierdol od trolli i wszystkowiedzących.

 

Szczerze bałbym się zdjęcie wstawić z kimś bliskim na necie, a ludzie kurwa setkami wstawiają xD Zabawne, naprawdę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minutes ago, Kapitan Horyzont said:

Między 18 i 27 lat jest faktycznie przepaść - liceum vs pierwsza praca po studiach. Natomiast pani 41, pan 50 nie budzi żadnej sensacji.  

 

Czy ja wiem, my jesteśmy duże dzieci więc mogą się dobrze dogadywać, a że opinia publiczna (a raczej media, bo mimo wszystko wierzę że zwykli ludzie mają to gdzieś) ma ból dupy to ich problem. 

 

Edytowane przez SuperMario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czym się przejmujesz? To jest jakieś nowe, fantastyczne zjawisko w świecie?

 

No w jakim "systemie" żyjesz? Ano w takim, w jakim żyli ludzie zawsze. 

 

Było kiedyś niby inaczej? Oczywiście, że nie. Na ostrych językach zawsze nabici byli wszelcy ludzie w okolicy, plemieniu, wsi. Każdy o każdym plotkował, wymieniał informacje, oceniał, wkurwiał się czyimś powodzeniem czy nadmuchiwał się własną małością, bo komuś coś się nie udało i w kontraście wychodził rzekomo na "kogoś".

 

Wymień mi jeden okres w historii, jakikolwiek, gdzie ludzie nie wymieniali informacji o innych ludziach, nie moralizowali ich w sposób emocjonalny :lol: wyjątki są w klasztorach gdzie mamy śluby milczenia tylko. xD

 

Cokolwiek nie zrobisz to będą o Tobie gadać. Czy będziesz jeździł rozlatującym się golfem, czy nowym Ferrari 812. Czy będziesz kogoś miał, czy nie. Nie ma to absolutnie żadnego znaczenia. Czy Roksi będzie skakała po wibratorze, koleżance, kolesiu co ma 20 lat, 30 czy nawet 40 - i tak by o niej gadali i oceniali. Takie życie.

 

Plotki i opowieści ludzi o innych ludziach, to są wyłącznie zawoalowane opowieści o ich dzieciństwie i nieskuteczna próba leczenia własnych wewnętrznych braków. Nic więcej.

 

Także nie masz się nad czym zastanawiać. Lepiej się zajmij własnym życiem zamiast się tym emocjonować, bo pewnie masz sporo do roboty.

 

Się, kurwa, przejmujecie. :lol:

  • Like 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minutes ago, SuperMario said:

 ma ból dupy to ich problem. 

 

To jest sedno problemu. 

 

On/ona ma lepiej/inaczej niż ja. 

 

Zastanawiam na ile jest to cecha dziedziczna, a na ile nabyta/wyuczona.

 

Szeroki dostęp do informacji i możliwości wyrażania swoich opinii, wielu dał poczucie misji szerzenia jedynie słusznej moralności i prawdy życiowej. Co po części wynika też z tego, że cały świat ma ich w dupie i nie mogą tego zaakceptować. 

 

Frustracje ludzi gryzą. Brak własnego życia, to żyją życiem innych. 

 

Takie wegetatywne bioroboty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Everson napisał:

 

 

W demokracji nastąpiła jakaś epoka przymusu w niektórych aspektach.   Na zasadzie :możesz spotykać się z 18 latką ,ale tego nie rób bo cię zniszczymy psychicznie a dziewczyna będzie codziennie wyśmiewana. 18 latka chce wyjść za mąż? No to jest w takim razie nienormalna i trzeba jej to wybić z głowy. Niech się bawi.  To ma być ten liberalizm i wolność wyboru? 

 

 

 

Generalnie zgadzam się z przedmówcami, że należy mieć wyjebongo co inni mielą jęzorem na temat... w sumie to czegokolwiek. 

Dorzucę tylko historyjkę tematyczną. 😋

Siedzę ostatnio na przerwie w robocie, więc mimochodem wyskoczyłem po kawę. Jak to zwykle bywa w kuchni stado kobit zebrało się spore. 

Rozmawiały rzecz jasna o wspomnianym powyżej przez Ciebie temacie?

Najlepsze, że z ich ust padały hasła w stylu:

  • "Dlaczego facet chce jakąś małolatę zamiast dojrzałej kobiety koło 30?"
  • "Po co facetowi taka młoda laska? To zakrawa o pedofilię!" 

i tym podobne pierdolotto. Generalnie kawkę strzeliłem i odszedłem od zgromadzenia jak najdalej, by energia tamtejszych osób podsycana głównie zazdrością i podłością nie zrujnowała mojej. 😌

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jako narzędzie dające (pozorną) anonimowość stał się dla ludzi miejscem, gdzie w ich mniemaniu mogą oni bezkarnie obrażać i szkalować innych. Zgodnie z zasadą: kozak w necie, pizda w świecie.

 

Do tego dochodzi typowa polaczkowa zawiść, którą ładnie wypunktował kiedyś Lady Pank w piosence Siódme niebo nienawiści. Polecam, czarno na białym tekst piosenki to wyjaśnia.

 

Prywatnie miałem sytuacje, że dowiadywałem się od osoby trzeciej, że ktoś coś na mnie powiedział. Moja odpowiedź była zawsze taka: powiedz że niech przyjdzie i powie mi to w twarz. Żadne z tych plotkarskich śmieci się nigdy nie odważyło tego zrobić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie te same tzw. liberalno postępowe media dostają orgazmu jak tylko mówią z związku Macrona. Który w wieku 15 lat, został uwiedziony przez swoją 24 lata starszą nauczycielkę.

W oficjalną wersję, że żadnego bunga-bunga aż do dorosłości nie było jakoś nie potrafię uwierzyć.

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jakiś objaw odwiecznego, kryptogynocentryzmu, który gdzieś tam jest zasiany pod skórą, systematycznie (i systemowo) zniewalanych jedwabników. 

Osobiście mam ciężką wyjebkę na jakieś tam opinie z zewnątrz. Zasadniczo wszyscy jesteśmy statystycznie zjebani i na swój sposób "brzydcy".

A jak ktoś chciałby mi mówić jak mam żyć, to od razu sprawdzam wyciągi z banku, czy chociaż opłaca moje rachunki (za życie). 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi boli dupa 😃

 

Ja tez spotykam się z młodymi od 17 r.ż i widzę jak kobiety, mężczyźni reagują.

 

Mam 28 lat.

 

Boli, bo nie każdy może sobie pozwolić na randkowanie z takimi młodymi kotkami z jeszcze świeżą cipką.

 

Wiekszosc rucha stare, brzydkie grube baby z dziećmi hahahahaha!!

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, nihilus said:

Prywatnie miałem sytuacje, że dowiadywałem się od osoby trzeciej, że ktoś coś na mnie powiedział. Moja odpowiedź była zawsze taka: powiedz że niech przyjdzie i powie mi to w twarz. Żadne z tych plotkarskich śmieci się nigdy nie odważyło tego zrobić.

 

Ja w takich sytuacjach zawsze udaję zaskoczonego idiotę i mówię: ooo, to ciekawe, ale uwierz mi, prawda jest jeszcze gorsza. 

 

I co by nie mówić mam dziką satysfakcję z obserwowania jak mimika rozmówcy szaleje bo ma we łbie niespodziewany reset 😅

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Everson napisał:

Ostatnio zastanawiam się w jakim  systemie żyję. 

 

 

W takim w którym masz być posłusznym droidem. Każde odstępstwo od schematu to zagrożenie dla systemu że można żyć inaczej. 

 

Zresztą doskonale to widać jest/było w wątku o kałwidzie czy wojnie na Ukrainie. Gdzie bracia gryzą się między sobą. Chodź nie mają żadnej możliwości wpływu na ww. sytuację. Mogą sobie co najwyżej popisać i się powyzywać od: szurów, ruskich onuc, ukrofili itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak są dorośli to nikomu nic do tego. Gorzej jak typ znał 13 latkę i sobie ją urabiał

 

2 godziny temu, BumTrarara napisał:

Który w wieku 15 lat, został uwiedziony przez swoją 24 lata starszą nauczycielkę.

Tak. Wielu takich chłopaków jednak przedstawia to nie jako bycie uwiedzionymi a wyrwanie na seksy doświadczonej. Wielu innych po prostu im zazdrości. 

Nieźle to wyglada na portalach fetyszowych. 
Facet przekroczył granice dziewczyny - zabić gnoja. 
Baba przekroczyła granice chłopaka- ja też tak chcę, powinieneś się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Marek Kotoński zmienił(a) tytuł na Krytykowanie w mediach młodej dziewczyny za to, że znalazła sobie na poważnie 9 lat starszego partnera

Znam pare ona 24 on 38 i żyją, nikt z naszych wspólnych znajomych nie ocenia, nie potępia. Ich wybór. Byłem w związku gdzie ona miała 21 a ja 30 i fajne  było. Stwierdziłem, że chcę czegoś dojrzalszego i zmieniałem Pannę. Nie mowę ze w w/w przypadku będzie tak samo, jak u mnie, ale jeżeli ona/ on nie są w jakikolwiek sposób ubezwłasnowolnieni prawnie, to niech wybierają i korzystają z życia. Zawsze się znajdzie, ktoś komu to nie będzie pasowało. Ale żyjemy dla siebie, a nie dla innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Libertyn napisał:

Nieźle to wyglada na portalach fetyszowych. 
Facet przekroczył granice dziewczyny - zabić gnoja. 
Baba przekroczyła granice chłopaka- ja też tak chcę, powinieneś się cieszyć.

Kobiety i mężczyźni są dopełnieniem, a nie swoim odbiciem symetrycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy ogarnięcie się, bo zachowujecie się jak baby na targu xD jak w szkole śmiali się z rudego to brało się to z nienawiści do rudych? Nie! Po prostu jak chcesz komuś dojebać to powód zawsze się znajdzie. Chłopak byłby rok młodszy od niej to pisaliby, że smark z mlekiem pod nosem, a ona powinna znaleźć sobie dojrzalszego faceta. Byłby biedny to ją wykorzystuje na kasę, a jak on bogaty to ona poleciała na kasę. Tu nie chodzi o jego wiek tylko o to, że te portale utrzymują się z tego całego hejtu. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarkoBe napisał:

Mój dziadek był starszy 12 lat od mojej babci. Babcia urodziła mu 12 dzieci. Przez całe życie byli razem, a dziadek jeszcze przeżył babkę. Zmarł rok, po śmierci babci.

W czasach królów stare chłopy brały sobie 13-latki za żony, takie to były czasy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MarkoBe napisał:

Mój dziadek był starszy 12 lat od mojej babci. Babcia urodziła mu 12 dzieci. Przez całe życie byli razem, a dziadek jeszcze przeżył babkę. Zmarł rok, po śmierci babci.

 

U mnie w rodzinie jeszcze mocniejszą sytuacja była - dziadek ok 20 lat starszy. I wszystko grało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.