Skocz do zawartości

Na temat SMV - krótko


Mordimer

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 30.08.2023 o 13:55, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

W ogole to ja po sobie zauwazylem ze w tym samym momencie zycia bedac samemu 6/10 mozemy sie nie podobac lasce 3/10 a inna 7/10 moze za Nami szalec.  To nie jest jak z rzutem koscia ze jak mam 6 a laska ma 3 to ja wygrywam

@Tadamichi Kuribayashi Od kiedy 3/10 paszteciary albo z paskudnymi mordami zasługują na miano lasek? Rozumiem dziewczyna (młoda i jędrna), kobieta (już mocniej używana i starsza), babon, facetka (hetera), paszteciara (waga) ale laska 3/10? xD

 

Laska - Określenie atrakcyjnej dziewczyny.

slangu.pl/definicja,131,Laska

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Morfeusz napisał(a):

Od kiedy 3/10 paszteciary albo z paskudnymi mordami zasługują na miano lasek? Rozumiem dziewczyna (młoda i jędrna), kobieta (już mocniej używana i starsza), babon, facetka (hetera), paszteciara (waga) ale laska 3/10? xD

 

Laska - Określenie atrakcyjnej dziewczyny.

slangu.pl/definicja,131,Laska


To tak racja. Moj blad. Uzywalem to slowo jako synomin slowa "kobieta" i czesto nawet mowiac "ale brzydka laska" okreslajac tak bazyla.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Morfeusz napisał(a):

Od kiedy 3/10 paszteciary albo z paskudnymi mordami zasługują na miano lasek?

U desperatów i nawet te 3/10 są jako laski od długiego czasu z only fans :D

 

16 godzin temu, Druid napisał(a):

My zaczynamy relację, one kończą ;)

Nie wydaje mi się, że za każdym razem bo są wyjątki.

Dla mnie tyś nie kończył jeszcze związku z żadną kobietą skoro napisałeś te rzecz powyżej

🙂

12 godzin temu, Druid napisał(a):

Zapisz się do szkoły uwodzenia to cię wytrenują ;)

 

 

Wytrenują twój charakter na takiej szkole uwodzenia :D

Tutaj już nie tak kolorowo i kobiety patrzą na samym końcu z pogardą na chłopa o myśl spotkaniu się:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.