Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dodałem w tagu stronki szachowe, Może w wyszukiwaniach więcej ludzi wpadnie na forum.

 

Co do kanału to rzadko kobiety grają w logiczne gry ale zdarzają się perełki, dziewczyna nawet wysoko w rankingu jest i ciekawą tematykę ma.

Czasami trafia na interesujące osoby które grają zamiast piwka w parku to właśnie w szachy.

Serial gambit królowej też był ciekawy sporo ludzi musiało mieć przebłysk co do gry.

 

 

Swoją drogą zalecam zacząć grać i poszukiwać informacji o tym jak dobrze to działa na mózg oraz czytanie książek nawet w dorosłym wieku.

 

Ps: Można tam klub założyć z nazwą bracia samcy zawsze to reklama a i poziom braci by rósł 😉 

 

@Marek Kotoński chciałoby ci się założyć jako naczelnemu i grać ?

 

 

Pss: W zagranicznym dziale to miało być.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Marecki nie będzie chciał założyć to może my założymy. Co jak co popularny portal i jest trochę ludzi a pożyteczne i rozwijające i zabawa to jest więc chyba same plusy.

 

Trochę fajnych lasek też tam gra 😆

 

Dziwne. Jakbym napisał coś o czarnych pałach. Kwadratowych szczękach czy Azjatkach i Latynoskach to odzew by był od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pyrkosz napisał(a):

Też sobie pykam online w szachy, gracz ze mnie raczej marny ale chętnie do klubu wstąpię.

Też zbyt wysokich lotów nie jestem, zależy od pory kiedy moje synapsy i neuroprzekaźniki są wysokich lotów.

 

Klub założyłem wbijajcie. Rozwijajmy nasze mózgi oraz stronę aby świat choć troszkę był lepszym miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale trzeba przyznać że zna się na rzeczy co do gry samej. Tam już pominę to że na pewno to jej pomaga w "reklamie".

 

Sądzę też że taki pudzian by też robił furorę jakby z takich sportów został mistrzem świata w szachach.🤣🤑😇

Edytowane przez Optimus Prime
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Pyrkosz napisał(a):

Aa klub na cheesie ;) A ja na forum szukałem… 

Za darmo jest u konkurencji, lichess. Może nie tak ładnie przedstawione ale jest.

Pomaga w myśleniu, fakt faktem sporo partii w bezmyślny sposób zagrałem bo i w momentach gdzie nie mogłem być skupiony w 100% nie mniej jednak sądzę że zabawa przednia, rozwijającą umysł, może i forum, kto wie może faktycznie byśmy mieli klub szachowy dość znaczący na tej scenie, nawet online.

 

Jednak to jakiś prestiż mieć mocną ekipę z tego forum w jakiejś działalności.

 

 

Sprawdzę to lichess lecz podoba mi się tu a raczej to drobna sumka jest a abonament non stop nie jest potrzebny raczej.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.