Skocz do zawartości

Ah te spaślaki


Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miała kudłate myśli patrząc na jego krocze.

 

Na zdjęciu widać, że mial wolne miejsce obok siebie i nikomu nie wadził. Nie wciskał komuś swojego kolana.

 

Obraził jedynie tym, że jak śmiał usiąść naprzeciw księżniczki co jest zła, że musi jechać autobusem zamiast Ferrari z Alvaro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, ManBehindTheSun napisał(a):

Jak myślicie czy gdyby zamiast spaślaka siadł barczysty chad zajmujący 1.5 miejsca autorka również pisała by do gazety? :D

 

Kochana redakcjo!

 

Muszę opisać co zdarzyło mi się w sobotę w autobusie. Naprzeciwko mnie siadł taki zwyczajny gość. Marne 6/10. Wzrost 190 cm, białe zęby, brunet, błękitne oczy i zniewalający uśmiech. Muskularna sylwetka, świetne ciuchy i perfumy. Lekko po trzydziestce, najlepsze lata dla faceta, tu natura znów jest niesprawiedliwa. 

 

Nagle ...

niespodziewanie,

...jak grom z jasnego nieba poczułam ....

 

że jesteśmy sobie przeznaczeni.

 

 

Uśmiechnęłam się, ale on odwrócił się zniesmaczony. Pewnie zauważył, moje zęby (nie każdy ma majętnych rodziców, żeby zrobić sobie licówki, a kilka lat jarania fajek i brak dbania o higienę w młodości zrobiło swoje). 

 

Niestety patriarchat stanął na drodze naszego szczęścia. Ja to wiem, że jestem inna niż wszystkie ale on tego nie zauważył. Zaproponował, że pomoże mi z zakupami, a potem usiadł bezczelnie przede mną, pokazując umięśnione uda. Rozsiadł się, zajął 2 miejsca i nie zwracał na mnie uwagi. Pod podkoszulkiem na pewno rysował się sześciopak. Oczami wyobraźni widziałam jak się porusza, jak stajemy się jednością (hihi...). Bezczelny, nie zwracał na mnie uwagi, choć szczerzyłam się jak głupia. Jakby to, że mam lekką nadwagę (słaba genetyka, tarczyca - halo, kobiety to ludzie), skreślało mnie z listy osób, którym należy się szczęście. 

 

Co robić, czy jestem skazana na samotność? Martwię się moim wyglądem, a może odstraszył go mój bąbelek uwieszony u ręki. Faceci są tacy dziecinni. 

Edytowane przez Piter_1982
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.